Burçlar

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bazı konularda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ama sakin kalmak en iyisidir. Bunu başarabilirseniz hafta sonu harika haberler alabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneşin Çarşamba günü Neptün ile yapacağı açı yüzünden, mahremiyetiniz açığa çıkmak üzere. Ve bu sinir bozucu olsa da Boğa burcu, Güneşin Koç burcunda Mars ile üçgen açı yapması sayesinde bu hafta bir çöküşün yaklaştığını fark edebilirsiniz. Gezegenler bu hafta sizin üzerinize oynuyor gibi.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Neptün kare açı oluştururken bu hafta söylediklerinize dikkat etmeniz gerekecek. Bunun yerine İkizler , yaratıcı arayışlara odaklanmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta işler çok düzgün gitmiyor, Yengeç – ve bu en büyük sorununuz değil! İlişkinizde verdiğiniz kararlar beyninizi kemiriyor. Ne kadar düşünmek istemeseniz de kalbiniz sizinle oyun oynuyor. Hafta sonu, daha “karamsar” ruh hallerinizden birine itilebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün’ün Güneş ile yapacağı kare açı yüzünden, geçmişe takılı kalabilirsiniz. Başını dik tutmaya çalış Aslan. Kalbinizin sesini dinleyin ve yüzleşmeniz gereken kişilerle yüzleşin. Hafta sonu harcamalara dikkat!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir şey senin için yolunda gitmiyor Başak . Bir şeyi çözemiyor gibisin, çünkü bu sadece senin için yıkıcı geliyor. Yapılacak en iyi şey yardım istemektir. Arkadaşlar da size yardımcı olabilir; her zaman veren olmak zorunda değilsin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş Neptün ile kare açı yapıyor, bu da sizin için olayları perspektifin dışına taşıyor. Bu hafta esnek kalmak en iyisidir, çünkü planların gerçekleşmesi muhtemeldir. Sakinliğini koru, Terazi .

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta çok yavaş hissedeceksin Akrep . Endişelenme. Perşembe günü işler yeniden toparlanacak (özellikle romantizm cephesinde). Tutkular parlıyor!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini yorgun hissetsen bile yollara düşmek en iyisi Yay. Perşembe günü dersler alarak, kitap okuyarak veya yeni şeyler araştırarak bilginizi ve düşüncenizi genişletmeye çalışın. “Ben” zamanının tadını çıkarın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Olaylara farklı bir açıdan bak Oğlak burcu . Pozitifleri nerede görebilirsin? Hafta başında stresli olabilirsiniz, ancak bize güvenin, Perşembe gününden itibaren ruh haliniz iyileşecek.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Neptün’ün bir kare oluşturmasıyla, bir şey hakkında bir karar vermek için acele edebilirsiniz. Bir yola karar vermeden önce zamanın ve düşüncelerin yerleşmesine izin verin. Perşembe günü ruh haliniz düzelecek. Yeni bir projeye başlamak için ilham bile alabilirsiniz .

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık olmak, yönetici gezegeniniz Neptün’ü dikkatlice takip etmeniz anlamına gelir. Haftanın başında biraz zorlandığınızı görmelisiniz. Ancak hafta ilerledikçe, yeniden şarj olmaya başlayacaksınız. Hafta sonu, biraz yalnız zaman geçirin ve kendinizi şımartın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu