Burçlar

17 Ocak – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 17 Ocak – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Önemli olan ne bildiğin değil, kim olduğun, Koç . ‘Bunu hatırlamanın mevsimi, özellikle Kova’daki Güneş ağ ve bağlantı bölgenize kayarken. Bu LinkedIn bağlantılarından en etkili şekilde yararlanıyor musunuz? Değilse, ona ulaşın. Sürekli çaba sarf ederseniz, bu bir profesyonel ve finansal dönüşüm yılı olabilir. Sen aksiyon için birisin, o yüzden başla!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzdaki Uranüs, sonunda geri giden Boğa burcundan kurtuldu. Son beş ayda işler biraz bulanık veya imkansız bir şekilde yavaş ilerliyormuş gibi hissettirmiş olabilir. Genel bir gecikme hissi, hedeflerinizi karakterize etmiş olabilir, ancak endişelenmeyin! Bu haftadan itibaren durum böyle olmayacak! Kemerlerinizi bağlayın, çünkü Uranüs hayatı vitese takmaya hazır. Görünüm sektörünüzdeki varlığını göz önünde bulundurarak, belki bu hafta görünüşünüzde bir değişiklik yapabilirsiniz. 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son birkaç ayda servet inşa etmek çok mu zor oldu senin için, İkizler ? Eğer öyleyse, endişelenme! Uranüs, finans sektörünüzde doğrudan hareketine geri dönüyor. Sevinç için zıplamadan önce, bu gezegenin kuralları değiştirdiğini ve sarsıldığını, bu nedenle ani, beklenmedik düşüşlerin mümkün olduğunu – ancak kesin olmadığını unutmayın. Bunun dışında, önümüzdeki birkaç hafta boyunca macera bölgenizde Güneşin varlığının tadını çıkarın!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ateşi yükseltme zamanı yaklaşıyor, Yengeç . Çarşamba günü Güneş, romantizm bölgenizden samimiyet ve dönüşüm bölgenize kayar. Rahatsız edici duygulardan kaçınıyor musunuz? Kova mevsimi, onlar üzerinde çalışmanızı talep etmek için burada. Şimdi, Merkür hala aynı sektörde geri giderken, bu kesinlikle kolay olmayacak, ancak Merkür gerilemesi kısa. Sonunda, çok sayıda sorun üzerinde çalışmış olabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kız kardeşinin burcunun mevsimi, sevgili Aslan, bu yüzden biraz memnun görünmeye çalış. Ne de olsa, bu, romantizm sektörünüzde Güneşin varlığı göz önüne alındığında, aşk hayatınıza odaklandığınız anlamına gelir. Sevgililer Günü yaklaşırken – evet, Venüs gerilemesi sırasında bile ileriye bakmak önemlidir. Bununla birlikte, Merkür’ün bu sektördeki konumuna da dikkat edin, çünkü düz çizgiler olarak düşündüğünüz şeyler retro gölgesinin altına düşebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Günlük hayatın hayranısın, Başak . Ev işleri, toplama ve benzeri şeyler parladığınız yerdir. Bu yeni astrolojik mevsim, Güneş Oğlak burcundan Kova’ya ve rutin sektörünüze geçerken hayatınızın bu alanına odaklanıyor. Hâlâ yılın ilk gününe oldukça yakınız, bu nedenle özellikle gevşediğinizi düşünüyorsanız, yeni bir alışkanlık başlatmak sizin yararınıza olabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak mevsimi, öncelikle evinize ve ailenize, Terazi’ye odaklandığınızı gördü . Şimdi Kova, vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkmanız için sizi evcilliğin zincirlerinden kurtarıyor! Kova Güneşi Çarşamba günü zevk sektörünüze girerek sizi biraz eğlenmeye zorluyor. Kararlar üzerinde ıstırap çekmek yerine, neden basitçe yapmıyorsunuz? Hayat kısa, bu yüzden neşe uyandıran bir şey denemek için bir veya iki gün ayırın.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşk bölümünde işler nasıl, Akrep . Son birkaç aydır aşk kıtlığı yaşıyorsanız, üzülmeyin! Bu hafta, kız kardeşiniz Boğa burcundaki Uranüs, ilişki sektörünüzde doğrudan harekete devam ediyor. Bu nedenle, ister bekar olun ister bağlı olun, aşk hayatınızın söz konusu olduğu bazı ani değişiklikler bekleyin. Şimdi, bu biraz korkutucu görünebilir, ancak olması gerekenin olacağını unutmayın. Gerçek aşk her zaman galip gelir!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta enerji, Kova’ya ve iletişim sektörünüze büyük bir geçiş yapıyor, bu nedenle entelektüel olarak enerji dolu hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Yaratıcı meyve suları akıyor ama yoldan çıkmamaya çalışın. Bildiğiniz gibi Merkür Kova burcunda geri harekette. Bu parlak fikirler istediğiniz kadar parlak gelmeyebilir. Düşüncelerinizi sözlü olarak sunmaktansa bunları yazmak (ve düzenlemek) daha iyi olabilir, Yay .

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oldukça gerçekçi bir burçsun Oğlak. Bu nedenle, sezonunuzun sonunda yas tutmanıza gerek yok. Yine de, umarım eğlenceliydi – ya da en azından, senin gibi bir işaret için olabildiğince eğlenceliydi. Şimdi, çarşamba günü Güneş finans bölgenize kayıyor, bu nedenle paranın aklınızda olduğundan emin olabilirsiniz. Belki de bu, sonunda o yüksek faizli tasarruf hesabını açtığınız aydır? Veya yeni finansal hedefler mi belirlediniz? Her iki durumda da, sezonun sonunda cüzdanınızı biraz daha ağır bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Doğum günün kutlu olsun, Kova! Sezon için tebrikler. Oğlak burcunun ciddiyetinden kurtulurken, üzerinizde artan sayıda göz bulabilirsiniz. Görünüş bölgenizde Güneşin varlığı göz önüne alındığında, bu elbette doğaldır. Artan ilginin tadını çıkarırken, Merkür retrosunun da orada oturduğunu unutmayın. Bu nedenle, bu süre zarfında ne tür bir ilgi görebileceğinize dikkat edin.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcu sizin için iç gözlem dönemidir, Balık . Bu tuhaf enerjinin çoğu bilinçaltınıza ve gizli sektörünüze düşer, bu yüzden biraz geri çekilme ihtiyacı hissediyorsanız sorun değil. Kendinize zaman ayırmak çok önemlidir ve sevdikleriniz normalden daha az müsait olup olmadığınızı anlayacaktır. Kendinize gerekli Ar-Ge’yi verirseniz, sezonunuz başladığında bir ayda yenilenmiş olarak çıkabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu