Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Burcunuza Göre 2021’de Öğrenmeniz Gereken Dersler - Astrolojik.org
Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Burcunuza Göre 2021’de Öğrenmeniz Gereken Dersler

Birçok insan için yıkıcı ve inanılmaz derecede gerçeküstü olduğu için geçen yıl hayatın nasıl çöktüğünü unutmak istiyorsunuz. 2021’in başlangıcı da aşırı etkileyici olmadı, ancak yıl ilerledikçe gelişeceğine inanmak için pek çok neden var. Bu yıl, etkili aşıların piyasaya sürülmesi sayesinde pandemik durumu kontrol altına alabileceğimiz yıl olacaktır.

Yıl ilerledikçe işler çoğunlukla düzelecek olsa da, yine de birçok zorluk olacaktır. Ve bu zorluklar söz konusu olduğunda, öğrenilecek dersler de vardır. Bu yıl hangi dersi öğrenmen gerekiyor? Burcunuza göre öğrenelim.

Koç – Savunmasız Olmaktan Korkmamak

Koç, ateşli bir burç ve cesur olarak bilinir. Bu yüzden bu burca sahip olanlar cesur bir cephe oluşturuyor ve kriz zamanlarında her şeyi kontrol altında tutuyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, mesele şu ki, Koçlar da herkes gibi insan, bu da diğerleri gibi korku ve savunmasızlık yaşadıkları anlamına geliyor.

Bu nedenle Koç burcunun 2021 dersi, savunmasız taraflarını göstermekten korkmamaktır. Koç burcuysanız ve bunu okuyorsanız, iyice bir hüngür hüngür ağlayın ve bunu arkadaşlarınızın önünde yapın ki size destek olabilsinler.

Boğa – Şimdiye Odaklanın

Boğa burcu sabit ve aynı zamanda inatçı olarak bilinir. İnatçı olmanın hiçbir sakıncası yoktur, çünkü bu hedeflere ulaşmaya odaklanmak için iyi bir şey olabilir. Bununla birlikte, Boğa burcunun yapma eğiliminde olduğu tek şey, gelecek için endişelenmektir. Gelecek hakkında aşırı düşünmek ve onun hakkında endişelenmek felç edici olabilir ve yapılacak en iyi şey şu ana ve şu ana odaklanmaktır. Gelecek değişebilir ve hiç kimse ne olacağını tam olarak tahmin edemez.

İkizler – Arkadaşlık Konusunda Bahar Temizliği Yapın

İkizler çok sosyal ve arkadaş canlısı bir burçtur ve bu burca sahip olanlar, arkadaşlıklarını hak etmeyenlerle arkadaş olma eğilimindedir. Bu nedenle kötü insanlarla arkadaş olabilirler. İkizler iseniz, arkadaşlıklarınızı değerlendirmek için zaman ayırın. Size herhangi bir şekilde fayda sağlayanları ve sizi tüketenleri düşünün. Hayatınızın duygusal vampirleri kimler?

Hayatınızın duygusal vampirleri, sosyal çevrenizden çıkarılacak olanlardır. Onları kestiği için kendini kötü hissetme. Ruh sağlığınıza uygun değillerdir. Seni inşa eden ve sana bir şey geri verenlerle olmayı hak ediyorsun.

Yengeç- Sevmediğiniz Her Şeyi Hayatınızdan Çıkarın

Yengeç, burçların en duygusal burcudur ve ihtiyaçlarını en sona koyma eğilimindedir. Bu nedenle, Yengeç başkalarını memnun etmeyi sevmedikleri durumlara kendini sokma eğilimindedir. Yengeç iseniz, bu sizinle rezonansa giriyor mu? Çünkü bu, sizi mutlu etmeyen her şeyi kaldırıp atmaya başlayacağınız yıl olacak.

Örneğin, beğenmediğiniz kıyafetleri başkalarına verip hayır yapın ve beğendiğiniz kıyafetleri almaya başlayın. Para bir sorunsa, tasarruflu mağazalardan her zaman kaliteli şık giysiler bulabilirsiniz.

Aslan- Geçmişte Size Zarar Verenleri Düşünmeyi Bırakın

Eğer bir Aslansanız , kuşkusuz, yıl boyunca karşılaştığınız kilitlenmelerin ve diğer zorlukların huzurunuzun önüne geçtiğini bilirsiniz. Sevilmek hakkında fazla düşünme eğilimindesin, çünkü bu senin doğan. Buna ek olarak, burcunuzun sabit bir burç olduğu gerçeğine dayanarak kin tutma eğilimindesiniz. Geçmişte sizden yararlanarak sizi inciten eski arkadaşlar üzerinde takılıyor olabilirsiniz. Ayrıca eski sevgililerinizi de düşünüyor olabilirsiniz.

Bu yılın dersi, geçmişte sizi inciten ve hayal kırıklığına uğratanların anılarını salıvermek için çalışmaktır. Bu eski sevgililer, sahte arkadaşlar ve sizi bilerek üzen herkes için geçerli. Bunu yapmak iş ve zaman alacaktır, ancak sağlığınız için çok önemlidir.

Başak – Daha İyimser Olmaya Başlayın

Başak son derece analitik bir burçtur, yani bu, aşırı düşünme, takıntılı olma ve olumsuz düşünme tuzağına düşme eğiliminde olanların burcu olduğu anlamına gelir. Geçen yıl şiddetli bir pandemi ve birçok kayıpla bu kadar çok kıyamet ve kasvetle dolu olduğu için olumsuz düşünmemek oldukça zordu.

Ancak hayat bu şekilde sonsuza kadar kalmayacak. İyi olan hiçbir şey sonsuza kadar sürmez, ama aynı zamanda kötü olan şeyler de sürmez. Başak burcuysanız, bir umut ışığı olan her şey hakkında daha iyimser olmaya çalışın. Gerçekçi bir şekilde düşünmeye katılıyorum; ancak, pandeminin sonsuza kadar sürmeyeceğini unutmayın.

Terazi – Sabır Bir Erdemdir

Terazi tamamen denge, sebep ve sonuçla ilgilidir. Bu, Terazi çok çalışıyorsa, karşılığının hemen alınacağı beklentisi içine girebilir. Ancak, Roma’nın bir günde inşa edilmediğini hatırlamak her zaman önemlidir.

Terazi burcuysanız ve sabırla mücadele ediyorsanız, bu nedenle kendinize harika şeylerin inşa edilmesinin zaman aldığını hatırlatın. Yeni yaratılan bir işte bir gecede başarı yaşayamazsınız. Ya da bir sanat eseri yaptıysanız, herkes onu hemen fark etmeyecektir. Bu şeyler zamanında gerçekleşir, bu da ne yazık ki olmasını istediğiniz zamanlamadan çok daha sonradır.

Akrep – Başkalarının Sizin Hakkınızda Ne Düşündüğü Sizin İşiniz Değil

Akrep en yoğun burçtur ve bu burca sahip olanlar bir sebepten dolayı gizemli kalmak isterler. Bunun nedeni doğal olarak özel olmasıdır. Bununla birlikte, Akrep’in iyi saklamadığı tek şey, başkalarının onlar hakkında ne düşündüğünü gerçekten çok önemsiyor olmalarıdır. Bunun nedeni, hoşlanmadıklarına veya onları yargıladıklarına inandıkları kişilere karşı pasif-agresif davranma eğiliminde olmalarıdır. Eğer bir Akrep iseniz, buna dikkat etmeniz gerekir.

Senden hoşlanmayan birinin sizi tüketmesine izin vermek sağlıklı değildir. Unutmayın ki, bir sebepten dolayı herkes sevilmez ve siz bir istisna değilsiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündükleri, sizi incitmek için kendi yollarından çıkmadıkları sürece sizi ilgilendirmez, ki çoğu kişi bunu yapmayacaktır.

Yay – Rahat Olun

Yay en iyimser burçtur ve aynı zamanda kendileri için oldukça zor olduklarını asla bilemezsiniz. Başkalarını mutlu etmek istediğiniz için kendinizden ödün vermeyin.

Hırslı bir doğanız var ve bir şeyi başaramazsanız kendinizi yiyip bitirirsiniz. Unutma, sen insansın; sen mükemmel değilsin. Kendinize karşı kibar olun. Kendinize bu kadar sert davranmayın. Elinizden geleni yapın ve herkesin sizi sevmeyeceğini ve bunun beklenen bir şey olduğunu unutmayın.

Oğlak – Yeniden Başlamaktan Çekinmeyin

Oğlak , oldukça hırslıdır ve başarısızlığı kabul etmeyi sevmez. Ancak başarısızlık hayatın bir parçasıdır. Oğlak burcuysanız, sevmeseniz bile bu gerçeği derinlerde bilirsiniz. Gerçekçi olmayan bir hedefe ulaşmak için gece gündüz çalışacaksınız, ancak bu sizi yalnızca daha perişan hale getiriyor ve işlevsel değil.

2021 yılı, bunu yapmayı bırakacağınız ve tekrar bir şeye başlamaktan çekinmeyeceğiniz yıl olacak. Size yönelik olmayan görevleri bırakıp gerçekçi olmayan hedefleri gözden geçirmekten çekinmeyin. Yanlış yoldaysanız hayatınıza yeniden başlamaktan asla korkmayın.

Kova – Bir Şeylerin Görünmesini Beklemeyin

Kovalar büyük hayalperestlerdir ve hayalleri gerçekleştirmek için fazla eylemde bulunmadan rüya görme eğilimindedirler. Eğer bir Kova iseniz, bu duruma düşebilirsiniz; bildiğiniz gibi, yaptığınızdan çok daha fazla harekete geçmeniz gerekiyor.

Bu nedenle, bu yılın dersi, bir hedefiniz veya hayaliniz varsa, peşinden gidin. Fırsatları beklemeyin. Bunun yerine onlara kapılar inşa edin. Aynı şey, bir arkadaşınızın size mesaj göndermesini beklemek yerine harekete geçmek için de geçerlidir. O kişiyle konuşmak istiyorsanız, ona bir mesaj gönderin!

Balık – Yanlış Giden Her Şey İçin Kendinizi Suçlamayın

Balık , duygular içinde kaybolabilen hayali bir su burcudur. Kendinize karşı oldukça sert olabileceğiniz konusunda hemfikir olabilirsiniz. Kontrolünüz dışında olan bir şey ters giderse, bunun için kendinizi suçlamayın. Sevdiğiniz birinin sizinle hiçbir ilgisi olmayan bir şey yüzünden üzülmesi sizin suçunuz değil.

Hiçbir ilginiz olmayan hiçbir şeyin sorumluluğunu üstlenmeyin. Acı çeken veya üzülenlere yardım etmek isteyebilirsiniz, ancak bunun nedeni siz olmadığınızı unutmayın. Birini istemeden üzseniz bile ondan on kez özür dilemeyin.

Hayat zordur ve gerçek şu ki, bu derslerde ustalaşmaya çalışmazsanız, bu hayatı sizin için daha da zorlaştıracaktır. Hayattaki şeyler bir gecede sihirli bir şekilde gelişse bile, hayatınızı zorlaştıran şeyleri yapmaya devam ederseniz, yine üzülmeye devam edersiniz.

Her zaman devam eden bir çalışma olacağınız için herhangi bir derste ustalaşmanın zaman alacağını unutmayın. Ancak, kendinize bu konularda günlük çalışma sözü verin ve ara sıra hata yaparsanız kendinizi affedin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://1win-azerbaijan2.com, https://vulkan-vegas-casino2.com, https://pinup-az24.com, https://mostbet-azerbaijan.xyz, https://mostbetuzonline.com, https://mostbetuzbekiston.com, https://1xbet-azerbaijan2.com, https://pinup-azerbaycanda24.com, https://1xbetaz2.com, https://1win-az-777.com, https://mostbetsportuz.com, https://most-bet-top.com, https://mostbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-azerbaycan-24.com, https://mostbet-royxatga-olish24.com, https://pinup-bet-aze.com, https://vulkan-vegas-spielen.com, https://1win-azerbaycanda24.com, https://vulkanvegasde2.com, https://mostbet-kirish777.com, https://vulkan-vegas-24.com, https://vulkan-vegas-bonus.com, https://pinup-azerbaijan2.com, https://mostbetaz777.com, https://mostbet-uzbekistons.com, https://1xbetsitez.com, https://mostbet-az24.com, https://vulkanvegas-bonus.com, https://1xbetkz2.com, https://1xbet-azerbaycanda.com, https://1xbetaz3.com, https://pinup-bet-aze1.com, https://mostbet-azerbaijan2.com, https://1winaz888.com, https://vulkan-vegas-erfahrung.com, https://1xbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-az.xyz, https://mostbetuztop.com, https://vulkan-vegas-888.com, https://1xbetaz888.com, https://mostbetcasinoz.com, https://mostbet-uz-24.com, https://1xbet-az24.com, https://1win-azerbaijan24.com, https://1x-bet-top.com, https://mostbet-az-24.com, https://mostbetsitez.com, https://mostbet-azer.xyz, https://1winaz777.com, https://pinup-qeydiyyat24.com, https://1win-qeydiyyat24.com, https://1xbet-az-casino.com, https://kingdom-con.com, https://mostbetaz2.com, https://1win-az24.com, https://1xbet-az-casino2.com, https://mostbet-qeydiyyat24.com, https://mostbet-oynash24.com, https://1xbetaz777.com, https://1xbetcasinoz.com, https://vulkan-vegas-kasino.com, https://mostbettopz.com, https://vulkanvegaskasino.com, https://mostbet-azerbaycanda.com, https://mostbet-ozbekistonda.com