Burçlar

5 Temmuz – 11 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İçinizdeki çocuk, evinizde ve aile bölgenizde görünen yeni ay ile Cuma günü dışarı çıkmak zorunda. Merkür de Pazar günü haritanızın bu sektörüne giriyor. Yani, Koç , bu çok önemli, bu hafta sözlerin etkisi olduğunu sandığınızdan daha fazla hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu Perşembe, Venüs ve Uranüs finans sektörünüzde bir kare oluştururken sinir bozucu bir gün getiriyor. Banka hesabınızı sıfırlayabilir ve aşırı harcama yapma dürtüsüne neden olabilir. Boğa, hafta boyunca bir seyahate çıkmayı veya biraz yalnız vakit geçirmeyi deneyin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Salı günü Merkür Neptün’e kare açı yaptığı için işinizde iletişimsizlik olabilir. İkizler, hafta ilerledikçe, kişisel bakım haftanızın büyük bir bölümünü oluşturuyor . Gününüze bir cilt bakımı veya kendini sevme rutini eklemek için yeni ayı kullanın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzda çok fazla gezegen varken, Yengeç, bu sizin parlama haftanız. Yeni şeylere başlamak veya iyimser bir bakış açısına sahip olmak (burcunuzda yeni ay) ya da kendinizle konuşmak (Merkür burcunuzda ilerliyor) için ideal bir hafta.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn’ün Salı günü gergin bir karşıtlık yapması yüzünden ilişki draması geliyor. Yeni bir ortaklığa ara vermenin zamanı gelmiş olabilir. Cuma günü, yalnız kalmak için harika bir zaman getirecek. Yeni ay senden şarj olmanı istiyor Aslan.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak , bu hafta iletişimsizlik kaçınılmaz . Merkür, Neptün’e kare açı yapıyor, bu da ortaklıklarınızda sorunlara yol açabilir. Bu hafta hazır olmaya çalışın ve çok kritik bir şey söylemeden önce düşünün.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta mücadele var. Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz ama aynı zamanda kendi şeridinizde kalmak istiyorsunuz. Bunun için teşekkür etmeniz gereken Venüs ve Satürn var, Terazi . Yeni ay size neler başarabileceğinizi ve neler olacağını gösterecek.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, ilişkileriniz üzerinde baskı oluşturma eğilimindesiniz. Güneşin Uranüs ile altmışlık açı yapması sayesinde bu hafta stresin bir kısmı ortaya çıkıyor. Fikirleriniz konusunda çok inatçı olmamaya çalışın. Bu hafta partnerinizi dinleyin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz, Yay. Hepsi Venüs’ün Satürn’e karşı olması yüzünden. Mobil olma yeteneğinizle ilgili kısıtlamalardan kurtulabilirsiniz. Bu hafta mümkün olan her şekilde evden çıkmaya çalışarak bunu en iyi şekilde değerlendirin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Finansman bu hafta çalkalanıyor – özellikle de mali durumunuzu başka biriyle paylaşıyorsanız. Yeni ay Cuma günü ortaya çıkıyor ve her türlü romantik ve iş ortaklığı yaratıyor. Yeni insanlarla tanışmaya hazırlanın .

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn bir karşıtlık oluşturuyor ve ilişkinizde “ben” ve “biz” ile ilgili sorunlar var. Sınırlarınızı koruduğunuzdan emin olun, Kova . Kendiniz (ve bu sınırlar) üzerinde çalışmak için yeni ayı kullanın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kişisel hayatınıza karışan aile üyeleri yüzünden aile draması yeni zirvelere çıkıyor. Çok savunmacı olmamaya çalış Balık . Zamanı gelince görecekler.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu