Burçlar

6 Eylül – 12 Eylül 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 6 Eylül – 12 Eylül 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günü düzen ve kendini geliştirme sektörünüzde hem Ay hem de Mars varken, onu bir araya getirmeye hazırsınız, Koç. Belki de bu kazanımları elde etmeye hazır bir spor salonu müdavimi oluyorsunuz ya da belki de işteki o titiz projeye dalıyorsunuz. Bununla birlikte, özellikle Mars’ın Plüton ile bağlantısıyla, eleştirileriniz ve beklentileriniz normalden biraz daha sert olabilir. Bir araya geliyor olsanız da, herkesin sizin kararlılığınızı ve başarılı olma isteğinizi paylaşmadığını unutmayın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs, Cuma günü, Boğa burcunda, çalışma alanınızdan sevginize kayar. Aşk havada olabilir, ama bir peri masalı olmaktan çok uzak. Akrep’teki Venüs, biraz daha karanlık tarafta olmasının yanı sıra burcunuza karşı çıkıyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, evinizde neşeyi neyin ateşlediğini düşünmeniz isteniyor, İkizler. Başak’taki yeni ay, kişisel alanınızın eşit olup olmadığını merak ediyor. Pazartesi günü Mars’ın Plüton ile üçgen açı yapmasıyla bu düşünceler kesinlikle teori de kalmayacak. Ancak Cuma günü yaratıcı sektörünüzde Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi odağınızı değiştirebilir. Haftanın sonunda hayatınızı bir şekilde değiştirmiş olacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür tarafından yönetilen bir burç olan Başak burcundaki yeni ay ve Mars ile iletişim ve düşünce süreçlerinizde, düşünceler ve yeni bilgiler zihninizde baş döndürücü hızlarda yarışıyor, Yengeç . Sorun var? Bu hafta çözeceğinize eminiz ama kafanıza takmamaya dikkat edin. Neyse ki, Terazi’deki Merkür, ev ve aile sektörünüzde uzanıyor ve gezegenin aksi takdirde sıkıntılı enerjisine bir hız tümseği görevi görüyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bolluğu tezahür ettirme zamanı, Aslan. Başak burcundaki yeni ay, mülk ve kazanç alanınıza düşer, bu nedenle gözünüz birden fazla şekilde ödülün üzerindedir. Başak’ın enerjisi genellikle oldukça dengeli olsa da, birden fazla gezegen bir bölgeye düştüğünde aşırıya kaçmamayı kendinize hatırlatmak her zaman iyidir. Sonradan ödeme modern bir mucizedir, ancak yakında tüm paranızın nereye gittiğini merak edeceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sen kimsin Başak? Kim olduğunuzdan veya kendinizi kim olarak sunduğunuzdan memnun musunuz? Pazartesi günü Mars ve Başak burcundaki yeni ay ile birlikte bu sorular zihninizde dönüp duruyor olabilir. Mevcut benliğinizden memnun olsanız da olmasanız da, “siz” kavramının uygun gördüğünüz şekilde şekillendirme gücünüz dahilinde olduğunu unutmayın. Soruna nasıl yaklaşacağınızdan emin değil misiniz? Venüs Cuma günü iletişim bölgenize giriyor.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz karakter dışı, ama bu hafta kendine saklamak istiyor olabilirsin, Terazi. Başak burcundaki yeni ay, sırlar ve görünmeyen sektörünüzde Mars’a katılıyor. Başaklar histerikleriyle bilinmese de, bu kadar hassas bir yerdeki tüm bu enerji, dokulara ulaşmanıza neden olabilir, ama üzülmeyin! Ay Çarşamba günü burcunuza geri dönerek bazı büyük duygusal farkındalıklar getiriyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, Cuma günü Akrep burcunuza kayıyor. Özgüven tufanına hazır mısınız? Değilse, aşk gezegeninin havadar Terazi’deki son birkaç günü size fırtına öncesi biraz sakinlik verecektir. Bu zamanı duygusal manzaranızı değerlendirmek için kullanın, ancak bunu tek başınıza yapmanıza gerek yok! Başak burcundaki yeni ay, arkadaş ve ağ bölgenize düşüyor, bu yüzden konuşacak veya hatta sadece takılacak birine ihtiyacınız varsa, iletişime geçin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta işler normalden biraz daha az kaygılı olabilir, Yay . Yeni ay ve Başak burcundaki Mars, kariyer sektörünüzde yayınlanmıştır. Herhangi bir soruya cevap vermeden önce nefes alın. Soğukkanlılığınızı kaybetmek hoş olmayan sonuçlara yol açabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Seyahat aklında olabilir, Oğlak . Başak burcundaki bu yeni ay, uzun mesafeli seyahat ve eğitim bölgenize uçuyor. Şu anda uluslararası bir uçuş mümkün olmasa da, iyi bir kitap yeni dünyalara (düşünce dünyalarına) seyahat etme arzunuzu tatmin edebilir. Ayrıca Cuma günü Venüs Akrep burcuna ve sizin yoldaşlık bölgenize doğru sürüklenirken, arkadaşlarınızla felsefe yapmak için daha büyük bir fırsatınız ve enerjiniz olacak.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak burcundaki yeni ay, haftanız için sahneyi belirliyor, Kova ve biraz yoğun görünüyor. Yakınlık ve dönüşüm bölgenizdeki bu duygusal gezegenle birlikte, bir şeyler vermeli. Kendinden veya başkalarından bir şey mi saklıyorsun? Bastırmak mı? Eğer öyleyse, bu hafta bu şeylerin doruğa çıkabileceğini bilin, ama endişelenmeyin! Olan her şey olması gerektiği gibi. Bir anka kuşu gibi, küllerinden daha iyi doğmak zorundasın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beyninde aşk mı var , Balık ? Özellikle Başak burcundaki yeni ay romantizm sektörünüzde yüzerken, bunu yaparsanız çok az sürpriz olur. sevgilinin nesini seviyorsun? Bekarsanız, bir partnerde ne istersiniz? Kendinizi ortaya koymanın tam zamanı! Bu yeni ay, “yeni”yi yeni aşka sokar. Duygusal gezegenin Salı günü Uranüs ile yaptığı üçgen açıyla bağlantılı olarak, bu hafta yaptığınız bazı bağlantılara şaşırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu