Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
22 Mayıs – 28 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

22 Mayıs – 28 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 22 Mayıs – 28 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş finans sektörünüzü terk ederken, rahat bir nefes almaktan çekinmeyin Koç. Cüzdanınız bu tesadüfi değişiklik için kesinlikle astro-hava durumuna teşekkür ediyor. Dürtüsel doğanız Boğa mevsiminde her zaman test edilir. Ancak, sakinleşmeden önce, Merkür geri hareketini aklınızda bulundurun. Geriye gidişi onu tekrar Boğa’ya ve dolayısıyla finans bölgenize döndürdü. Bu yüzden, o kartı kaydırmadan önce bir düşünün!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tüm güzel şeylerin bir sonu olmalı, Boğa. Umarım şehvetli mevsiminizden en iyi şekilde yararlanmışsınızdır! Ancak Venüs Cumartesi günü burcunuzdayken, Boğa eğlencesi henüz bitmedi. Aşk gezegeninin görünüm bölgenizdeki yerleşimi, önümüzdeki birkaç hafta boyunca size görünüm kazandıracağından emin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu mevsim, İkizler. Pekala — sizin sezonunuz. Güneş bilinçsiz bölgenize düştüğü için Boğa mevsimi sizi derinden hissetmiş olabilir. Ama şimdi bulutlar gitti ve en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz: serbest bırakmak. Yolunuza çıkan taze enerjinin tadını çıkarın ve mevsiminizin getirdiği canlılığın tadını çıkarın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev sahibi eğilimlerinize rağmen, sosyal bir yaratık olabilirsiniz, Yengeç . Güneş ağınızı ve arkadaşlık bölgenizi daha da kucakladıkça, bu sadece bu hafta daha belirgin olacak. Belki bahar seni münzevi veya hatta eziyet modunda görmüştür. Ancak artık dünyaya yeniden girme zamanı. Yaz yaklaşıyor ve güzel zamanlar da öyle – izin verirseniz!

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyal mi hissediyorsun, Aslan? Arkadaşlık sektörünüzde bu hafta ego gezegenleri (güneş) ve iletişim kampı ile bir parti var. Çevreniz biraz daha dar hissediyorsanız, önümüzdeki birkaç haftayı bazı bağlantılar kurmak için kullanın. Ama kendine iyi bak! Dikkatli olmazsanız, Merkür’ün geri giden maskaralıkları sizi tetikleyebilir!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan bu hafta gevşemeye başlarken, sen (her zamanki gibi) geriliyorsun, Başak . Son birkaç haftadır, seçeneklerinizi araştırıyorsunuz ve genellikle hayat denen maceraya kendinizi kaptırıyorsunuz. Ancak, şimdi İkizler’de ve kariyer sektörünüzde güneş varken, öğrendiklerinizi yarışta öne geçmek için nasıl uygulayacağınızı merak ediyorsunuz. İkizler’in sosyal doğası göz önüne alındığında, bir kıdemliden veya akıl hocasından tavsiye istemek yardımcı olabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ateşi yükseltmenin zamanı yaklaşıyor, Terazi . Cuma günü, güneş macera alanınızdan kariyer alanınıza kaydı. Çok çalışmaktan kaçınıyor muydunuz? İkizler sezonu, yapmanız gereken şeyi yapmanıza yardımcı olmak için burada – elbette yaratıcı bir şekilde. Şimdi, bu kesinlikle kolay olmayacak, ama yapmaya değer hiçbir şey yok.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaz aşkı bu İkizler sezonunda kesinlikle menüde, Akrep . Bu hafta aşk gezegeni Koç burcundan Boğa burcuna ve romantizm bölgenize kayıyor. Sevişmek için uygun biri değilsin, ama aşkta normalden biraz daha fazla eğlenmek için denemeye değer olabilir. Sonunda ruh eşinizi bulacaksınız, ancak bu arada yolculuğun tadını çıkarmaya çalışın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev, kalbin olduğu yerdir, Yay . Ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, özellikle geçen haftanın sonundan itibaren güneş artık iç bölgenizdeyken, eviniz zihninizde ağır bir şekilde şekillenecek. Neyse ki İkizler heyecan verici bir burç, bu nedenle ailevi anlaşmazlıklar gündemde olmamalı. Bu enerji, evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek için en iyi şekilde harcanır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Profesyonel olan Oğlak’a odaklanma eğilimindesiniz . Boğa duygusallığın işaretidir . Bu nedenle, bu Venüs geçişinde kendinizi biraz şımartmaktan korkmayın, özellikle de özgüveninizi bir şekilde artıracaksa. Ancak, İkizler’in kaotik enerjisinin sizi fazla harcamasına izin vermeyin. Bir astrolojik mevsimde çok fazla hasar verebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İki enerji – güneş ve geri giden Merkür – kendi bölgenizde kapana kısıldı. Şimdi, en duygusal veya duygusal işaret değilsin, ama belki de bu günlerde aileni ve sevdiklerini daha fazla düşünmek iyi bir fikir olabilir, Kova . Onları en son ne zaman aradın? Eminim bir satır bırakırsan bunu takdir edeceklerdir, öyleyse neden olmasın?

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler görünümünde olduğu gibi, dünya yaşamak ve öğrenmek için fırsatlarla dolup taşıyor. Boğa enerjisi düşünce süreçleri ve iletişim bölgenize geri dönerken, kesinlikle düşünceli hissediyorsunuz, Balık . İletişim gezegeninin geriye dönük doğası göz önüne alındığında, fazla düşünmekten kaçının. İşlerin yapılması gerekiyor!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu