Astrolojik Danışmanlık

Haziran 2020 Astroloji Tahmini – Mutlu Haziran!

Haziran, parlak ışıkların ve birçok bilginin olduğu bir aydır. Önümüzdeki yolları değerlendirmemiz isteniyor. Alınacak birçok seçenek ve yol var; her insanın kendi rotası olacaktır. Haziran, diğer insanların yapmayı seçtikleri şeylerin dikkatini dağıtmak yerine kişisel yolumuzun farkında olma ayıdır.

Bu, başkalarını yargılamak ya da iyi ya da kötü olarak değerlendirmek için bir çekim yapabileceğimiz bir ay. Sonuçlara atlamak yerine, Haziran astrolojisi toplanan tüm tozu gösteren bir ışık yakmaya benzer. Bu ay pek çok şey gün ışığına çıkıyor. Tutkulu olmak ve harekete geçmek önemlidir. Fakat aynı zamanda yüreğimizde var olan barışa sadık kalmak da önemlidir.

Dolunay Ay Tutulması

5 Haziran 15:12

Bu Dolunay Ay Tutulması bir aylık dönüşümü başlattı. Bu yeni bir yolculuğun başlangıcı ve bu yaz gerçekleşecek 3 serisinin ilk Tutulması. Bu, sınırlarımızı hissetme zamanı. Genişlemeye hazır olsak da, ayarlanması gereken bazı şeyler var. Bu Dolunay Tutulması sırasında, kendimizi görmezden gelmek ya da onlara karşı savaşmak yerine sınırlamalarımızdan haberdar olmamıza izin verebiliriz. Bu Tutulma sırasında umut öğrenmekten gelir. Fikirlerimizi veya algılarımızı genişletmeye istekli olmalıyız; büyümenin bağlılık ve özveri gerektirdiğini bilmeliyiz.

Merkür Retrosu

18 Haziran 12:59 – 12 Temmuz

Merkür retrosu, korkacak veya endişelenecek bir şey değildir. Kendimiz ve düşüncelerimizle uyum sağlama zamanı. Bu da bizi kendimize ve başkalarına karşı daha nazik olmaya davet ediyor. Bu döngü bize kendimizi nerede yetiştirebileceğimizi, aynı zamanda öz bakımımızı nerede artırmamız gerektiğini gösterecek.

Yengeç Sezonu

20 Haziran 17:44

Güneş Yengeçten 30 gün boyunca geçtikçe hepimiz bu hassas işaretin ışığıyla aydınlanırız. Duygularımızı dinlemenin zamanı geldi. Bu, ne algıladığımızı kabul etmek anlamına gelir. Büyük bir değişim yılı oldu. Kelebeklere dönüşen tırtıllar gibiyiz. Bu Yengeç sezonu, bu yeni kanatları yaymak için ilk şansımız. Duygularımızı onurlandırmak ve okyanusun gelgitleri gibi akmalarına izin vermek anahtardır.

Güneş Tutulması Gündönümü

21 Haziran 2:41

Bu Güneş Tutulması, kuzey yarım kürede yılın en parlak günü olan gündönümü ile birlikte ortaya çıkıyor. Evren perdeleri açıyor ve ışık hayatımıza giriyor. Bazen güneş ışığını memnuniyetle karşılarız ve ilham alırız. Bu süre zarfında bazı şeyler ortaya çıkabilse de, kendi bedenlerimizi dinlemek önemlidir.

Neptün Retrosu

23 Haziran 12:32 – 28 Kasım 2020

Bu geçiş çok manevi ve bizi kendi içimizdeki büyüyü keşfetmeye davet ediyor. İç dünyamız verimli ve mucizelerle olgunlaşmış.

Venüs Retrosu Bitimi

25 Haziran 02:48

Venüs 13 Mayıs’ta başlayan retrosunu bitiriyor. Bu döngü sona ermesine rağmen, ilerlemek için bol miktarda bilgeliğe ihtiyaç vardır. Yapmamız gerektiğini bildiğimiz değişiklikleri yapma zamanı geldi çattı. Venüs kalbimize sadık kalmamızı ve eski kalıplara geri dönmemizi istiyor.

Koç Burcunda Mars

27 Haziran 21:45

Mars, yılın geri kalanında kalacağı Koç burcuna girecek. Genellikle Mars bir işaret ile hızlanır, ancak 9 Eylül-13 Kasım tarihleri ​​arasında meydana gelen bir Mars gerilemesi nedeniyle, eylem gezegeni Koç’ta uzun süre kalacaktır. Bu acele veya aciliyet olmadığı anlamına gelir. Aslında ders sabırlı olmak, sakinleşmek ve barışı önceliklendirmektir.

Jüpiter – Plüton Birleşimi

30 Haziran 1:46

Bu, 4 Nisan Plüton ve Jüpiter birleşiminin devamıdır. Dünya gezegeninin sistemleri değişiyor. Bunu bireysel yaşamlarımızda ve kolektif düzeyde görebiliriz. İşler oldukları gibi değildir ve iyileştirilmesi gereken çok şey vardır. Hem Jüpiter hem de Plüton bu kavuşma sırasında gerilediğinden, kendi içimizde değişiklikler yapmanın zamanı geldi. Sorumluluk almamız gerekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu