Burçlar

30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim bölgenizde dolunay gerçekleşiyor, yani “tam açıklama” konuşması yapmanız gerekebilir. Hafta sonu evde takılmak için mükemmel bir zaman.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dolunay parlamanı istiyor Boğa. Aslında, kendinizi tedavi etmek istemenize bile neden olabilir. Merkür, özel sektörünüzde hareket ediyor – bu da, kendinizi korumanızı istemenize neden oluyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşaretinizdeki dolunay size sonsuz güven veriyor! Bu zamanı, başkalarının (özellikle eşinizin) sizin kadar iyi hissetmesine yardımcı olmak için kullanın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tutulma hislerinizi ortaya çıkarıyor, Yengeç ! Bu duyguları dinlemek en iyisidir. Merkür Salı günü Yay’a girdiğinde hafta ilerledikçe bu hisler daha da kötüleşecek. İlişkinizle ilgili yanlış kararlar almış olabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca Merkür’ün Yay burcuna girmesi sayesinde kendinizi ifade etme şansınız daha fazla olacak. Partnerinizle olan yaşadığınız sorunları konuşarak çözmeye çalışın. Kaybeden olmamak için bu fırsatı değerlendirin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İş yerinde bir sorun olabilir. Ama neyse ki Başak , bu hafta tutulmayla birlikte, yeni değişiklikler konusunda esnek olma gücüne sahip olacaksın. Hafta boyunca, Merkür aile sektörünüze girerken, aile çağrıları ile boğulacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oh Terazi , bu hafta işler biraz daha aydınlanıyor! Tutulma sizden eğlenceli fikirleri paylaşmanızı istiyor, bu arada Merkür bu düşünceleri paylaşmanın kolay bir yolunu getiriyor. Ve haftasonu, gözlerden uzak durmaya çalışın.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep olmak, bir şeyleri serbest bırakmak için zamana ihtiyacın olduğu anlamına gelir. Tutulma sayesinde, şimdi eski bir ilişkiyi bırakmak için mükemmel bir fırsat. Merkür finans sektörünüze giriyor, bu yüzden Kara Cuma’ya dikkat edin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günü, partnerlik bölgenizde tutulma gerçekleşiyor. “Havadaki aşk” diyebilir misiniz? Ayrıca, Merkür burcunuza giriyor ve size nasıl hissettiğinizi anlatmak için tam bir güven veriyor.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu olmak, dinlenme dönemlerinden hoşlanmadığınız anlamına gelir. Ancak ay tutulması haritanızın kaba bir bölümü olduğundan, kendinizi bitkin hissedeceksiniz. Bu hafta sakin olun ve kişisel bakım yapmaya çalışın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür bu hafta sosyal bölgenize taşınıyor ve etrafınızda olan sosyal dinamiklerden daha fazla haberdar olmanızı sağlıyor. Hafta sonu, Kova , arkadaşlarınızla ilgisi olan bir şey hakkında sezgisel bir dürtü alacaksınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür önümüzdeki birkaç hafta içinde kariyer bölgenizde olacak. İşyerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Son olarak, hafta sonunu mutluluk içinde geçirin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu