Burçlar

23 Kasım – 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Cuma günü bazı mali sıkıntılar getirecek Koç . Cumartesi, tek başınıza geçirmek size iyi gelebilir. Kendi arkadaşlığınızı hissetmenize izin verin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs Cuma günü burcunuzda Uranüs’e karşı çıkıyor – bu da onu bugüne kadarki mükemmel bir gün yapıyor. Özel birisi olmasa bile, kendinizi dışarı atmak da iyi hissettirecektir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Harcamaları izleme zamanı geldi çattı. Son olarak, hafta sonu kendinize biraz ilgi göstermeniz için harika bir fırsat oluşturabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir ilişki resmileşebilir, Yengeç ! Neptün hafta sonu aktif hale geldiğinden, tüm bunların fantezisine yaslanmadığınızdan emin olun.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaşadığınız tüm iniş ve çıkışlardan sonra, bu hafta nihayet uyumlu bir enerji getiriyor. Yine de hafta sonu, derine inmen gerekebilir Aslan. Yüzleşmeye ihtiyacı olanlarla yüzleşin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs söz konusu olduğunda her şey daha romantik! Ve karışımda Uranüs ile, aşkı en şaşırtıcı yerde, Başak’ta bulabilirsiniz .

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün Balık’ta doğruca gittiğinde, soğukkanlı olman gerekecek, Terazi . Akan bu kadar çok duygu varken, ne düşüneceğinizi bilemeyebilirsiniz ve bu, sabah rutininizde bozulmaya neden olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşaretinizdeki Venüs ile aşk departmanında yanıyorsunuz. Ve şimdi karışıma Uranüs eklendiğine göre, beklenmedik bir heyecan da yolunuza çıkabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs’ün Uranüs’e karşı olması sayesinde duygular akıyor. Ve tüm bu duygular da bazı büyük değişiklikler getiriyor Yay! Hafta sonu boyunca, Neptün uzun vadede nerede yaşamak istediğinizi düşünmenize neden olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu olmak, sürprizlerden hoşlanmadığınız anlamına gelir. Ne yazık ki, Uranüs iş yerinde size büyük bir sürpriz yapmak üzere. Sakin olun ve bunun sonsuza dek sürmeyeceğini anlayın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta sonu boyunca, Neptün değerler sektörünüze yönelir ve duygularınızın çok geçerli olduğunu size açıkça gösterir. Başkalarıyla sohbet ederken bunu aklınızda bulundurun, Kova .

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs’ün Uranüs’e karşı çıkması sayesinde, bu hafta ilişkiniz hakkında biraz daha eleştirel olabilirsiniz. Eğer güçlüyse her şeyin yolunda gideceğini bilin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu