Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
16 Kasım – 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

16 Kasım – 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sana biraz romantizm getirebilir Koç ! Yine de Salı günü, biraz sabırsız olacağınız için Merkür ve Uranüs gerginlik getirebilir. Rahatlayın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günü biraz şanslı hissedeceksin. Ancak hafta içinde önemli olan tek şey ilişkilerdir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gezegeniniz Merkür, Uranüs’e karşı olduğu için gerilim yaratıyor. Farklı seçimlerle ne yapacağınızdan emin olamadığınız için bu sizde biraz endişeye neden olur. Cevap gelecek, İkizler .

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs’ün Jüpiter ile olan açısı sayesinde, beklenmedik bir şansın yolunuza çıktığını görmek üzeresiniz, Yengeç . Artık sevdiklerinizle anlar geçirmenin zamanı geldi çünkü bu enerji heyecan ve güzel zamanlar getiriyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta içinde, Venüs Perşembe günü Satürn ile kare açı yaparken, tavrınız parlak ve güneşli bir durumdan kasvetli bir duruma geçecek. Aslan’ın parlamasına sahip olamayabilirsiniz . Ancak hafta sonu Güneş zevk sektörünüze girdikçe bu kaybolacak.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yardıma ihtiyacın olan bir şey var Başak . Venüs -Satürn kare açısı Perşembe günü bundan emin oluyor. Değişen planlar veya yeni yollar sizi bunaltmasın. Akışına bırak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Pazartesi günü şans gezegeni Jüpiter ile aynı hizaya geliyor. Başkalarına yardım etmeyi bırakman sana fayda sağlayabilir, Terazi.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başarı tamamen esnek olmakla ilgilidir, Akrep. Bunun yapmayı en sevdiğiniz şey olmadığını biliyoruz, ancak Venüs bu hafta birden fazla bağlantı kurduğu için gerekli olacak. İş yerinde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir, ancak dikkatli bir şekilde yaklaşırsanız kolayca çözülür.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür Salı günü Uranüs’e karşı çıkıyor ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamanızı sağlıyor. Ancak Cumartesi günü Güneş Yay burcuna girerken, kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şu anda hedeflere ve işe odaklanıyorsun. Neyi başarmak istiyorsun Oğlak? Bu hafta, 2021’de olmasını istediğiniz şeyleri düşünmek için harika bir zaman.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yardımcı olmak uzun bir yol kat edebilir Kova . Hafta sonu, duygularınızla bağlantı kurmak en iyisidir. Bu şekilde başkalarıyla daha iyi bağlantı kurabileceksiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık olmak, işleri ekstra romantik ve rüya gibi yapmak demektir . Ama Pazartesi günü, bu konuda yardıma bile ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca, Salı günü aşk yolunuza çıkabilir!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu