Burçlar

24 Mayıs – 30 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Neptün, bir şey (veya biri) hakkında nasıl hissettiğinizi anlamaya çalışırken kafa karışıklığı yaratır. Merkür gerilemesi iletişimde çatlaklara neden olacağı için bu durum hafta sonuna sarkabilir. Konuşmadan önce düşün, Koç .

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ay tutulması yakınlık bölgenizde gerçekleşiyor, Boğa . Bu ne demek? En yüksek hayrınıza hizmet etmeyen biriyle bağları koparmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Tutulma enerjisini kendi yararınıza kullanın ve işe yaramayanları atın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İlişki bölgeniz vurgulanmaktadır, İkizler. Partneriniz işleri sizin gibi görmeyebilir – özellikle Merkür retrosu esnasında. Hafta sonu anda kalmaya çalışın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ertelemeyi bırakmanın zamanı, Yengeç . Bir görevden veya sorundan kaçınıyorsanız, onunla yüzleşmenin zamanı gelmedi mi? Venüs ve Neptün birbiriyle kesiştiğinde sırlar ortaya çıkabilir. Ve bu sorunları çözmek için mükemmel bir zaman.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Daha sonra sana geri dönecek bir şey söylemeye eğilimli olabilirsin Aslan. Konuşmalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta evde kal Başak . Tutulma her türlü dramayı ortaya çıkarıyor! Bu özellikle aile söz konusu olduğunda. İlişki bölgenizde Venüs-Neptün kare açısı yükseldiğinde aşkınız ve kariyer hayatınız da darbe alabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dikkat et Terazi . Ay tutulması doğrudan iletişim alanınıza çarpıyor… Merkür gerilemek üzereyken ?? Bu gerçekleşmeden önce fikrinizi hemen iletin. Hafta sonu geldiğinde, ihtiyaçlarınızı iletme konusunda fazla ilerleme kaydedemezsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ay tutulması değer sektörünüzün altını çiziyor. Yeterince kendine değer veriyor musun Akrep ? Masaya yeterince getiriyor musun? Bundan dolayı sizin için biraz ağır bir hafta olabilir. Samimiyet bölgenizde Merkür geriliyor – bu yüzden yatak odasındaki “ruh hali” bir süreliğine azalabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni bir şeye başlamayı ve mükemmelliği bırakın. Neptün ve Venüs o bölgede işleri bulanıklaştırıyor. Ve Merkür gerilemeden önce onun önüne geçmek istiyorsun .

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta dikkat çekmeyin Oğlak . Tutulma işleri vahşileştiriyor . Bu hafta Neptün-Venüs karesi kafa karışıklığı ve yanlış anlamalar olabileceğinden pek yardımcı olmuyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ay tutulması, arkadaşlık bölgenizde gerçekleşiyor. Sonunda size bir şey veriliyor! Ancak Venüs-Neptün karesi incitici duygulara ve kendine değer verme sorunlarına neden olabilir. Merkür gerilemesi zevk alanınıza çarpıyor. Bu nedenle, önümüzdeki dört hafta içinde karışık sinyaller veya duyguları paylaşmayla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta itibariyle Balık , Neptün-Venüs kare açısı nedeniyle aile sorunları ortaya çıkabilir. Ancak bunu fazla kafanıza takmayın. İşler yoluna girecek.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu