Burçlar

10 Mayıs – 16 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay para ve değer evinizi aydınlatıyor Koç . Bu noktada, paraya takıntılı hale gelebilirsiniz, bu yüzden ne dilediğinize dikkat edin. Hafta sonu, herhangi bir arkadaşlık sorunu hakkında konuşmak için en iyi zaman olacak.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay Salı günü burcunuzda – size gelecek için biraz kişisel güç ve enerji veriyor. Ve hepsi bu hafta Balık burcuna giren Jüpiter’in sayesinde, hayallerinizin bir zamanlar düşündüğünüzden daha yakın olduğunu göreceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay, gizlilik bölgenizi aydınlatıyor, İkizler- sizden daha fazla gizli yeteneklerinizi keşfetmenizi istiyor. Merkür ve Satürn bu hafta sizden zihinsel ufkunuzu genişletmenizi isteyen bir üçgen çiziyor. Yeni bir konu öğrenmeye başlamak veya yeni bir projeye başlamak iyi bir fikir olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dileğin muhtemelen bu hafta gerçekleşecek, Yengeç . Yeni ay, onu elde etmek için çok çaba sarf ettiğiniz sürece, istediğiniz her şeyi tezahür ettirmeye yardımcı olur. Merkür ve Satürn, sizi geçmişinizden bir şeyi bırakmaya teşvik eden bir bağlantı kurar. Zamanı geldi!

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ciddi olma zamanı Aslan. Yeni ay, önümüzdeki beş yıl içinde nereye gideceğinizi soruyor. Neyse ki, Merkür ve Satürn’ün eşleşmesiyle, mevcut ağınız tam da ihtiyacınız olan kariyer fırsatını elde etmenize yardımcı olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şimdi o yaz geldi, bakış açılarını genişletme zamanı, Başak . Bu zamanı bir yaz dersi almak veya yeni bir yetenek keşfetmek için kullanın. Yeni ay sizi bunu yapmaya teşvik ediyor!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay, bu hafta yakınlık bölgenizi aydınlatıyor, Terazi . Yatak odasında yeni bir şeyler denemenin zamanı gelmiş olabilir – her şeyi renklendirin! Merkür ve Satürn Çarşamba günü birleşiyor ve sizden kendinizi yeni şekillerde ifade etmenizi istiyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay sayesinde yeni bir romantizmin ortaya çıktığını görebilirsin, Akrep . Partnerinizle yeni bir sayfa açmanın, sözleşmeler imzalamanın (evlilik sözleşmeleri gibi) veya ilişkinizde yeniden taahhütte bulunmanın ideal bir zamanı.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni bir rutine başlama zamanı. Fitness hedeflerinde gevşiyor muydun Yay ? Yeterince uzun sürdüğünü düşünmüyor musun? Hafta boyunca aile meseleleri su yüzüne çıkabilir. 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yepyeni bir aşk ilişkisi getiriyor Oğlak burcu . Aşık değilseniz, bu haftanın sonunda olabilirsiniz. Yine de Merkür ve Satürn Çarşamba günü birbirine bağlanıyor ve bu sizi doğrudan işe geri götürüyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay aile bölgenizde beliriyor. Bazı ev yapımı veya aile vakıflarının kurulması gerekecek. Ama bu tam da ihtiyacın olan şey. Jüpiter, değer bölgenizdeki Balık burcuna taşınıyor. Yani, önümüzdeki iki hafta boyunca para meselelerinde bol bol şans var.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni bir şafağın başlangıcı. İletişim bölgenizdeki yeni ay tarafından aydınlanıyorsunuz ve başkalarına nasıl hissettiğinizi anlatmaya hazırsınız. Nihayet, işler gün ışığına çıkmak üzere. Hafta sonu Jüpiter burcunuza taşınıyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca çok şanslı bir Balık olacaksın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu