Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Mars Koç Burcunda: Değişim Dalgası

Balık Burcunda rüya gibi iki ay geçirdikten sonra, Mars 28 Haziran’da Koç burcuna girmeye hazırlanıyor ve bize ilerlememiz ve hayatlarımızda yepyeni bir bölüm başlatmamız için fırsat sunuyor.

Mars’ın ev işareti Koç Burcundan geçişi Ocak 2021’e kadar sürecek. Mars, 9 Eylül’den 13 Kasım’a kadar geriye doğru ilerleyeceğinden, bu yıl Koç’ta altı ay geçirecek.

Mars, en son Koç’ta iken 1988 yılıydı: bu geçiş sık sık gerçekleşmiyor. Hepimizi güçlü bir şekilde etkileyecek ve bizi kişisel gelişimimize ve kolektif büyümemize doğru somut adımlar atmaya itecek.

Koç’ta Mars: Güçlü Bir Enerjik Geçiş

Mars saf dürtü ve arzudur. Yılın geri kalanında, etkisi bize daha fazla tahrik ve motive olma konusunda ilham verecektir. Bu, aylardır hayalini kurduğumuz şeyi yapmak, gerekirse gemileri yakmak ve hayatta ilerlemek için doğru zamandır .

Mars’ın Balık burcuna geçişi sırasında, odaklanmış eylemlerde bulunmak ve karar vermek normalden daha zor olabilirdi. Kızıl Gezegen Savaşçı’nın işaretine girer girmez hepimiz güçlü bir enerjisel değişim hissedeceğiz: artık onu güvenli bir şekilde oynayamayacağımız hissine sahip olabiliriz, şimdi ya da asla.Koç burcundaki Mars iç ateşimizi yakar, karnımızdaki ateş o kadar parlak yanar ki görmezden gelmek imkansız hale gelir.

Mars’ın Koç burcundaki geçişinde kimsenin istediğimiz şeyden sonra gitmesine izin vermemiz beklenmiyor, başarısızlık olasılığını düşünmemiz gerekmiyor: sadece şu anda doğru olanı yapmamız gerekiyor .

Koç’taki Mars, kendimiz için ayağa kalkmamıza ve hayatımızda çalışmayanları değiştirmemize ilham veren bir geçiş: bu enerji son derece motive edici, korkusuzca kendimizi yeniden keşfetmemize ilham veriyor.

Cinsel İhtiyacımızı Yeniden Keşfetmek

Koç burcuna girer girmez Mars, Terazi’de Ay’a karşı çıkıyor ve ilişkilerimizde ortaya çıkma şeklimize dikkatimizi çekiyor. Bireysel ihtiyaçlarımızı diğer insanların ihtiyaçları ve arzuları ile dengelemenin öneminin farkında olmaya davet ediyoruz. Bu, önümüzdeki altı ay boyunca devam eden bir tema olacak. Mars’ın Koç’tan uzun geçişinin gölge taraflarından bazıları, aşırı tepki verme ve aşırı bireyselci eğilimlerdir.

Koç’taki Mars, cinselliğimizi yaşama şeklimize ve cinsel enerjimizi nasıl kullandığımıza odaklanacaktır. Bireysel olarak, Mars cinselliği ile ilişkili gezegenlerden biri olduğu için cinsel dürtüde, ihtiyaçlarımızda ve arzularımızda değişiklikler hissedeceğiz. Bu geçiş sırasında, bir ortaklık içinde olsun ya da olmasın, cinsel ve yaratıcı enerjimizi kanalize etmek için yeni yollar denemekten ilham alabiliriz.

Koç’ta Mars: Yaralı Savaşçının İyileşmesi

14 Temmuz’da Mars, Şiron ile bir bağlantı kuruyor. Her iki yılda bir gerçekleşen bu kavuşum, çocukluğumuzdan beri taşıdığımız, çoğunlukla iç erilimizle ilgili olan bazı yaralara dürüst bir şekilde bakma imkanı sunuyor. Hassasiyetlerimizi sevgi ile kabul ederek, geçmişte ortaya çıkan herhangi bir güçsüzlük veya iktidarsızlık hissini serbest bırakabileceğiz.

Mars-Şiron birleşimi, kendimizi savunmak için sağlıklı yollar geliştirmemize ilham verecek. Fiziksel gücümüzden veya herhangi bir dış koşuldan bağımsız olarak içsel gücümüzle bağlantımızı geliştirmeye davet edeceğiz .

Değişim Dalgasını Sürdürmek

Koç’un enerjisi, Mars geri çekilmeden önce Temmuz ve Ağustos aylarında son derece güçlü olacak. Bu iki ay bir değişim zamanını temsil eder: Hayatınızda yeni bir bölüm başlatmaktan korkmayın. Bu dönemde, tam olarak ne olduğunu bilmeden bir şeye hazırlanma hissi olabilir: heyecan ve beklenti ile kucaklayın.

Kendinden şüphe ile mücadele eden, kendilerini harekete geçmekten alıkoyanlar için, bu geçiş, bu engellerin üstesinden gelmek , yetersizlik duygusunu ve her şeyi kontrol altına alma ihtiyacını bırakmak için büyük bir şansı temsil ediyor .

Konfor alanımızda kalma zamanı değil: değişim dalgasına binin, kendinizi tamamen yeniden keşfedin. İlerideki yolu henüz göremeseniz bile yürümeye başlayın. Yolculuk ilerledikçe her şey yol boyunca daha net olacak. Başlamak için her şeyin çözülmesini beklemeyin: tüm ayrıntılara önceden hakim olmak asla mümkün değildir.

Nihayetinde Koç’taki Mars bize arzularımızın gücünü hatırlatıyor. İrademiz İlahi iradenin bir ifadesidir: arzular, hayatta ilerlememizi sağlayan şeydir, var olma nedenleri vardır. İç Savaşçımızla bağlantı kurarak, her şeyin mümkün olduğunun farkındayız: dünyayı herkes için daha iyi bir yer haline getirirken kendimiz için tatmin edici ve heyecan verici bir yaşam yaratmak için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu