Astrolojik Danışmanlık

16 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki günlerde iç benliğinizle başa çıkmanız gerekiyor. Hayır, bu dünyadan soyutlanmanız gerektiği anlamına gelmez – ondan uzak – ama sizi neyin yönlendirdiğini sorgulamanız gerektiği anlamına gelir. O zaman eylemlerinizi daha bilinçli bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapılması gerekeni yapın ve sizi bunun için eleştirenleri görmezden gelin. Hiç bir zaman başkalarının görüşlerine çok fazla önem vermediniz ve bu özellik önümüzdeki birkaç gün içinde sizin lehinize çalışacaktır. Onaylanman gerekmiyor, sadece harekete geçmen gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenlere göre şanslı dönemdesiniz. Sorunlarınızın üstesinden gelmeyi ertelemeyin. Kısa vadede size zarar vermeyebilir, ancak pervasızsanız evren unutmaz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bildiklerinizi kendinize saklamak kolay olmayabilir – dedikodu seversiniz – ancak gelecekte karma yaşamamak için dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca, ne kadar az kişi bildiğinizi bilirse finansal olarak daha fazla kazanmaya devam edersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için yılın en iyi zamanlarından biri yakında başlayacak, ancak o zamandan önce duygusal ve finansal olan tüm borçlarınızın ödenmiş olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars, grafiğinizin çalışma ve refah alanına girerken, fiziksel enerjinin bir dalgalanmasını hissedeceksiniz, bu harika. Ama çok fazla şey üstlenmeye karşı koymalısın, aksi takdirde er ya da geç kendini yakarsın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde başkalarının olumsuz tutumlarının sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Bu kadar kötümser olmalarının tek sebebi, yalnız acı çekmek istemiyor olmalarıdır, ancak kendilerinin acılarında onlara katılmak zorunda değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkna etme güçleriniz bu hafta bir arkadaş veya sevilen kişi olarak tavsiyelerinizi görmezden gelmeyi ve kendi şeylerini yapmayı seçtiği için etkili görünmeyebilir. Memnun olmanız gereken bir şey varsa, sonunda kendi karar alma süreçlerini kontrol altına alırlar. Artık size ihtiyaçları kalmaz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm dikkatinizi tek bir yöne odaklayın ve sizin için en önemli hedefe ulaşana kadar durmayın. Konsantrasyon, başkalarının yolunuza koyduğu engellerin üstesinden gelmenin anahtarıdır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortamınızdaki bu kadar kafa karışıklığı ile, sis ve gürültüyü kesip oyunun önünden çıkabilmeniz için her zaman bir numaralı tutkunuzu aklınızda tutmanız gerekir. Ve bu sadece bir oyun, bu yüzden çok ciddiye almayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu haftayı geride bırakmayın – dışarı çıkın ve dünyaya neler yapabileceğinizi gösterin. Kaçınılmaz olarak, planlarınızı anlatmaya çalışanlar olacaktır, ancak bunları görmezden gelebilirsiniz. Oğlak ne isterse, Oğlak şu ya da bu şekilde olur.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta diğer insanlara ne söylediğinize dikkat edin, çünkü çok fazla şey söylerseniz onları planladığınız şeyle ilgili olarak olumsuz duruma sokabilirsiniz. Kendinizi ne kadar çok tutarsanız, hedefinize düzgün ve kolay şekilde ilerlersiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı insanlar yaptığınız her şeyde hata bulmaya kararlı görünüyorlar ve onlar sizin yönlendirmeniz gereken insanlar. Eylemlerinizi onlara açıklama zorunluluğunuz yoktur ve herhangi bir faydası yoktur, çünkü sadece olumsuz olmaktan zevk alırlar. Onlardan kaçının.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu