Astrolojik Danışmanlık

07 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birisi bugün sizin için hayatı zorlaştırmak için kendi yolundan çıkarsa, ayni cevap vermemeye çalışın. Kendinizi seviyelerine düşürmek zorunda değilsiniz, sizin için çok fazla şey yaptığınızda değil. Seni incitmek için gerçekten ne yapabilirler? Hiçbir şey değil.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınızdaki Akrep burcundaki dolunay, çoğu şeyde uzlaşma ve başkalarıyla tanışmanız gerekeceği anlamına gelir. Bunu her gördüğünüzde, sevdiklerinizin de kazandığı bir prensip haline getirin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız bugün size yardım etmek istemiyor gibi görünebilir, ancak bunun nedeni, işlerinize çok sık müdahale etmemelerini istemiş olmanız olabilir – ve şimdi hiç yer almaktan korkuyorlar!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün dolunay sizi dürtüsel yapabilir, ama bu aslında çok iyi bir şey. Son haftalarda çok sık, hem kişisel hem de profesyonel olarak çok temkinli oldunuz – şimdi diğer uç noktaya gidin ve bir şeyler yapın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ve kilo almayı başaramayan ve şikayet etmeyi bırakmayan insanlara kızma hakkınız vardır. Birkaç keskin kelime tam da ihtiyaç duydukları şey olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarını endişelendiren bir olay, büyük olasılıkla günün sonunda sizi güldürecektir. Neden? çünkü durumun saçmalıklarını görebilirsiniz. Hayatı olduğu gibi görün, daha az rasyonel türden korktuğu kadar değil.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Para ile risk alacaksanız, kayıplarınızı sınırlandıran veya size geri ödeme yapma hakkı veren bir geri dönüş pozisyonuna sahip olduğunuzdan emin olmanız şiddetle tavsiye edilir. Eğer bunu alamıyorsanız, paranızı cebinizde tutun!

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İmzanızdaki dolunay, standartlarınıza uymayan insanlarla kolayca rahatsız olacağınız anlamına gelir. Ama ödenek vermelisin. Herkes neredeyse insanüstü enerji seviyenizi paylaşmaz. Seni özel yapan da bu.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bırakın içgüdüleriniz bugün size rehberlik etsin ve ateşle oynadığınızı söyleyenleri dinlemeyin. Bir Ateş işareti olarak kendinizi bir iç düzeyde doğru hissettirememenin genellikle dünyada başarısızlığa yol açtığını bilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat boyunca kendi işinizi yapın ve bu yönde ya da şu yönde hareket etmeniz gerektiğini söyleyenleri görmezden gelin. Neyin en iyi olduğunu yalnızca siz bilirsiniz ve sadece bir sonraki hamlenizin ne olacağına karar verme hakkınız vardır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin kariyer alanındaki dolunay, sizi bu güçlerle iyi gitmeyen şeyleri söylemeye ve yapmaya teşvik edebileceğinden, bugün iş cephesinde dikkatli olmanız gerekir. Unutmayın, yok edilemezsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok dikkatli değilseniz, gerçekten önemsiz olan bir görüş farkı, ciddi sonuçları olan bir kelime savaşına patlayabilir. Şahsen olan her şeyi almamaya çalışın Balık – bu bir felaket tarifi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu