Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Sevgi, Bolluk ve Daha Fazlasını Çekmek için Neler Yapılmalı? - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık
Trend

Sevgi, Bolluk ve Daha Fazlasını Çekmek için Neler Yapılmalı?

Mantra: Meditasyon yaparken ve zikrederken ilham veya odaklanma için kullanılan tekrarlanan bir kelime, cümle veya ifadedir.

Mantra, hayatınızda bir şeyler yapmak için tekrar eden bir ifade – büyü olarak – kullanır. Mantra, güçlü, etkili ve hayatta istediğiniz hemen her şeyi sağlayabilir. Şahsen, bu yöntemi ruh eşimi bulmak, bir iş kurmak olmak için kullandım.

Başlamak için özel mantranızı hazırlayın ve güzel bir kağıda yazın.

Mantrayı elinize aldıktan sonra yüksek sesle okuyun. Tekrar tekrar ve tekrar okuyun. Kelimelerin enerjisinin vücudunuzda dalgalanmasına izin verin ve vücudunuz durma zamanı geldiğini gösterdiğinde okumayı bırakın.

Enerjinin dolgunluğunu ve sessizliğe olan ihtiyacınızı hissedeceksiniz. Ancak, enerji akışını ayarlamak için uğraşıyorsanız, mantrayı üç veya dokuz kez okuyarak üç sayısının gücüne güvenin.

Mantra, dua etmeye çok benziyor ve her mantrada kelimeleri yüksek sesle okuyacaksınız. Onları günlerce tekrar tekrar okuyabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu sıklıkta. Arka arkaya 21 gün boyunca herhangi bir mantrayı okumak oldukça etkilidir. Ve okuma kolay kısımdır. Zor olan doğru kelimeleri bulmaktır.

Mükemmel Mantra Nasıl Yazılır?

1) Çekinmeyin, ne istiyorsanız sorabilirsin

Tam olarak ne istediğinizi yazın. İstediğinizi istemenin uygun olmadığını veya bunu hak etmediğinizi düşünerek kendinizi geride tutmayın. Para istemek sorun değil. Aşk istemek sorun değil.

Kendi işine sahip bir müşterim var. Özel müşterilerle çalışıyor, ancak neredeyse bir yıl boyunca istediği müşterileri çekmek için mücadele etti. Birlikte biraz mantra büyüsü yaptık. Onun bolluğunu aradık. Aynı hafta, müşteriler telefonla ve Instagram sayfasından akmaya başladı. Bunlar onun ideal müşterileriydi – mantrada tanımladığı müşterilerdi.

Bu yüzden geri durma. Tam olarak ne istersen onu alabilirsin ve alacaksın.

2) Dürüst olun.

Çünkü istediğini alacaksın, dürüstçe ne istediğini sorman önemli. İsteğinizde spesifik olun, ancak bu isteği istediğiniz şeyin gerçeğine indirgeyin.

Örneğin, görüştüğünüz yeni işi istediğinizi düşünüyorsanız, işin gerçekten istediğiniz şey olup olmadığını kendinize sorun. İşi mi istiyorsun yoksa finansal özgürlük mü istiyorsun? Bu işi mi istiyorsun yoksa sana en iyi hizmeti verecek işi mi istiyorsun?

Mantranızı yazarken, her şeyin mümkün olduğu bir dünya hayal edin. İstediğiniz her şeyi başarabileceğiniz sınırsız bir dünya. O dünyada, gerçekten ne istiyorsun? Dürüst olun. Gerçekten ne istediğinizi sorun kendinize. Arzu, mantranın etkinliğini arttıran duygudur. Bu yüzden en derin arzularınıza odaklanın ve sonra bunların yerine getirilmesini isteyin!

Herhangi bir mantra yazmadan önce gerçekten ne istediğinize meditasyon yapmanızı tavsiye ederim.

3) Zarar vermeyin!

Kendinize veya başkalarına zarar verecek hiçbir şey istemeyin ve başkalarının özgür iradesini ihlal etmeyin! İsimleri adlandırarak ve insanlardan belirli şeyler yapmalarını veya hissetmelerini istemek için mantralar yazmayın. Bireysel özgürlüğe saygı gösterin ve onurlandırın.

Bu nedenle, belirli bir kişiden size aşık olmasını istediğiniz yerde aşk mantrası yazmak iyi bir fikir değildir. Mantra çalışsa bile sizin için hayırlı olmayabilir. Diğer insanlara zarar vermenin sonuçları vardır.

Bu nedenle, mantraları okuduktan sonra bu cümleleri kurmayı unutmayın: “Bu, tüm varlıkların en yüksek amacına hizmet etsin.”

4) Daha yüksek bir güce teslim olun.

En iyi bildiğinizi varsaymayın. Daha yüksek bir güce teslim olun. İstediğinizi düşündüğünüz ve sizin için en iyi olduğunu düşündüğünüz şey, mutlaka en iyisi değildir. Spesifik olun, ancak daha yüksek gücün girip boşlukları doldurmasına da izin verin.

İstediğiniz şeyi sunmak için evrene / Tanrı’ya / Allah’a (ona ne demek istiyorsanız) güvenin – tıpkı benim için yaptığı gibi.

5) Kendi kelimelerinizi kullanın.

Sesinize sadık olun. Size büyülü ve güçlü hissettiren kelimeleri kullanın.

“En yüksek amaca hizmet eden tatmin edici bir kariyer istiyorum” diyebilirsiniz.

Ama “En yüksek amacımla hizmet edecek bir kariyerim olacak” demek daha güçlüdür. Ya da daha iyisi, “En yüksek amacım olan bir kariyerim var” deyin.

Mantralarınız gerektiği kadar kısa veya uzun olabilir. Benimki çoğunlukla bir paragraf. Eklemeniz gerekenleri ekleyin. Kısıtlama yok. 🙂

Şimdi, mantranızı hazırlayın, yazın ve yüksek sesle okuyun. Gerçekleşene kadar her gün tekrar tekrar okuyun. Ve bu şeylerin işe yaradığını unutmayın! Ne istediğini ve hak ettiğini düşündüğünü alacaksın. Bunu özen, sevgi ve nezaketle kullanın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu