Burçlar

19 Nisan – 25 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkinci değerli evinize giren Güneş ve Merkür sayesinde, bu hafta aklınızda para olacak, Koç. Hızlıca zengin olma planlarına daha çok düşebilirsiniz, bu yüzden sakin olun. Hızlı hareket etmek istediğinizi biliyoruz, ancak işleri yavaşlatmak zorundasınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sonunda ilgi odağındasın, Boğa. Pek çok gezegen burcunuza adım atıyor, bu yüzden yapabiliyorken onu yaşayın. Mars Cuma günü Yengeç burcuna girdiğinde, hafta sonu kardeşlerinizi veya ailenizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Son olarak, Pazar günü flört etmek için harika bir gün!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler olmak , başkalarıyla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanız anlamına gelir. Bununla birlikte, Güneş ve Merkür, haritanızda daha özel bir bölgeye giriyor. Mars, bu hafta değer sektörünüzde Yengeç burcuna giriyor, bu yüzden biraz kendi üzerine düşünmenin, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamanıza yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Güneş arkadaşlık bölgenize hareket ediyor. Arkadaşlarınızla zaman geçirin ve keyfini çıkarın! Salı günü, konuşmaya ve önemsediğin bir şeyi yapmaya daha yatkın hissedebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek veya okula geri dönmek için harika bir zaman.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür Pazartesi günü Boğa burcuna taşınıyor ve kariyer bölgenize giriyor. İş yerinde yüksekleri hedeflemenin zamanı geldi Aslan. Ondan istediğini alacaksın! Mars, mahremiyet bölgenizde Yengeç burcuna taşınıyor, bu yüzden ekstra karamsar hissetmeyi bırakın. Pazar, başkalarıyla zaman geçirmek için harika olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür, bu hafta bir diğer toprak burcu olan Boğa’ya giriyor. Bu, gerçekçi hedefler ve ileriye dönük hareketler yapmaya daha yatkın hissedeceğiniz anlamına gelir. Mars Yengeç’e girerken, arkadaşlarınızla takılmaya da hazır olacaksınız. Sosyal ol Başak !

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Güneş, yakınlık bölgeniz aracılığıyla Boğa’ya hareket ediyor. Öyleyse, önümüzdeki birkaç hafta başkalarıyla daha güçlü bağlar kurmakla ilgili, Terazi. Mars bu hafta kariyer alanınıza giriyor ve sizden ne istediğinize odaklanmanızı istiyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta tüm işaretler romantizmi gösteriyor, Akrep. Merkür ve Güneş ortaklık bölgenize iniyor – bu yüzden bağlantılara hazırlanın. Mars Yengeç burcuna girerken, bilgi için derin bir dalışa gidebilirsiniz. Ne bulduğunuza dikkat edin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bahar temizliği burada, Yay – ve hepsi rutin bölgenize giren Güneş ve Merkür sayesinde. Sonunda, Mars’ın yakınlık bölgenizde hafta sonu Yengeç’e girmesiyle birlikte bazı romantik hisler belirecek. Yengeç kucaklaşmayı ve pürüzsüz olmayı sever, bu yüzden bu gerçekten sevimli olabilir!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sizin zevk alanınızda Merkür ve Güneş Boğa’ya doğru hareket ediyor. Yani eğlence dolu zamanlar yolda. Fikirlerini açtığından emin ol Oğlak. Mars bu hafta Cuma günü Yengeç burcuna giriyor ve sizi bir partner bulmaya teşvik ediyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta her şey değişmek üzere Kova. Kendi bölgenizdeki Güneş ve Merkür sayesinde, iç meselelerinizle yüzleşebilirsiniz. Hafta sonu, Merkür ve Jüpiter bazı aile dramları yaratıyor. Sakin kalmaya çalışın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Güneş iletişim bölgenize giriyor, bu nedenle hedeflerinize daha mantıklı yaklaşımlar yaptığınızı göreceksiniz. Hafta sonu, Yengeç burcunda Mars aşık olmayı kolaylaştırıyor – bu hem eğlenceli hem de sizin için korkutucu olacak.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu