Burçlar

10 Ocak – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 10 Ocak – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca arkadaşlarınıza biraz daha nazik olmayı deneyin, Koç . Cuma günü, Kova’daki Merkür ağ sektörünüzde geri gidiyor. Sonuç olarak, iletişimin gerileme dönemindeki gezegende arkadaşlarla saçma sapan tartışmaların riski artabilir. Ya da belki bir süreliğine sosyalleşmekten çekilebilirsiniz. Her iki durumda da, bağlantılarınız üzerinde meditasyon yapmak için Merkür gerilemesi sırasında zaman ayırın. 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcundaki Merkür retrosu, Cuma günü kariyer sektörünüze çarparak profesyonel hayatınızı biraz alt üst ediyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, bu e-postaları iki kez kontrol ettiğinizden ve işte neyle ve nasıl iletişim kurduğunuza dikkat ettiğinizden emin olun. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız, iş arama süreci şu anda kesinlikle zahmetli olacağından, şimdilik bunu bir kenara bırakabilirsiniz. Bunun yerine, kariyer yolunuzdaki bir sonraki adımlarınızda harekete geçmek yerine tefekkür edin, çünkü gerilemeler yansımayı destekler.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Doğada maceracısın, ama belki biraz yavaşla, İkizler . Cuma günkü Merkür gerilemesi, yüksek öğrenim ve seyahat sektörünüze dalıyor. Okuldaki veya eğitiminize devam edenleriniz için, orada unutulan ödevler, başarısız teslimler ve konu yanlış anlamaları şeklinde herhangi bir sorun olup olmadığına dikkat edin. Önümüzdeki haftalarda bir tatil düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Retro hareketin uzun mesafeli yolculuklara biraz kaos getireceği kesin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Garip şeyler oluyor, Yengeç . Bu Cuma, Kova’daki Merkür, yakınlık ve paylaşılan kaynaklar sektörünüzde geri gidiyor. İlişkilerinizin 50/50 olduğunu düşünüyor musunuz? Siz veya eşiniz kapatılıyor musunuz? Bu soruların yanıtları ne olursa olsun, şimdi gerçekten içsel duygularınızla oturmanın zamanıdır. Sevgi ancak dürüstlüğün ve açıklığın olduğu yerde büyüyebilir ve şifalanma olmazsa bunlar imkansızdır. Duygusal olarak mücadele ediyorsanız, önümüzdeki birkaç haftayı herhangi bir acıyı çözümleyerek geçirmeye çalışın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eğer partnerin bu hafta harekete geçmeye başlarsa, bil ki bu senin hatan değil Aslan . Cuma günü iletişim gezegeni Merkür, romantizm sektörünüzde geri gidiyor ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca sevgilinizin kavga etme olasılığını artırıyor. Özellikle Venüs’ün Oğlak burcunda gerilemeye devam etmesiyle iletişim kesintileri olasıdır. Bekar Aslan’lar için yeni bir taahhütte bulunmanız önerilmez. Ama devam etmek istiyorsanız, sadece uyarıldığınızı bilin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Görev çağrıları, Başak ! Bu hafta, rutin sektörünüzde Merkür’ün gerilemesi gibi şüpheli bir onurunuz var. Bir alışkanlık yaratığı olabilirsiniz, ancak Merkür gerilemesi bu alışkanlıklara eleştirel bir gözle bakmanızı istiyor. Her gün daha mı çok çalışıyorsun yoksa daha mı akıllısın? Eğer eskiyse, bir şey vermeli ve bu dağınık transit onu getirecektir. Ne kadar zor olursa olsun, akışa devam ederek bundan en iyi şekilde yararlanın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaratıcı blok önümüzdeki birkaç hafta boyunca güçlü olacak, Terazi . Cuma gününden itibaren, Kova burcundaki Merkür, zevk ve hobi sektörünüzde bir tür yaratıcı blok yaratarak gerilemeye başlayacak. Her zamanki sanatsal enerji zenginliğiniz kolayca akmayabilir, ama üzülmeyin! Bazen harekete geçmekten daha fazlasını planlamamız gerekir ve gerileme dönemleri kesinlikle tefekkür etmeyi tercih eder. Bu nedenle, bir sonraki büyük projeye başlamak yerine, onu gözünüzde canlandırın ve Merkür gerilemesinin sonu sizi kutsayacaktır.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev cephesinde biraz hassas olmayı dene, Akrep . Kova burcundaki Merkür Cuma günü tam da bu sektörde geri harekette olduğundan, aile içi anlaşmazlıklar ve hatta önümüzdeki birkaç hafta içinde evde aksilikler için fırsatlar arttığından, iç bölgenizde sorun olabilir. Sevdiklerimiz her zaman sevilesi değildir ama bizimdir. Ailede kan davası olduğunda kimsenin kazanmadığını unutmayın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta evinize biraz yatırım yapın Yay . Güneş ve Neptün, sırasıyla finans ve aile sektörleriniz aracılığıyla sekstil, casa ve nakit arasındaki bağlantıyı vurguluyor. Ayrıca, Cuma günkü Merkür gerilemesi doğrudan iletişim sektörünüze çarpıyor. Dikkatli iletişim bir Yay emri değildir, ancak önümüzdeki birkaç hafta boyunca araştırmaya değer olabilir. İletişim hataları için fırsatlar çok ve muhtemelen felaket olacaktır, bu yüzden konuşmadan önce düşünmeye çalışın veya sadece kelimelerinizi sınırlayın. 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hepiniz işle ilgilisiniz, Oğlak burcu, ancak bu önümüzdeki birkaç hafta içinde sizinle ilgili olmayabilir. Cuma günü, Kova burcundaki Merkür, finans sektörünüzde geriye gidiyor ve kârlılığınız üzerinde daha fazla baskı oluşturuyor. Merkür retrosu, aksiliklere yol açmasıyla bilinir, bu nedenle şu anda yatırımlarınızı artırmanız önerilmez. Hatta mevcut olanlarınızın biraz düştüğünü bile görebilirsiniz. Ama üzülme! Aksilikler bizi büyüklüğe hazırlar.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Derin bir nefes al Kova . Cuma günü burcunuzdaki Merkür geri harekette. Merkür gerilemesi en kolay zaman değil, en azından görünüm sektörünüze indiğinde. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kötü bir ilk izlenim bırakmamaya çalışın çünkü dürüst olmak gerekirse çekicilik sizden yana olmayabilir. Venüs’ün gizli ve bilinçsiz sektörünüzde devam eden gerilemesi ile birleştiğinde, kendinize biraz sert davranma eğiliminde olabilirsiniz, bu nedenle bu gerilemeleri bir lütuf dönemi olarak görün.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık, Kova’daki Merkür ile bilinçsiz ve gizli sektörünüzde otururken biraz kafanızdaydınız. Cuma günü, iletişim gezegeni geri gittiğinde, iç dünyanıza daha da çekileceksiniz. İç gözlem tam olarak bir grup etkinliği olmadığı için önümüzdeki üç hafta boyunca yaşam biraz yalnız hissedilebilir. Ancak, gelecek ay gezegen doğrudan gittiğinde, tamamen yeni bir insan olarak ortaya çıkacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu