Astrolojik Danışmanlık

15 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki 12 ay boyunca yaşamın olumlu yanını görmek için sürekli çaba göstermeniz gerekecek. Satürn’ün etkisi zaman zaman biraz iç karartıcı olabilir, bu yüzden kendinize iyi geldiğini sık sık hatırlatın. Hala hayatın şanslılarından birisin!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı insanların her hareketinizi açıklamanızı talep etmesinden şüphe duymazsınız, ancak gerçekte onların desteğine ihtiyacınız var, bu yüzden neden yaptığınızı yaptığını anladıklarından emin olun – ve onların yardımıyla bunu yapacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün bazı büyük ayaklanmalar görecek, ancak iyi haber şu ki, çoğu sizin lehinize olacak. Harekete geçme anı geldiğinde hızlı ve kararlı bir şekilde hareket etmeye hazır olun – ve o an çok yakında gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş Kova burcundaki Hava burcunda sadece önümüzdeki Çarşamba’ya kadar kalır, bu yüzden yapmak istediğiniz cesur veya sıra dışı bir şey varsa, bununla başlamanız tavsiye edilir. Bundan sonra, daha sıradan endişeler seçeneklerinizi sınırlandırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bildiklerinizi kendinize saklamak cazip gelebilir, ancak gezegenler sahip olduğunuz bilgilerin etrafa yayılması gerektiğini gösterir. Ayrıca, başkaları onları tuttuğunuzu fark ederse, bilmeniz gerekenler konusunda size izin vermezler.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki yoğun kozmik aktivite sizi alışılmadık derecede duygusal hale getirdi, ancak şimdi tam tersine gitmeli ve aldığınız her kararı tamamen mantığa dayandırmalısınız. Biraz soğukkanlı görünebilir, ancak duyguların gerçekleri geride bırakmasına izin vermemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün içinde geriye dönüp bakacak ve neden bu kadar önemsiz konuya bu kadar çok önem verdiğinizi merak edeceksiniz. Hepsi Başak olmanın bir parçası!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova’daki Güneş bu son birkaç hafta ruhlarınızı şahlandırdı ve siz de oyununuzu geliştirdiniz, ancak şimdi sevdikleriniz ve onlara ne borçlu olabileceğiniz hakkında daha fazla düşünmeniz gerekiyor. İyi zaman geçirdiniz, şimdi de iyi zaman geçirmelerine yardımcı olun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı bireyler size ne yapmanız ve nasıl yapmanız gerektiğini söyleme hakkına sahip olduklarını düşünüyor gibi görünüyor ve onlara ayar verme zamanı. Yalnız kendiniz için bir gündem belirleme hakkına sahipsiniz, bu yüzden ayarlayın ve yaşayın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Birinin neyin peşinde olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz, ancak onları izlediğinizi belli ederseniz sorun yaşarsınız. Gözlerinizi her zaman açık tutun, ancak farklı bir yöne bakıyormuş gibi görünmesini sağlayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal durumunuzu gözden geçirmeye ihtiyacınız varsa, o zaman hızlı olun. Son kayıpları telafi edebilirsiniz, ancak önce ne harcadığınızı azaltmalısınız. Kendi içinde daha fazla para kazanmak yeterli olmaz, zaten sahip olduklarınızı da korumalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Teklifleriniz yetersiz olmayabilir, ancak ne yapmayı seçtiğiniz konusunda seçici olmanız gerekir. Yeni bir rol, hatta bir tanıtım bile kulağa harika gelebilir, ama bu sizin için gerçekten doğru mu? Güneş 19’unda burcunuzu bırakmadan önce karar verin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizi hayata geçirmeyi çok zor bulmanız, ancak sabırlı olmanız sinir bozucu olabilir. Güneş önümüzdeki Çarşamba burcunuza girdikten sonra yeni bir döngü başlayacak ve topu yuvarlamanın çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu