Balık BurcuBoğa BurcuTerazi BurcuYengeç Burcu

Sevgililer Gününü Doya Doya Yaşayan Burçlar!

Sevgililer Günü denildiğinde akla ilk gelen burçlardan bahsedeceğiz şimdi!

Boğa Burcu:

Lüks diyince akla gelen ilk burç neydi önceki yazılarımızdan tahmin edebilirsiniz. Evet evet cevap Boğa Burcu! Sevgililer Gününü en iyi organize eden ister evde olsun isterse dışarıda olsun bu günü doya doya kutlayan partnerinin kalbini bir kez daha fetheden Boğalar.

Yengeç Burcu:

Evcimen olan Yengeçler, sevgilisini nasıl mutlu edeceğini uzun uzun düşünür. Partnerinin nelerden hoşlandığını derinlemesine analiz edip planlamayı ona göre yapar. Hangi mekana gidilmeli, nasıl bir hediye alınmalı hepsi Yengeçlerden sorulur.

Terazi Burcu:

Bu özel günü doya doya yaşayabilen diğer bir burç ise şık ve kibar Terazi burcudur. Düşünceli olan Teraziler, planlama yaparken kendi şık tarzına uygun organizasyonlar seçer. Partneriyle birlikte aşka doyabilecekleri zevkli etkinlikler yaparlar.

Balık Burcu:

Mülayim ve romantik olan Balıklar, yaratıcılıklarını konuşturur. Elini hangi işe atsa harika olan Balık Burcunun sanatsal tarafı sayesinde müzikli ve danslı etkinlikler seçer. Sevgi konusunda uçları yaşayan Balıklar, partnerinin ayaklarını yerden kesmek ister. Hayal gücü sayesinde diğedr tüm burçlardan ayrılarak olağanüstü fikirlerle karşımıza çıkarlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu