Burçlar

19 Temmuz – 25 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, Çarşamba günü rutin bölgenizde Başak burcuna girecek, bu da kendinize bakmanın zamanı geldi demektir! Bekar bir Koç iseniz , flört etmek için bir ara vermek ve kendinize bir “ben günü” vermek için en iyi zaman.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa olmak , zevk gezegeni Venüs tarafından yönetildiğiniz anlamına gelir. Şimdi Venüs zevk bölgenizde seyahat ettiğine göre, önümüzdeki ay için romantik hisler var! Güneş ev bölgenizde olacak, bu yüzden ailenizle vakit geçirin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ev bölgenize taşınırken, yeni bir ev için alışveriş yapıyor veya yeniden dekore etmeyi düşünebilirsiniz. Cumaya hazırlanın İkizler , çünkü dolunay sizi dışarı çıkıp keşfetmenizi istiyor!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs iletişim bölgenize giriyor. Yani, aşk ve para gezegeni, bu şeyler hakkında konuşmak istediğiniz bir bölgeye doğru ilerliyor. Bir tavır al, Yengeç.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş sonunda burcunuza doğru ilerliyor! Aslan mevsimi sizi parlatır. Yeni projelere başlamak veya yeni, kendi kendini gerçekleştiren hedeflere başlamak için en iyi zaman. Son olarak, hafta dolunayda sona eriyor – bir ortak bulmanıza yardımcı olur.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak, kendini düşünmekten asla vazgeçmezsin. Ancak Çarşamba günü Venüs burcunuza ve ilk evinize girdiğinde, biraz öz bakım yapmanın tam zamanı. Kendini dışarı çıkar. Kendinizi şımartın. Yapılacak işleri unutun ve anı yaşayın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs sizin yönetici gezegeninizdir, bu yüzden nereye giderse gitsin, o bölgede yükselirsiniz. Bu hafta sizin mahremiyet alanınıza giriyor – bu da biraz “kendinize zaman ayırma” zamanı anlamına geliyor Terazi . Yaşadığınız iniş çıkışları fazla paylaşmayın. Tek başınıza iyileşin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Arkadaşlarınızın size daha çok ihtiyacı var Akrep – özellikle de Venüs Çarşamba günü sosyal bölgenizden geçmeye başladığında. Ek olarak, Güneş, haritanızın genel imajı tartışan kısmına girmek üzere.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta kariyer bölgenize giriyor, Yay . Bu ne demek? İşe başlama zamanı! Ağ kurmaya ve hedeflerinizde ilerlemeye çalışarak ilerlemek için bu anı kullanın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bazen biraz dar görüşlü olabilirsin Oğlak . Önümüzdeki birkaç hafta boyunca Venüs sizden başkalarıyla işbirliği yapmanızı ve farklı bakış açılarının sevincini paylaşmanızı isteyecek. Herkesin bakış açısını görmek, aradığınız cevapları bulmanızı sağlayacaktır.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta burcunuzda dolunay olacak! Bu, gücünüze adım atacağınız anlamına gelir. Kendinizi süper özgüvenli hissedeceksiniz ve her zamankinden daha fazla farkında olacaksınız. Kendiniz hakkında bir şeyler öğrenmek için bu anı kullanın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta ortaklık bölgenize girdiğinde, gerçek aşkın gerçekleşmesi için yıldızlardan tam onay alacaksınız. Kemerlerinizi bağlayın, vahşi, romantik bir yolculuğa çıkacaksınız!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu