Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

22 Şubat – 28 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kariyeriniz bu hafta öne çıkıyor, Koç . Ve tutkularınızın peşinden gitmek için en iyi zaman olacak. Cumartesi günü, kendini geliştirmek için adımlar atabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars Plüton ile üçgen açı yaptığında, bu size kendinizi keşfetmeniz için bir fırsat getirir. Haftanın ilerleyen günlerinde Venüs, arkadaşlık sektörünüzde Balık burcuna giriyor. Yani yeni arkadaşlarla tanışmak için pek çok fırsat var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars ve Plüton bu hafta üçgen açı yapacak ve bunu baştan başlamak için gün haline getirecek. Hafta sonu İkizler , bazı aile dramlarıyla karşılaşabilirsin. Hepsi aile sektörünüzdeki Başak burcundaki dolunay yüzünden.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, ilişkilerde ne istediğinizi sormakla ilgili olacak. Venüs, felsefe sektörünüzde Balık’a girdiğinde, kendinizi uzun mesafeli bir ilişkiye girerken görebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan, bu hafta olaylara acele etmen gerekebilir. Taşların yerine oturmasına izin verdiğinizde başarı devreye girecektir. Son olarak, hafta sonu olacak Dolunay, size daha büyük bir parasal kazanç getirecektir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Başaklar, kendini iyi hissettiren şeylere odaklanma zamanı. Tutkularınızı hissedin! Hafta sonu boyunca, Dolunay, burcunuzda gerçekleşecek – kendinizi ve mekanınızı organize etmek için harika bir zaman olur.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, Plüton’u, haritanızın “bağlanma” bölümünde, üçgen açı yapacak . Bu yüzden yeni insanlarla bağlantı kurmanın tam zamanı. Hafta boyunca, yönetici gezegeniniz Venüs, rutin sektörünüze girecek ve size hayatı daha yaratıcı ve eğlenceli hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz gücü verecektir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ağ kurmaya başlamak için harika bir hafta, Akrep. Hepsi bu hafta kariyer sektörünüzde Mars – Plüton üçgeni sayesinde. Hafta sonu, arkadaşlık sektörünüzde Dolunay çiçek açıyor. En sevdiğiniz insanlarla takılmak için hafta sonunu ayırın!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta para önemli, Yay ! Çarşamba günü Mars – Plüton üçgeni sayesinde, biraz daha iyi tasarruf etmeye nasıl başlayacağınızı merak edeceksiniz. Venüs bu hafta aile bölgenizde Balık burcuna girdiğinde, sizi daha çok ev sahibi olmaya teşvik edecek.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tutkularınız bu hafta önemli. Bunun sebebi sadece Mars – Plüton üçgeninin yapmayı sevdiğiniz şeyler konusunda size ekstra enerji vermesi değil. Ayrıca Balık burcundaki Venüs, özel birine gerçekten açılmanıza izin verdiği için.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs değer sektörünüze taşınıyor Kova. Bu, başkaları tarafından görülme şeklinizi ve kendinizi görme şeklinizi iyileştirmek için bir fırsat ortaya çıkaracaktır. Eski travmalar, artık gitmeye çok yakın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta burcunuza giriyor ve size ekstra bir yetenek katıyor! Bu, aşk ve romantizm etrafında yeni başlangıçlara yol açabilir. Hatta sizi hayalinizdeki partnere götürebilir!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu