Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

01 Mart – 07 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Neptün Çarşamba günü birleşerek kendinizle ilgili önemli şeyleri paylaşmayı kolaylaştırır. Bu, geçmiş travmatik deneyimlerden iyileşmenize yardımcı olabilir, ancak siz veya diğer kişi açılmaya hazır değilse sınır sorunları da yaratabilir. Yavaş ol – hızlanmak istesen bile Koç .

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Platonik ilişkiler söz konusu, Boğa – hepsi arkadaşlık bölgenizde bir araya gelen Güneş ve Neptün sayesinde. Yeni Ay da bu bölgeye ulaştığında, hayal ettiğiniz her şeyi alabileceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Senin için İkizler , bu hafta kariyerinde büyük bir kargaşa getiriyor. Kendinize güvenin, ancak işyerinizde aşırı güvenmeyin. Cumartesi günkü yeni ay, arzu ettiğiniz şeyi tezahür ettirmenize yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Neptün- Güneş birleşimi sayesinde bu hafta hayal gücünüz ve tutkunuz güçleniyor. Bunun, fırsatların çiçek açtığını görmeye başladığınız bir zaman olmasına izin verin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, Aslan, Neptün ve Güneş’in samimiyet sektörünüzde birleştiği zaman, her şey seninle ilgili. Cumartesi, bu bölgede de yeni ayın yaşanmasıyla birlikte çok yoğun büyüme dönemleri getirecek. İlişkiniz üzerinde çalışmak için bu zamanı kullanın.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Neptün birleşince ve hisleri almaya başlarsın Başak . Balık burcundaki Yeni Ay gerçekleştiğinde bir hamle yapmak için en iyi zaman olacak!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi, tüm bu Balık enerjisi rutin evinizde gerçekleşiyor. Muhtemelen hayatınızda işe yaramayan şeyleri atmanın zamanı gelmiştir. İlişki bölgenizde bir de Venüs-Neptün bağlantısı da oluyor – birebir görüşmelerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta size çok eğlence ve heyecan getirecek. Balık enerjisi, yaratıcılığınızı ve eğlencenizi vurguluyor. Yeni ayın sanat, müzik veya yazı yoluyla yaratıcı ifadenizi parlatmasına izin verin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kimse mükemmel değildir Yay – ama Güneş-Neptün kavuşumu sayesinde, biraz kaybetme korkusu hissediyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde, içinde bulunduğunuz hayatta yaşayın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kozmos seni gerçeğini söylemen için cesaretlendiriyor Oğlak burcu. Bu özellikle Cumartesi günü Balık burcundaki Yeni Ay için geçerlidir. Bu zamanı gerçek hislerinizi paylaşmak için kullanın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Alışveriş seni bir anlığına daha iyi hissettirebilir, ama uzun sürmez Kova. Balık enerjisi sizden duygularınızla oturmanızı ve onları gerçekten anlamaya çalışmanızı istiyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunda o kadar çok şey oluyor ki, bu hafta kendini özel hissetmemenin imkanı yok! İşaretinizdeki Yeni Ay, sizin psişik doğanızı gerçekten güçlendirirken Cumartesi, sezginizin yüzeye çıktığını görebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu