Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
22 Haziran-28 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

22 Haziran-28 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş, ailenizin evinde ilerlemeye devam eder ve birlikte yaşadığınız kişilerle ilgili belirli duygulara dikkat etmenizi ister. Neptün geri dönüşü, kaçırmış olabileceğiniz şeylere ve potansiyel olarak gerçeğe uygun olmayan birine ışık tutabilir. Hafta ortası, Venüs iletişim sektörünüze taşınıyor ve bu aile sorunlarını çözmek için harika bir zaman.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün, arkadaşlık evinizde geriye dönüş yapar ve göründükleri gibi olmayan arkadaşlara daha yakından bakmanızı ister. Venüs doğrudan para bölgenize döner, bu yüzden neyse ki bu para sorunları düzeltilecektir. Son olarak, sizi geride tutana odaklanma zamanı.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün şimdi hedeflerinize ve kariyer alanınıza doğru ilerliyor, İkizler . Hedeflerinizi kilitlemek, bu gezegenin pusunun size ulaşmamasını sağlamak için en iyi yoldur. Venüs bu hafta doğrudan burcunuza dönüşüyor; bazı gerçekler açığa çıkabilir. Sonunda, Mars sosyal bölgenize taşınır ve sizden ağ, ağ, ağ istemenizi ister!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün retrosu ruhsal sektörünüzde, Yengeç . Ve Venüs doğrudan ruhsal bölgenize döndükçe, grafiğinizin bu kısmı çeşitli yönlerden vuruluyor. Sizin için en iyisi olduğunda içgüdülerinize güvenin ve eski yaralardan kurtulmanıza izin verin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün retrosu, grafiğinizdeki duygusal bir bölgede ilerler. Bu yüzden şu anda daha fazla güveniyor olmanıza rağmen, Aslan , her şeyin biraz puslu olduğunu unutmayın. Venüs Çarşamba günü arkadaşlık bölgenizde doğrudan dönüyor, sizin için her türlü toplantıyı ve sosyal etkinliği görüyor (çevrimiçi olsalar bile).

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Birisinin senden faydalandığını görebilirsiniz, Başak . Neptün retrosu tüm bunları çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Neyse ki, Venüs doğrudan hedef bölgenize dönüyor, böylece kendinizi ilerletmek için neler yapabileceğinize odaklanabileceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün retrosu yaşam alanınız boyunca değişiyor. Yaptığınız her şey sizi sadece geri itiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Venüs haftanın ilerleyen saatlerinde ilerlediğinde gerginlik artacaktır. Benlik duygunuzu canlandırmak için yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Kucakla, Terazi .

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün, eğlence ve romantizm sektörünüzde gerilemeye başlıyor. Sevgiyi seviyorsun, Akrep . Ancak ne yazık ki, bu geçiş sizi bu sınırları belirlemek için biraz daha az eğimli yapıyor. Hükümdarınız Mars yaşam alanınız boyunca ilerliyor. Bu, sağlığınızı tekrar izlemenizi ister.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün şimdi kendi bölgenizden geçerek ailenizle birlikte kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Biraz gerginlik olabilir. Havayı temizlemenin en iyi yolu Yay , rahatsızlık hakkında konuşmaya başlamaktır. Koç burcu Mars’ta boş zaman alanınıza taşınırken, küçük bir macera da zarar vermez.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün, iletişim bölgenizdeki Oğlak burcunu dönüyor . Kelimelerin karıştırılması için hazır olun. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu, günlüklerinizi günlük kaydı veya yazı yoluyla sessizce kanalize etmektir. Venüs yaşam alanınıza girer – akranlarınız ve arkadaşlarınızla daha kolay anlaşabileceğiniz bir zaman.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Para bölgenizdeki Neptün dönüşü, maddi servete ne kadar bağlı olduğunuzu fark etmenizi sağlar. Ayrıca paranızı takip etmeyi zorlaştırabilir. Ayrıca bu hafta Venüs, romantizm sektörünüze dönüyor. Romantizmi değiştirmeye hazır olun, Kova … Mesela, sizin ve bir eşiniz için her şey bitebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün, 28 Kasım’a kadar tabelanızda geriye dönüyor. Sezginizle yeniden bağlantı kurmak için harika bir zaman. Bu geçiş, manevi bağlantınıza dokunmanıza yardımcı olur, böylece gerçekten gitmeden önce yanlış gidebilecek şeylere dokunabilirsiniz. Venüs doğrudan haftanın ortasına döner ve ev sorunlarını daha görünür hale getirir. İşleri masaya koyma veya yapmak istediğiniz bazı değişiklikleri takip etme zamanı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu