Burçlar

14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şiron, fiziksel ve zihinsel sağlığınızla ilgili olarak Salı günü doğrudan hareket ediyor. Kendine biraz daha bakmanın zamanı gelmedi mi Koç? Satürn Kova burcuna girerken, daha büyük değişikliklerden bazılarını yapmak için motive olacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş tutulması sayesinde, bu ay hisleriniz daha kuvvetli olabilir ve bu, çok hızlı bir şekilde bağlanmanıza yol açabilir! Jüpiter Kova burcuna girerken kariyer sektörünüz de bu hafta ön plana çıkıyor. Kariyerinde yeni değişiklikler geliyor Boğa .

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler , bu hafta Güneş Tutulması sayesinde yeni bir iş ortaklığı veya yeni bir ilişkinin çiçek açmaya başladığı haberini alabilirsiniz. Artı, Venüs ortaklık sektörünüze taşındı, bu yüzden harika bağlantılar kurmanız kaçınılmaz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, rutininizi değiştirip yeni bir şey denediğinizi görüyoruz, Yengeç . Tüm bunlar, günlük aktivitelerinizin olduğu evinizde meydana gelen Güneş Tutulması sayesindedir. Hafta sonu, grafiğinizin samimi bir bölümünde büyük bir bağlantı oluyor ve yaptığınız her şeyi yeniden düşünmenizi, haksızlık yaptığınız kişilerle iletişime geçmenizi sağlıyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günü, işinizi bırakıp yavaşça yeni bir şeyler yapmak güzel olabilir. Kendine güzel bir şey yapmanın zamanı gelmedi mi? Hafta sonu ilişkiler ön plana çıkıyor. Bazı değişikliklere hazır ol Aslan.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aile bölgenize iki gezegen giriyor, Başak – yani tatil sezonu burada gerçekten bir çentik atıyor olabilir. Hafta sonu rutin sektörünüz sarsılıyor. Gün geçtikçe işleri yapma şeklinizi değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gezegenler iletişimsel üçüncü evinizi aydınlatıyor ve her şeyin kontrolünüz altında olduğunu göreceksiniz. Tatil stresi bu yıl sana vurmuyor Terazi ! Artı, hafta sonu küçük bir sürprizle karşılaşabilirsin!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günkü yeni ay güneş tutulması, cüzdanınıza baktıkça biraz huzursuz hissetmenize neden oluyor. O Noel hediyelerini alırken başınızı dik tutun, Akrep . Hafta sonu, kariyerinizi düşünmek için harika bir zaman.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzda bu kadar çok gezegenin konumlanması, kendinizi canlı hissetmenize yardımcı olacak. Ancak hafta boyunca, insanların fikirlerinizi algılama biçimiyle ilgili bazı mücadeleler görebilirsiniz. Hafta sonu Jüpiter, Kova burcuna iletişim bölgenize giriyor – bu yüzden gerçek görüşmelere hazırlanın!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özbakım için en güzel hafta Oğlak burcu! Ama Çarşamba gününden itibaren, odağı kendinizden alıp paranıza verebilirsiniz. Hafta sonu, yeni iş fikirleri veya girişimler için beyin fırtınası yapmada harika bir zaman.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gerginliği yatıştırmak için bu hafta sevdiklerinize ulaşmaya çalışın. Jüpiter yakında burcunuza girecek – bu da size yepyeni bir destek sağlayacaktır!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hem Venüs hem de Ay bu hafta kariyer sektörünüzde, Balık . Öyleyse işte bazı değişiklikler yapma zamanı. Sadece bu hafta ne olursa olsun devam etmeyi unutma. Hafta sonu eski bir arkadaşa ulaşın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu