Burçlar

Aynı Burç İle Sevgili Olmak İyi Bir Fikir mi?

Kendi burcunuzdan biriyle flört etmek veya ilişki kurmak , cennet bahçelerinde yapılan küçük bir gezinti veya yeryüzünde cehennemi yaşamak olabilir. 🙂

Koç – Koç

İki ateş işareti bir araya geldiğinde havai fişeklere hazırlanın (iyi ve kötü bir şekilde)! Koç sevgilileri sürekli birbirleriyle güç için mücadele ederse uyumsuz olabilirler. Ancak, birbirinizin dürtülerinin size ilham vermesine izin verirseniz, her iki tarafın da yararına olabilir.

Boğa – Boğa

Bir Boğa çifti, her ikisi de ev sahibi bir yapıya sahip olma eğiliminde olduğundan oldukça uyumlu olabilir. Daha da iyisi? Bu iki toprak işareti birleştiğinde istikrarı temsil eder. Para veya hedeflerle ilgili bu istikrarı bozacak argümanlara dikkat edin.

İkizler – İkizler

Uzun vadeli uyumluluk olasılığı düşüktür. İlişkiyi sabitlemek için istikrarlı bir işaret olmadığı için, iki taraftan biri sıkıldığında ilişkinin dağılması muhtemeldir.

Yengeç – Yengeç

Yengeç burcu çiftleri, ancak her biri sonunda hassas bir partnere sahip olmayı takdir etmeyi öğrenirse uyumlu olabilir. Ve ne yazık ki, bu ilişkiler başarısız olduğunda, genellikle ağlayarak iki taraf da kendini bitirir.

Aslan – Aslan

İki Aslan arasındaki bir ilişki basitçe uyumsuz olabilir, çünkü biri ya da diğeri her zaman liderlik etme ihtiyacı hisseder. Ve bu durum bir taraf tarafından alttan alınarak çözülse de, gerçek eşitlik bu patlayıcı kombinasyonla nadir görülen bir durumdur.

Başak – Başak

İki Başak , cennet bahçelerinde küçük bir gezinti yapıyor olabilirler. Her birinizin diğerinden yüksek beklentileri var ve bu bazen kavgaya yol açarken, genellikle birbirlerinin daha iyi insanlar olmasına yardımcı olurlar.

Terazi – Terazi

Bir Terazi çifti ancak her ikisi de savaşlarını seçmeyi öğrenirse çalışabilir. İronik olarak, her biri uyum ister ve zaman zaman tartışmalar da bir tarafın mutlaka yapıcı olması gerekir.

Akrep – Akrep

İki Akrep birbirlerine sert ve hızlı şekilde çarpsa da ilişki başlangıçtan itibaren sık sık kavgalar ve duygusal kargaşa ile dolu olmayabilir. İkisi, aralarındaki tutkulu farklılıkları takdir ettiği sürece yürüyebilir.

Yay – Yay

Tipik olarak, iki Yay insanının bir ilişkide bir arada kalması zordur çünkü her biri rekabetçi ve çoğu zaman diğerinin özgürlüğünü ihlal etmekten korkar. Neyse ki, dürüstlükleri sayesinde bu durumun altından başarıyla kalkabilirler.

Oğlak – Oğlak

Oğlak ilişkileri uzun süre sürebilir. Birbirlerinin çalışmalarına ve özel zamanlarına saygılı olan Oğlak çiftleri, paylaşılan değerlerle derin bir bağ kurabilirler.

Kova – Kova

İki Kova insanı birbirlerini bireysel arayışlarını keşfetmeye teşvik eden çok uyumlu arkadaşlıklar kurabilirken, her bireyin ben merkezli doğası birliği tehlikeye atabilir. Birlikte yaşamla başa çıkamazlarsa, çok geç olana kadar ilişkinin duygusal yönlerini görmezden gelirler.

Balık – Balık

Bir Balık çifti yüzeyde uyumlu görünebilir, ancak hayalleri gerçekleştirmeden planlamayı severler. Bu, her ikisinin de ilişkiyi durgun bulacağı uyumsuzluğa yol açabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu