Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş bu Cuma iletişim bölgenize girdiğinden, entelektüel ve hatta yaratıcı enerjiler akmaya başlarken, geriye dönük enerjiyi aklınızda bulundurun. Öngörüyle bilinen en iyi burç sen değilsin, bu yüzden konuşmadan önce düşünmen gerekir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Her şey geçmeli, Boğa – senin mevsimin olan ihtişam bile. Ancak endişelenmeyin, çünkü Merkür’ün gerilemesi size burcunuzda bir tur daha verir – iyi ya da kötü. Burcunuzdaki Merkür sizin için genellikle faydalı olsa da, geriye doğru hareket işleri biraz hantallaştırıyor. Bu nedenle, gezegen sizin görünüm ve izlenimler bölgenizde olacağından, özellikle bu süre zarfında yanlış iletişimlere ve başarısız ilk izlenimlere karşı daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba İkizler Mevsimi! İkizler, özellikle bu Cuma tüm gözler üzerinizde. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca tüm dikkatler üzerinizde. Ancak havalanmanıza izin vermeden önce, yönetici gezegeniniz Merkür’ün de önümüzdeki birkaç hafta boyunca geri hareketini sürdüreceğini unutmayın, bu nedenle sorunsuz bir seyir beklemeyin. Biraz daha yaşa ama ayaklarının üzerinde dur.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Meditasyon için, kendinizinkinden hemen önceki astrolojik mevsimden daha iyi bir zaman olamaz. Yengeç, İkizler mevsiminin Cuma günü size yakın bir gökyüzüne gelmesiyle, Yengeçlerin tonu düşünceli bir dönüş yapıyor. Görüyorsunuz, güneş bilinçaltınızın karanlık bölgesine yıllık dalışını yapacak. Akrep burcundaki son dolunayın ruhuna uygun olarak, o zihninizde neler olup bitiyor? Ve en iyi ne yayınlandı? Vazgeçmek zordur, ancak mevsiminiz geldiğinde daha iyi ve daha mutlu olacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş çıktı, Aslan ! Ve arkadaşlarınızla neredeyse yaz eğlencesi için çok gecikmiş olduğunuza şüphe yok! Yeni doğan İkizler enerjisi, ağ ve arkadaş bölgenize indi. Boğa enerjisi sizi zor durumda bırakırken, İkizler arkadaşlarınızı unutmamanızı ister. Onları ara ve şehirde bir gece geçir. Pişman olmayacaksın!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür gerilemesi kariyer bölgenizi aydınlatıyor ve hedeflerinizle nasıl ilişki kurduğunuzu gözden geçirmeniz için size ilham veriyor. Dolunay henüz geçmişken, güçlü enerji geliyor. Sektörünüzün zirvesine çıkmak için kullanın! Güneş İkizler için Boğa’yı terk ederken, ikizler burcu her zaman iyi vakit geçirdiğinden, size de biraz eğlenme fırsatı veriliyor!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Macera çağırıyor, Terazi _ alacak mısın? Cuma günü, güneş İkizler burcuna geçerek İkizler mevsiminin ilk gününü işaret ediyor. Seyahat ve felsefe bölgenizde güneş varken, muhtemelen dışarı çıkmak ve alıştığınızdan daha fazlasını keşfetmek için can atıyorsunuz. Bu ay büyük bir yolculuk mümkün olmasa bile, fırsatları değerlendirin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son olarak, güneş, romantizm bölgenizi, samimi olanınızda daha derin duygularla tangoya bırakır. Ama sen hayatın karanlık tarafından korkmuyorsun, Akrep . Bununla birlikte, devam eden Merkür gerilemesi sizi duraklatmalı, çünkü fazladan duygusal çalışma yapmazsanız gölge tarafınızla düzgün bir şekilde temasa geçmenizi biraz daha zorlaştırabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler güneşi Cuma günü romantizm bölgenize iniyor, bu yüzden kendinizi biraz (ön) yaz sevgisine hazırlayın, Yay ! Ama basit bir yaz aşkından başka bir şey beklemeyin çünkü İkizler uzun ömürlü olmasıyla bilinen bir burç değil. Ancak, başka türlü olmazdı. 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ortalama bir gününüz nasıl geçiyor, Oğlak ? Set rutininiz nedir? Güneşin İkizler burcundaki konumu ve günlük sektörünüz alışkanlıklarınıza ve sağlığınıza ışık tutuyor. Sen daha düzenli burçlardan birisin ama İkizler’in biraz kaotik enerjisi işleri değiştirmeni gerektiriyor. Önümüzdeki dört haftayı programınızla biraz oynamak ve belki yeni alışkanlıklar kazandırmak için ayırın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Daha fazla oyun ve daha az çalışma zamanı – elbette makul bir şekilde. Kova, Güneş son zamanlarda İkizler’e kaydı ve şimdi zevk bölgeniz, bu yüzden biraz yaşamaya çağrılıyorsunuz. Neşenizi ve hobilerinizi ihmal mi ediyorsunuz? İkizler mevsimi, onlara geri döndüğünüzü ve muhtemelen yeni faaliyetlerde bulunduğunuzu görecek. Öyleyse, heyecan verici bir 30 güne hazırlanın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık , evde tekme attığın için kendini suçlu hissediyorsan, buna gerek yok. Bu Cuma, güneşin İkizler’e ve kendi bölgenize kaydığını görür ve sizi bir mola vermeye ve bunun yerine çiftliğe odaklanmaya teşvik eder. Ancak, İkizler oldukça sosyal bir işaret olduğu için yalnız olmanıza gerek yok. Birkaç gece için arkadaşlarınızı davet edin. Biraz patlamış mısır ve bir projektör ile sinemada gerçek bir akşam gibi hissedebilirsiniz!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu