Burçlar

24 Ocak – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 24 Ocak – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Koç , yönetici gezegeniniz Mars, bu hafta büyük bir hamle yaparak Yay burcundan Oğlak burcuna ve kariyer sektörünüze doğru ilerliyor. Gezegenin burçta altı hafta kaldığı süre boyunca, iş-yaşam dengeniz biraz daha “iş” yönüne doğru değişecektir. Siz hırslı bir grupsunuz ve bu eğilimin bu geçiş sırasında parlayacağından emin olabilirsiniz. Ancak, yakalanmamaya çalışın! Zor Merkür hala geri harekette, bu yüzden bir ofis hatasına dikkat edin!  

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs bu hafta gerileme pozisyonundan ayrıldığından, biraz dans etmekten çekinmeyin! Ama ondan önce Mars, Oğlak burcuna ve macera sektörünüze geçiyor. Aşırıya kaçmak yok! Yeni bir konu veya ders almak sizin yararınıza olabilir. Ancak, Merkür’ün gerilemeye devam etmesine dikkat edin. Dikkatli olmazsanız, eğitim bölümünde sizi tökezler. !  

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars bu hafta sizin için güçlü bir yere düşüyor İkizler. Eylem gezegeni Yay burcundan Oğlak burcuna ve sizin dönüşüm bölgenize kayarken, derin duygular yüzeye çıkmaya başlayacak. Arkadaş canlısısın, ama gerçekten açık mısın? Bu, önümüzdeki altı hafta boyunca dikkate alınması gereken bir şey, çünkü Oğlak burcundaki Mars, iyileşmenizi ciddiye almanız için sizi çağırıyor. Güvenlik, sağlıklı, uzun vadeli ilişkilerin anahtarıdır ve şimdi onu geliştirmek için harika bir zaman.  

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günü Mars, romantizm sektörünüzde devam eden gezegen partisine katılıyor. Aşkı hissettin mi, Yengeç ? Değilse, Venüs’ün sinir bozucu gerilemesi muhtemelen suçlanacak, ancak Mars’a geri dönecek. Bu romantik sektördeki aksiyon gezegeninin varlığı, iyi ya da kötü her şeyi kesinlikle alt üst edecek. Bu nedenle, dikkatli olun ve gereksiz anlaşmazlıklardan kaçının. Ruh haliniz efsanevi ama şu an için tavrınızı yumuşatmaya çalışın.  

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Evi temizlemenin zamanı gelmiş olabilir, Aslan- kelimenin tam anlamıyla. Bu Pazartesi, Mars’ın Yay burcundan Oğlak burcuna geçişini işaret ediyor. Dahası, bunun rutin sektörünüzde gerçekleşmesidir. Günlük işleriniz sizden uzaklaşıyor mu? Ya da belki de sağlığınızı biraz ihmal mi ediyorsunuz? Her iki durumda da, Mars’ın Oğlak burcunda altı hafta kalması, dikkatinizi alışkanlıklarınıza ve sağlığınıza geri getirecektir. Ancak, bu kişisel gelişim yolculuğuna çıkarken gerilemelere dikkat edin!  

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İş-yaşam dengen nasıl, Başak canım? Mars Yay burcundan çıkıp Oğlak burcuna geçerken, aynı zamanda eğlence bölgenize giriyor. Yani, zevk prensibinize daha fazla odaklanmanız isteniyor. Kesin işkolik eğilimleriniz var ve eylem gezegeni biraz gevşemenizi istiyor. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tıpkı sevgili Boğa gibi, yönetici gezegeniniz Venüs de Cumartesi günü gerileme hareketinin pençelerinden kurtuluyor. Bu nedenle, son birkaç haftadır duymuş olabileceğiniz bu belirgin rahatsızlık veya yanlışlık duygusu yakında kaybolacak, Terazi . Venüs’ün gidişatının ötesinde, Mars Oğlak burcuna ve sizin iç bölgenize doğru bir hamle yapıyor, bu yüzden evinizi düzene sokmanın zamanı geldi. Bu ailevi ilişkileri yeniden tasarlayın, yeniden dekore edin ve yeniden inşa edin! Ancak Venüs retrosu resmi olarak bitene kadar ciddi bir alışveriş yapmanızı tavsiye etmem.  

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Konuşkan bir burç değilsiniz Akrep , ancak bu Mars geçişi sırasında düşünceleriniz kesinlikle hareket halinde olacak. Pazartesi, hareket gezegeninin Oğlak burcuna ve iletişim bölgenize geçtiğini görüyor. O gizemli zihninde neler oluyor? Normalde paylaşmak önemsemek olurdu, ancak Merkür hala bir hafta daha geri harekette. Bu nedenle, büyük fikirlerinizi büyük bir sözlü hata riski olmadığı zamanlar için saklayın.  

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son zamanlarda paraya odaklandın, Yay . Ancak kârlılığınız bu ay belirlediğiniz hedeflere ulaşmamış olabilir. Ama kendini fazla hırpalama. Bir iç gezegen olan Venüs, bir süredir geri harekette ve sizin finans bölgenizde bulunuyor ve bu Salı geri giden Merkür de ona katılıyor. Neyse ki, Venüs Cumartesi günü doğrudan gidiyor ve Mars para kazanma sürecini de hızlandıracağından emin olacak!  

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuz ve görünüm bölgenizde geri giden Venüs varken, muhtemelen elinizden gelenin en iyisini hissediyorsunuz (hatta görünüyorsunuz) ama endişelenmeyin! Cumartesi gününden itibaren, kötü günler geçmişte kalacak. Öyleyse, aşk ve güzellik gezegeni bu hafta oyun oynamayı bıraktığında bu dürtüyü şımartmaktan çekinmeyin. Küçük bir değişiklikle yanlış bir şey yok.  

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gizli şeyler ve bilinçaltı sektörünüzdeki Oğlak gezegenlerinin zenginliği ile, biraz kapalı bir kitap olarak çıkıyor olabilirsiniz, Kova, ancak hiçbir şeyi zorlama ihtiyacı hissetmiyorsunuz. Güneş şimdi burcunuzda ve görünüm bölgenizde olsa bile, bu, kendinizi yansıtma ve belki de bu kadar istekliyseniz, biraz inzivaya çekilme zamanıdır.  

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Zodyak komşunuz Kova gibi, daha derin duygulara dalmaktan korkmayın, Balık . Şimdi Kova burcunda, güneş gizli şeyler sektörünüze ve bilinçaltınıza ışık tutuyor ve sizi daha rahatsız edici duygu ve dürtülerinize dikkat etmeye zorluyor. Bununla birlikte, Venüs ve şimdi Oğlak burcunda ve ağ bölgenizde Merkür ile, bu bulanık duygusal sularda gezinmenize yardımcı olmak için arkadaşlarınıza ulaşmaktan korkmayın. Dedikleri gibi, arkadaşlarımızdan biraz yardım alarak geçiniyoruz.  

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu