Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
15 Mart – 21 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

15 Mart – 21 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Astrolojik Yeni Yılın başlangıcı ve şimdi sizin sezonunuz Koç! Merkür Balık burcuna girerken, gerçeğinizi söylemeye daha az meyilli olacaksınız. Hareketleriniz konusunda akıllı olun ve yalnızca gerekli olanı paylaşmaya odaklanın. Venüs bu hafta burcunuza giriyor, bu da biraz romantizm uyandırabilir!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın başlangıcı en sosyal anınız olacak. Güneş, önümüzdeki dört hafta boyunca orada kalacağı mahremiyet bölgelerinize taşınmak üzere. Hafta aynı zamanda Venüs’ün Koç burcuna taşınmasıyla sona erecek ve sizi bir zamanlar düşündüğünüzden çok daha platonik aşık yapacaktır. Sağlam dur, Boğa.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili İkizler , bu hafta aşırı “rüya gibi” hissediyorsun, değil mi? Hepsi Balık’taki Merkür sayesinde. Şimdi gerçekçi olmayan beklentilere bağlı kalmadığınızdan emin olmak en iyisidir. Venüs, bu hafta sonu arkadaşlık bölgenize giriyor ve size sosyal hayatta bir destek veriyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür bu hafta felsefi bölgelerinizde, Yengeç . Bu nedenle, var olmayan bir rüya dünyasını (veya rüya insanı) hayal etmeye başlayabilirsiniz. Sadece hayal etmek yeterli değil. Bunun olacağına dair doğrulama da almanız gerekir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, yakınlık bölgelerinize inen Balık burcuna giriyor. Bir ilişkiyi bitirme ya da ilerletme zamanı mı Aslan? Hafta sonu, Venüs’ün Koç burcuna taşınması sayesinde hızla toparlanabileceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, ortaklık bölgene giriyor Başak . Romantizmi artırın ve o hisleri alın. Hafta sonu boyunca, güneş Koç burcuna giriyor ve birkaç haftalık kişisel dönüşümü başlatır. Endişeleri veya kinleri bırakmak için bir fırsat.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs haritanızın daha tutkulu bir bölgesine girdiğinde aşk hızlanır. Biriyle (bir kereliğine) derinlere in, Terazi . Ayrıca bu hafta, Merkür sizin rutin bölgenizdeki Balık burcuna taşınıyor. Venüs, Koç burcuna taşınıyor ve sizi birden liderliği ele geçirmeye teşvik ediyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep olmak , hayal gücünüzü kolayca harekete geçirebileceğiniz anlamına gelir. Farklı medya kaynaklarına dokunarak kanalize edin. Güneş, rutin alanınıza girerek sağlıklı sınırlar ve alışkanlıklar yaratmanıza yardımcı olur. Hafta sonu, Venüs kendinizi daha iyi hale getirmenize yardımcı olan bir bölgeye taşınıyor.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür Pazartesi günü Balık burcuna girerken ailenizde drama olur. Bu gezegen, hepinizin nasıl iletişim kurduğunuz, kendi parçanızı nasıl söylediğiniz ve birbirinizle nasıl etkileşim kurduğunuz konusunda gerilim yaratıyor. Güneş zevk alanınıza girerken, Yay , biraz eğlenme zamanı!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi, Merkür iletişim bölgenize giriyor. Bu, çevrenizdekilere ihsan edecek gevezelik yeteneğine sahip olacağınız anlamına gelir. Güneş, size evdeki rolünüzün ne olduğunu ve günden güne nasıl daha fazla katılabileceğinizi soran ana bölgenize hareket eder.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs haritanızın bu kısmına girdiği için iletişim biraz daha kolaylaşmak üzere. Başkalarına ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu söylemekten korkmayın. Ama sözlerine dikkat et Kova . Koç, en pragmatik konuşmacıları bile biraz fazla cesur yapabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş burcunuzdan ayrılırken, Merkür onun içine doğru hareket eder. Fırsatlar konusunda biraz şans elde edebilir veya denemeden bile iyi bir ilk izlenim bırakabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs değer ve para sektörünüze giriyor. Bol ve şaşırtıcı bir meblağlar elde edebilirsiniz!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu