Burçlar

25 Ocak – 31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Belki de para kazanmanın yeni yollarını bulmanın zamanı gelmiştir Koç . Aslan burcundaki Dolunay zevk bölgenizden akıyor, bu yüzden bu hafta biraz eğlenmek için vakit ayırmalısınız. Merkür’ün arkadaşlık bölgenizde gerilediğini unutmayın, bu yüzden arkadaşlarınız arasında duygularınızın açığa çıkmasına izin vermeyin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta risk almaya veya büyük kararlar vermeye devam edin, gökyüzünde hiçbir şey istikrarlı değil – özellikle de kariyerinizle ilgili olduğu için! Sevdiklerinizle birlikte olmak için iyi bir zaman olduğundan, Dolunay civarında evde kalmak en iyisidir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay haritanızın daha keşfedici bir bölümünde ilerlerken, bu hafta konfor bölgenizi geride bırakmak isteyeceksiniz. Merkür retrosu, hafta içinde felsefe sektörünüzde dolaşıyor ve sizden seyahat ve eğitim konusunda sabırlı olmanızı ister, İkizler.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Salı günü Güneş Uranüs’ ü kareliyor, sizden bekleneni unutmanızı ve sadece kendinizle ilgilenmenizi istiyor Yengeç . Dahası, dolunay değerler bölgenizde ilerliyor – bu nedenle bu hafta kişisel bakım çok önemli!

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Umursamıyormuş gibi yapmak asla iyi sonuçla bitmez Aslan. Perşembe günkü Dolunay, kendini ifade etmeni istiyor. İlişki boyutunda geçmişte yapılan hatalar, verilen yanlış kararları sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sen bir yardımcısın Başak . Yani, Güneş ve Uranüs bir kare oluşturduğunda, bu zamanı başkalarına değil , kendinize yardım etmeye ayırmalısınız . Kişisel bakım sizin için bir odak noktasıdır. Merkür retrosu, günlük rutinlerinizde sizi etkileyecektir. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Arkadaşlarını görmek ve senin için yaptıklarını takdir etmek en iyisidir, Terazi . Dolunay, arkadaşlık bölgenizde hareket ediyor. Merkür zevk sektörünüzde geriliyor ve bu da duygular ortaya çıktığında kendinizi ifade etmenizi zorlaştırıyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta birkaç iniş ve çıkış yaşayacaksın, Akrep . Ancak, Dolunay kariyer sektörünüzü aydınlattığında itibarınız artacaktır. Sıkı çalışmanızın karşılığını almak üzeresiniz. Tebrikler!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişimsel olun, Yay . Bir şeyin ele alınması gerekiyorsa, onu ele alın. Dolunay Perşembe günü felsefe sektörünüzde beliriyor, bu yüzden beyin fırtınası yapmanın ve yeni bir şeye yaklaşmanın en iyi zamanı!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Perşembe günkü Dolunay, ilişki sektörünüzü süslüyor, Oğlak . Şimdi kin gütme zamanı değil. Bir partnerle yeniden bir araya gelme zamanı. Değer bölgenizde Merkür gerilemesi gerçekleşiyor, bu da yanlış yerleştirme veya öz değer eksikliğine yol açabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ilk evinizde, Kova burcunda . Ancak Salı günü Uranüs’ün Güneşi ve Mars’ın karelerini diktiği düşünüldüğünde, ev hayatı biraz sarsılabilir. Merkür burcunuzda tersine dönüyor, bu yüzden yavaş gitmeniz önemlidir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Olduğu gibi söyleme zamanı, Balık . Güneş – Uranüs kare açısı, sevdiğiniz kişiye tüm hislerinizi anlatmak için mükemmel bir zamandır. Hafta ilerledikçe, Dolunay, hedeflerinize ulaşma yeteneğiniz konusunda kendinize çok daha fazla güven duymanızı sağlıyor. Göreyim seni Balık!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu