Astrolojik Danışmanlık

06 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birinin yardım teklifini kabul etmeden önce uzun ve sıkı düşünün. Bağlı dizeler olacak mı? Büyük olasılıkla. Daha da önemlisi, sundukları şey biraz daha fazla çaba ile kendiniz için sahip olabileceğiniz bir şey olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda hoş olmayan bir şey söylediyseniz, yaklaşan dolunay sizin için işleri biraz rahatsız edebilir. Bunu aşmanın en iyi yolu, elini tutmak ve suçladığını itiraf etmektir. Biraz tevazu uzun bir yol kat eder.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki iki veya üç gün boyunca kendinize iyi bakın. Yarının grafiğinizin refah alanındaki dolunayı, sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak biraz geri çekmeye çağırıyor. İşleri halletmek için acele yok, neden kendini bu kadar zorladın?

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İddialı bir ruh halinde olabilirsiniz ve işlerin sizin için iyi geçeceğinden emin olabilirsiniz, ancak gezegenler bu olumlu aşamanın süresiz olarak devam edeceğini varsayamayacağınız konusunda uyarıyorlar. İlerlemeye devam edin, ancak konumunuzu şimdi kontrol etmek için zaman ayırın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Anlaşmak zorunda olduğunuz bazı insanlar, gerçeklikle ilgili yalnızca en inatçı kavrayışa sahip gibi görünüyor, bu yüzden tuhaf davranışları için ödenek vermeniz gerekebilir. Unutmayın, diğerleri geçmişte sizin için benzer ödenekler yapmak zorundaydı!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün herkesin biraz saçma olduğunu kabul ettiği bir şey yapma şansınız var. Ama neden olmasın? Doğası gereği ciddi bir kişi olabilirsiniz ama her seferinde gülmeniz gerekiyor – ve gülmek için kendi kusurlarınızdan daha iyi bir hedef?

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir çeşit mali düzenleme konusunda şüpheleriniz var gibi görünüyor ve bu şüpheler yarının dolunayıyla birlikte artacak. Henüz kesin bir karar vermeyin, ancak ciddi para kaybetmek üzereyseniz çakmayı değiştirmeye hazır olun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi gitmeyi beklediğiniz bir şey aslında kötü gitti ama kendinizi bu konuda dövmeyin. Büyük olasılıkla, beklentilerinizin ilk başta çok yüksek olduğu anlamına gelir, bu yüzden düşüncelerinizi biraz ayarlayın. Gerçekten önemli değil.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Size söyleyen güçlerin doğru olduğunu nereden biliyorsunuz? Gerçek şu ki, yapmazsınız ve eğer içgüdüleriniz daha iyi bildiğinizi önerirse, sürüden ayrılın ve kendi yolunuzu takip edin. Eğer yapmazsanız, daha sonra geriye dönüp pişman olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Asla başkalarının onayını almak için hiç kimse olmadınız, bu yüzden devam edin ve size doğru görünen şeyi yapın ve dünyanın nasıl tepki verebileceğine dikkat etmeyin. Elbette harekete geçmeden önce düşünün, ama çok fazla düşünmenin sizi süresiz olarak tutmasına izin vermeyin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Görünür bir sebep olmadan işler ters gittiğinde sizi rahatsız eder ve bu nedenle sadece önümüzdeki birkaç gün içinde öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Elbette daha iyi bir yanıt, sakin kalmak ve sadece değişen koşullara uyum sağlamak olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir numaralı hedefinize odaklanın ve hiçbir şeyin ve hiç kimsenin doğru olduğunu bildiğiniz şeyi yapmanıza engel olmasına izin vermeyin. Yarın dolunay, hayatınıza bir şekilde veya biçimde muhalefet getirecek, ancak korkutmayı reddederseniz size zarar veremez.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu