Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
08 Mart – 14 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

08 Mart – 14 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevdiklerinizle yeni bir ilişki kurmanın veya kendinize öncelik vermenin yeni bir yolunu düşünmek için mükemmel bir hafta olabilir. Ancak, seyahat veya hava değişikliği nedeniyle bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabileceğiniz için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Sağlıklı bir diyet uygulamaya çalışın ve ayrıca düzenli egzersizler sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. İşyerinde iyi haberler alma olasılığınız yüksek. Bu nedenle, bu hafta yeni olumlu değişiklikleri kabul etmeye hazır olun.  Ayrıca, evlilik ilişkilerinin net bir anlayışla gelişmesi muhtemeldir. Eşinizle de iyi vakit geçirebilirsiniz. Bu hafta finansal kazanç da öngörülüyor. Akrabalarınıza veya arkadaşınıza verdiğiniz parayı da alabilirsiniz. Bu hafta kredi almaktan veya büyük yatırımlardan kaçının. Bazı iş veya işle ilgili geziler olasılığı vardır. Ek olarak, bu hafta dini çalışmalara daha meyilli olacaksınız ve bu size olumlu düşünceler verebilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yapmak istediğiniz yeni projeler hakkında araştırma yapmak ve bilgi toplamak için harika bir zaman olabilir. Dolayısıyla bu hafta sizin için önemli olabilir. İşiniz ve kişisel yaşamınızla ilgili birikmiş tüm birikimlerinizi temizleyebilirsiniz. Bu hafta yoğun bir programınız olabilir. Önceliğe göre işinizi planlamaya ve programlamaya çalışın. Ancak bu hafta ilişki açısından dikkatli olmanız gerekiyor. Aşk ve evlilik ilişkilerinde bazı iniş çıkışlar olabilir. Ego çatışmaları nedeniyle sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Genel olarak bu hafta sizin için uygun olacak. Ay’ın geçişi nedeniyle bu hafta babanızdan maddi yardım alabilirsiniz. İyi miktarda para biriktirebilirsiniz. Dahası, mülkle ilgili konularda iyi bir kazanç öngörülüyor. Bununla birlikte, kariyerde ani bir değişiklik şansı vardır. Proje veya planda herhangi bir değişiklikten kaçınmaya çalışın. Yaratıcı sanatlarla ilgili kariyer size başarı getirebilir. Bu hafta mesleğinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu aynı zamanda iş görüşmeleri için de uygun bir haftadır.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizin için biraz zor olabilir. Tartışmalardan kaçınmaya çalışın ve gereksiz konulara karışmayın. Doğru kişiden doğru tavsiye almak sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Hisse senedi piyasasına yatırım yapmayı planlıyorsanız, spekülasyondan uzak durmanız tavsiye edilir. Böyle bir yatırım, anapara tutarınızı bile kaybetmenize neden olabilir, bu nedenle yatırım yaparken dikkatli olun. Ek olarak, bu hafta herhangi bir kredi yardımı istememeniz tavsiye edilir, çünkü aynısını geri ödemek sizin için kolay olmayabilir. Aynı zamanda borç vermekten de kaçınılabilir. Bu hafta önemli sağlık sorunları öngörülmüyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizin için uygun olabilir. Karar verme becerilerinizde bir gelişme olabilir. Bu hafta zorlu zorlukların ortasında büyüme için bazı iyi fırsatlar getirebilir. Ayrıca bazı önemli kararlar da verebilirsiniz. Değişiklikleri kabul etmeli, inatçı ve esnek olmayan doğanızı değiştirmeye çalışmalısınız. Bu hafta sevdiklerinizle derin bir duygusal bağ yaşayabilirsiniz. Ek olarak, kökleriniz ve aile değerleriniz ile uyumlu olabilirsiniz. Bilginizi genişletmek ve yeni şeyler öğrenmekle daha çok ilgileneceksiniz. Çalışmalarınızda istediğiniz desteği alabilirsiniz. Ayrıca, bu ay iyi bir para girişi bekleyebilirsiniz. Bu hafta sağlığınızı korumanız muhtemeldir. Hiçbir büyük sağlık sorunu öngörülmemektedir. 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gezegenler tamamen rahatlamanıza izin vermeyebilir. Bu, harekete geçmek veya hızlı sonuçlar beklemek için doğru zaman değil. Bunun yerine, eylemlerinizde stratejiye ve değerlendirmeye odaklanın. Bir ara verin ve geçmişte alınan kararları yeniden inceleyin. Yavaş yavaş gezegenler sizin lehinize olacak ve şükürler olsun ki adanmışlığınızı artırarak iyi performans göstermenize yardımcı olabilirler. Dahası, içsel yetenekleriniz bu hafta artabilir. Eşinizle eğlenmek için harika anlar olabilir. Ayrıca, eski yatırımlarınızın bazılarından iyi kar elde etme şansı vardır ve finansal durumunuzda büyük bir iyileşme olabilir. Eski bağlantılarınızdan bazıları yeniden canlanacak ve büyük olasılıkla mesleğinizde size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Bunlara ek olarak, çalışmalarınızdaki sürekli çabanız için istenen ödülleri alma şansınız yüksektir ve sonunda bazı iyi yorumlar alabilirsiniz. Bu hafta önemli bir rahatsızlık öngörülmediğinden sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kariyer cephenize bazı umut verici fırsatlar getirebilir. Olumlu gezegen etkileri, yeni bölgelere ulaşmanıza yardımcı olabilir ve kararlı çabalarınız size kazançlar ve övgüler getirebilir. Bununla birlikte, ego çatışmaları olasılığı vardır, ancak nezaketinizi ve akıllılığınızı kullanırsanız, konumunuzu güçlendirebilirsiniz. Verimli bir şekilde para yatırmak için uygun bir zamandır. Bu hafta yeni bir araç satın alabilir ya da hayatın lüksüne bir şeyler katabilirsiniz. İlişkiler cephesinde işler sorunsuz ilerlemelidir. Ek olarak, bu haftanın ortasında bazı karmaşık sorunlara rağmen sevdiklerinizle olan bağınız giderek iyileşebilir. Çalışmalarınızda ilerleme kaydetmek için bol miktarda gezegensel desteğiniz olsa da, aşırı güveniniz ve çalışmalarınızı gelişigüzel yapma eğiliminiz şansınızı engelleyebilir. Hiçbir büyük sağlık sorunu öngörülmemektedir. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta finansal hedeflerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için çok heyecanlı olabilirsiniz. Pek çok fırsat elde edebilirsiniz, bu yüzden onları doğru zamanda yakalamaya çalışın. Dahası, bu hafta muhtemelen sizin için neşeli bir hafta olacak. Aile işinizi genişletmeyi planlıyorsanız, büyüklerinizden tavsiye alın ve karşılıklı bir karar verin. Para yönetimi de bu hafta daha fazla dikkat gerektirebilir. Getirilerinizi veya gelir kapsamınızı etkileyebileceğinden spekülatif planlara yatırım yapmamaya çalışın. Bununla birlikte, mücevher gibi değerlere yatırım yapmak aynı zamanda genel varlık değerinizi ödüllendirir ve iyileştirir. Genel olarak, haftanın olumlu geçmesi muhtemeldir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta profesyonel yaşamınızda tatmin edici sonuçlara şahit olmak için daha fazla mücadele etmeniz ve daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Ancak, kararlılığınız nedeniyle karar verme yetenekleriniz artacaktır. Özellikle bu haftanın ortasında, hatalarınızı analiz etme ve geleceği planlama fırsatı verilebilir. Ayrıca, paranızı işe veya diğer girişimlere yatırmayı planlıyorsanız, bu uygun bir haftadır. Bu süreçte size yardımcı olabilecek yaşlılarınızdan veya arkadaşlarınızdan da tavsiye alabilirsiniz. Bu hafta bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kariyer cephesinde yeni fikirlerle ortaya çıkmak için eski arkadaşlarınızdan bazılarına danışmayı deneyebilirsiniz. Bu, bir sonraki kariyer adımınızı atmanıza yardımcı olabilir. Genel olarak, hafta sizin için olumlu değişiklikler getirebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta uygun bir iş-yaşam dengesi sağlamanız gerekiyor, aksi takdirde aşk ilişkinizi etkileyebilir. Kişiliğinizi şekillendirmek için ekstra çaba sarf etmeniz muhtemeldir. Ek olarak, dilinizi veya kişiliğinizi geliştirerek başkalarını etkilemek için beceriler geliştirebilirsiniz. İstediğiniz olumlu sonuçları bu hafta alabilirsiniz. Bu hafta yeni bir kabul görmeniz muhtemeldir. Yani, enerjinizin iyi harcanması gerekiyor. Yaratıcılık ve hayal gücü, en üretken özelliklerinizdi. Özellikle kariyer ve gelir konularında onları beslemeniz ve ihtiyacınız olan tüm desteği almanız tavsiye edilir. Unutmayın, bu da yaşam tarzınız için bir destek olabilir. Bununla birlikte, bu hafta evlilik hayatınızda bazı sürtüşmeler sizi rahatsız edecek gibi görünüyor. Partnerinizle olan tüm kişilik çatışmalarını azaltmaya çalışın ve birlikte kaliteli zaman geçirin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizin için ortalama geçebilir. Ailenizde küçük çocuklar varsa, bu hafta onlara bakmanız gerekir. Dikkatli olun ve herhangi bir belaya girmekten kaçınmaya çalışın. Bu hafta küçük bir yolculuk yapma şansı var ve genellikle konuşmaktan kaçındığınız bazı insanlarla da karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, bir iş arıyorsanız, o zaman bu hafta birçok iş teklifi alabilirsiniz. Ancak doğru tutuma sahipseniz sonuçlar sizin lehinize olabilir. İşler iyi gidebilir, sadece pozitif kalın. Hukuk uzmanları, çalışmaları nedeniyle hakimler ve meslektaşları tarafından büyük olasılıkla takdir edilecektir. Şöhret kazanabilirler ve bundan kesinlikle faydalanabilirler. Bununla birlikte, öğretmenler için sonunda bitkin hissedebilecekleri için stresli bir hafta olabilir. Sanatçılar, coşku ve canlılık dolu hafta boyunca ilerleyebilirler. Ayrıca hedeflerine çok yakında ulaşabilirler. Sağlıklı bir haftanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizin için zor olabilir. Büyük kardeşlerle uyumlu bir ilişki kurmaya çalışın. Aileniz veya meslektaşlarınızla anlaşmazlık olasılığı vardır. Ayrıca, yanlış arkadaş çevresine girmeyin. Bu, dikkatinizi işinizden uzaklaştırabilir. Daha az konuşmaya çalışın, böylece bu hafta gereksiz bir tartışmaya girmezsiniz. Dahası, arzuları yerine getirmek için planlanmamış harcamalar sizi mali krizlere sürükleyebilir. Öğrencilerin becerilerini geliştirmeleri gerekir. Annenizin yardımı ve rehberliği sizin için verimli olabilir. Gezegenlerin mevcut geçişi uygun olacaktır ve bu nedenle annenizin önerisi kariyerinizde başarı sağlayabilir. İstediğiniz desteği işyerinizdeki yaşlılardan alabilirsiniz. Anne babanızın talimatlarına uymanız tavsiye edilir. 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta muhtemelen olumlu geçecek. Bu hafta güzelliği ve sanatı öğrenmeye daha meyilli olabilirsiniz. Dahası, tımar etme ve kendini geliştirme şansı var. Ayrıca bu hafta yeni projeler de alabilirsiniz, bu da iş yükünüzü artırabilir. Finansal kazanç için birden fazla fırsat elde etme olasılığınız yüksek. Ayrıca bir meslektaşınızdan bazı hediyeler ve mali kazanç da bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, saldırganlık yaklaşımınız ilişkinizde sorunlar yaratabilir. Bir parça tavsiye, partnerinizle duygusal ve derin bir düzeyde bağlantı kurmaya çalışın. Ayrıca onunla kaliteli zaman geçirin. Yurt dışı ile ilgili iş planlarıyla ilgili bazı masrafların olma ihtimali vardır. Arkadaşlarınızdan kazanç ve kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Ek olarak, ani aile sorumluluğu size stres verebilir. Arazi veya mülk kaybı ihtimali vardır. Bu hafta evlenme teklifi alabilirsin. İşinizi büyütmek için bazı fırsatlar elde edebilirsiniz. Ancak, iş ortağınızla egoist olmaktan kaçının.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://1win-azerbaijan2.com, https://vulkan-vegas-casino2.com, https://pinup-az24.com, https://mostbet-azerbaijan.xyz, https://mostbetuzonline.com, https://mostbetuzbekiston.com, https://1xbet-azerbaijan2.com, https://pinup-azerbaycanda24.com, https://1xbetaz2.com, https://1win-az-777.com, https://mostbetsportuz.com, https://most-bet-top.com, https://mostbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-azerbaycan-24.com, https://mostbet-royxatga-olish24.com, https://pinup-bet-aze.com, https://vulkan-vegas-spielen.com, https://1win-azerbaycanda24.com, https://vulkanvegasde2.com, https://mostbet-kirish777.com, https://vulkan-vegas-24.com, https://vulkan-vegas-bonus.com, https://pinup-azerbaijan2.com, https://mostbetaz777.com, https://mostbet-uzbekistons.com, https://1xbetsitez.com, https://mostbet-az24.com, https://vulkanvegas-bonus.com, https://1xbetkz2.com, https://1xbet-azerbaycanda.com, https://1xbetaz3.com, https://pinup-bet-aze1.com, https://mostbet-azerbaijan2.com, https://1winaz888.com, https://vulkan-vegas-erfahrung.com, https://1xbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-az.xyz, https://mostbetuztop.com, https://vulkan-vegas-888.com, https://1xbetaz888.com, https://mostbetcasinoz.com, https://mostbet-uz-24.com, https://1xbet-az24.com, https://1win-azerbaijan24.com, https://1x-bet-top.com, https://mostbet-az-24.com, https://mostbetsitez.com, https://mostbet-azer.xyz, https://1winaz777.com, https://pinup-qeydiyyat24.com, https://1win-qeydiyyat24.com, https://1xbet-az-casino.com, https://kingdom-con.com, https://mostbetaz2.com, https://1win-az24.com, https://1xbet-az-casino2.com, https://mostbet-qeydiyyat24.com, https://mostbet-oynash24.com, https://1xbetaz777.com, https://1xbetcasinoz.com, https://vulkan-vegas-kasino.com, https://mostbettopz.com, https://vulkanvegaskasino.com, https://mostbet-azerbaycanda.com, https://mostbet-ozbekistonda.com