Burçlar

12 Temmuz – 18 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Merkür Pazartesi günü Jüpiter ile üçgen açı yaptığında ailenizle konuşun. Sizi rahatsız eden her şeyi serbest bırakmanıza yardımcı olacak. Bu, Pallas’ın Çarşamba günü geri hareket etmesi sayesinde gerçekleşecektir. Bu hafta ağır, kolay gelsin!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa , bu hafta biraz takıntılı olmaya başlıyor olabilirsiniz . Kıskançlıktan veya özgüvenle ilgili sorunlardan kaçınmak için sosyal medyadan uzak durmak akıllıca olacaktır. Hafta sonu, Güneş Plüton ile karşı karşıya geldiği için biraz pozitiflik göreceksiniz. Başka görüşlere açık olun.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Jüpiter burada bir üçgen açı yapıyor, bu da değerli fikirlerinizin işte veya arkadaşlarınızla tamamen takdir edilmesini sağlayabilir. Bu hafta bu fikirlere açık olun İkizler . Ve iş/yaşam dengenizin eşit olduğundan emin olun.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Pallas, aşk hayatınızdaki herhangi bir mesafeyi dayanılmaz hissettirebilecek yakınlık bölgenizde gerilemeye başlayacak. Şiron, retroya dönerken, bazı kariyer aksiliklerinin yaşandığını görebilirsiniz. Yoldaki tümsekleri kucaklamayı hatırlamak önemlidir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pallas, yakınlık bölgenizde gerilemeye başladığında, ilişkinizdeki şeyler biraz fazla hızlı hareket ediyor olabilir . Bazı sınırlar koyabilirseniz, yeni bir başlangıç ​​için fırsat vardır. Ama ciddi bir bilinmeyene atlamadığından emin ol, Aslan.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Jüpiter Pazartesi günü mıknatıs gibi bir bağlantı kuruyor. İnsanları ve fırsatları hiç olmadığı kadar size getiriyor. Ancak Pallas Çarşamba günü ilişki sektörünüzde gerilemeye başladığında, toksik olduğunu bildiğiniz birine düştüğünüzü görmeye başlayabilirsiniz. Kendini kontrol et Başak .

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pallas, alışkanlıklar bölgenize ulaştığında üretken olmak zor, Terazi . Bunu anladık. Ama belki de gerçekten derinlere inmenin ve yeni bir rutin bulmanın zamanı gelmiştir. Hafta sonu boyunca, başkalarının söyleyeceklerini bırakmak en iyisidir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pallas’ın retrosu yüzünden kendini ifade etmen zorlaşabilir. Ancak daha da önemlisi ruh sağlığınızdır. Kayron retrosu senden bazı zor dersler öğrenmeni istiyor Akrep, ama daha iyi bir insan olmanıza yardımcı olmak için bunları gündeme getiriyor.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu, ne istediğinizi sormanın haftası, Yay . Merkür ve Jüpiter, aile sektörünüzde üçgen açı yapıyor. Yani, evde gündeme getirmek istediğin bir şey varsa, şimdi yap. Sanatla uğraşmak bu hafta iyi bir fikir. Çünkü bastırılmış duyguları ifade etmek sizin için harika bir fikir olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak, stresini iyi gizlediğini biliyoruz. Ancak bu hafta yolunuza çıkan stresi siz bile savuşturamayabilirsiniz. Pallas, iletişim bölgenizde geri hareket ediyor, bu yüzden arkadaşlarınızdan yardım isteyin. Ne yapacaklarını tam olarak bileceklerdir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova , şu anda para sıkıntısı olabilir. Ve bu, değer bölgenizdeki geri giden Pallas yüzündendir. Burada özgüveninizle de mücadele edebilirsiniz. Ama tüm bunlarda, iletişim bölgenizdeki Şiron retrosu sizden bunun hakkında yazmanızı istiyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür bu hafta Jüpiter ile üçgen açı yapıyor, Balık. Eğlenmeye ve kendinizi ifade etmeye odaklanmanın en iyi zamanı. Şiron, geriye doğru hareket ederken özgüveniniz bir darbe alabilir. Kendinize kendi değerinizi hatırlatın.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu