Burçlar

13 Eylül – 19 Eylül 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 13 Eylül – 19 Eylül 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz alıngan mı hissediyorsun, Koç ? Yönetici gezegeniniz Mars, bu Salı Terazi’ye ve ortaklık sektörünüze yükleniyor. Bu haftadan başlayarak ve sonraki altı hafta boyunca birebir etkileşimlerde çekişmeye dikkat edin. Çatışmadan kurtulabilirsiniz, ancak ilişkileriniz bundan kurtulamayabilir. Ancak Perşembe gününden itibaren Güneşin Plüton ile üçgen açı yapmasıyla birlikte iş hayatınız daha iyiye gidecek. Meyveleri toplamaya hazır ol!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Evi temizlemenin zamanı geldi – kelimenin tam anlamıyla. Mars Salı günü Terazi burcuna ve alışkanlık alanınıza giriyor. Mevcut programınızdan memnun musunuz? Ev işlerine veya spor salonuna ayak uyduruyor musun? Değilse, endişelenme! Terazi Mars’ın bu önümüzdeki birkaç haftası size yaşam tarzınızı tamamen elden geçirme fırsatı veriyor. Çoğu insan, yıl sonuna kadar rutinlerini yeniden değerlendirmeye bile başlamaz. Kendinizi oyunun ilerisinde düşünün, Boğa .

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oyunlar başlasın İkizler . Salı günü Mars, Terazi burcuna ve eğlence ve yaratıcılık bölgenize kayıyor. Herhangi bir yaratıcı blok yaşıyorsanız, Mars bunu aşmak için burada! Bu haftadan başlayarak, bir buçuk ay içinde gezegen Akrep burcuna geçene kadar, neşenizi merkeze almak için yönlendiriliyorsunuz. Seni ne mutlu eder? Ve daha da önemlisi, aktif olarak takip ediyor musunuz? Hayat sefil olmak için çok kısa.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eylem gezegeni Terazi, ev sektörünüze yerleşiyor, bu nedenle aileniz kesinlikle aklınızda. Belki evinizi yeniden dekore etmeyi seçiyorsunuzdur – Terazi’nin Venüs enerjisi bunun için mükemmeldir – ya da sadece iş/yaşam dengenizi ikincisine daha fazla zaman ayırmak için yeniden ayarlamaya çalışıyorsunuz. Her iki durumda da, bu hafta, her zamankinden daha fazla yerli hissetmenize neden oluyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sadece fikirlerle dolusun Aslan. Mars Terazi burcunda iletişim ve düşünce süreçleri sektörünüze geçerken, çözemeyeceğiniz bir sorun yok. Neyse ki, Perşembe günkü Venüs’ün Plüton ile üçgen açı yapması, değerlerinizi ve değerlerinizi konuşamayacak kadar meşgul olabileceğiniz için sizi yeryüzüne geri getirebilir. Bu hafta önemli düşüncelerin ön planda olması muhtemel.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars Terazi’ye ilerlerken, bu hafta düşüncelerinizi bir tutam lüksle süsleyin, Başak. Ama sorun değil! Son birkaç hafta yoğun bir şekilde sunumunuza, kim olduğunuza ve kendiniz hakkında ne hissettiğinize odaklandığınızı gördü. Eylem gezegeni Terazi’ye geçerken, bazı sonuçlarınızı eyleme geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu kadar istekliysen, son birkaç haftadır ağzının suyunu akıttığın o ayakkabıyı al. Hakediyorsun!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi, muhtemelen bu hafta kendini çok yoğun hissedeceksin. Mars, görünüm ve benlik bölgenizde Merkür’e katılır. Bir değişiklik zamanı gelmiş gibi hissediyor olabilirsiniz – belki yeni bir saç rengi ya da özellikle cüretkar hissediyorsanız, bir piercing. Ama dikkatli ol! Merkür gerilemeye yaklaşıyoruz, bu yüzden bu hareketi yapacaksanız, bunu Mars’ın Terazi’deki saltanatı sırasında daha sonra yapmayı deneyin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta seni derinlerde yuvarlanırken bulabilirsin, Akrep. Salı günü, Mars Terazi’ye, sırlar ve bilinçaltı sektörünüze sürünür. Önümüzdeki birkaç hafta için bazı iç karışıklıklar olabilir. Ama korkma! Perşembe, işler biraz aydınlanıyor. Başak burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yaparak hayallerinize ve özlemlerinize ışık tutuyor. Küçük bir tezahür sizi uzun bir yol kat edebilir!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

O işi sen veriyorsun, Yay . Perşembe günü Güneşin Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yapmasıyla birlikte, patronunuz ve iş arkadaşlarınız, yaptığınız büyük çabaların farkına varacaklar. Biraz destek eksikliği mi hissettiniz? Korkma! Mars’ın Terazi’ye girişi ve sosyal sektörünüzle birlikte ağınız önümüzdeki birkaç hafta içinde büyümeye başlayacak. Mars’ın Terazi’de kalması sona erdiğinde, profesyonel ve sosyal hayatınız tamamen değişmiş olacak.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kabul edelim, iş sizin için her zaman hayat olmuştur, Oğlak, ancak Salı günü Mars Terazi’ye ve kariyer bölgenize girerken, kendinizi tamamen işinize kaptırıyor olabilirsiniz. Bu elbette takdire şayan bir şey ama çabalarınızı yumuşatmaya çalışın. Tükenmişlik, dalga geçilecek bir şey değildir, ama eminim siz zaten bunun farkındasınızdır. Şans eseri, Perşembe günü burcunuzda güneşin Plüton ile üçgen açı yapması, aklınıza macera düşünceleri getirebilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi’deki Mars, felsefe ve seyahat sektörünüzü aydınlatıyor, Kova. Macera mı hayal ettin? Kendinizi içine atmak için yeni bir konu için özlem mi duyuyorsunuz? Bu iştahları tatmin etmenin tam zamanı. Ancak Cuma günü Venüs Akrep burcundayken Satürn ile kareye girdiğinde işler biraz sarpa sarabilir. Eski gezegen, kariyer bölgenizde, bu nedenle işiniz ve kişisel yaşamınız arasında bir denge kurmaya çalışın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta biraz daha yoğun olabilir Balık . Terazi’deki gezegenler topluluğu, yakınlık ve dönüşüm bölgenizde gizleniyor ve Salı günü Mars partiye katılıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, bir değişiklik için can atıyor olabilirsiniz. Bu anlaşılabilir bir durumdur, ancak bu değişikliğin yansımalarını düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Beklediğinizden daha kalıcı olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu