Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

3 Ağustos – 9 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Satürn bağlanırken, bu hafta uzlaşmacı değilsiniz(her zamanki Koç tavrınızdan bile daha fazla ). Merkür önümüzdeki birkaç hafta boyunca Aslan Burcuna taşınırken yeteneklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu hafta sonu, Venüs Yengeç’e taşınırken kendiniz için bir şeyler yapın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars bu hafta ruhsal bölgenize taşınıyor, Boğa . Bu yüzden, hayatınızda neyi sevdiğinizi ve neyden memnun olmadığınızı düşünmeye başlamak için mükemmel bir zaman. Kendi bölgenizdeki Merkür, evi planlamak, organize etmenizi sağlayabilir. Venüs iletişim bölgenize girdiğinde, bu hafta sonu ilişkiniz ile ilgili sorunlar hakkında konuşmak için harika bir zaman olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay bu hafta sizin için işleri biraz puslu hale getiriyor İkizler . Engelleri aşmanın ve sizin için bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş olabilir. İktidar gezegeniniz Merkür Aslan’a taşınırken, size birçok fırsatın geldiğini göreceksiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay finans bölgenizde gerçekleşiyor ve parayı nasıl harcadığınızı yeniden düşünmenizi istiyor. Harcamak, harcamak, harcamak için bir dürtü olabilirsiniz, ancak bunu yapmak şu anda mantıksız olurdu! Oldukça karamsar olabilirsiniz, ancak Merkür ve Satürn bağlantısı sayesinde bu hafta daha da fazla olabilirsiniz. Sonunda, Venüs sizin işaretinize taşınıyor – etkileşimlerinizde kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay ilişki sektörünüzde gerçekleşiyor. Bu, duyguların incinmesine, sorunların ortaya çıkmasına ve hatta ilişkinizde gerginliğe neden olabilir. Konuşmadan önce düşünmeye çalışın ve bu şeyler üzerinde mantıklı bir şekilde uğraşın. Burcunuza taşınan Merkür bu konuda yardımcı olabilir, çünkü kendinizi çok daha etkileyici hissedeceksiniz – ve böylece duygularınızı paylaşmaya daha istekli olacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay mükemmel düzenlenmiş planlarınızı mahvedebilir, Başak . Beklenmeyene hazır olun. Bu da olumlu bir sürpriz getirebilir! Egemen gezegeniniz olan Merkür ile ruhsal bölgenize hareket ederek sizi rahatsız eden konular hakkında konuşmayı daha kolay bulacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay, senin bildiğin gibi bir ilişkiye sıçradığını görebiliyordu, Terazi . Geri adım atın ve bunu yapmadan önce ne olması gerektiğini öğrenin. Venüs, hedef sektöründe karamsar bir kansere dönüşüyor. Bu, kariyerinizde sırada ne olacağını düşünmenizi ister.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aile bölgenizde bir dolunay var, Akrep . Uranüs sayesinde bu, aile üyelerinden veya arkadaşlarından sert sözler aldığını görebiliyordu. Hemen geri çekilmeye meyilli olabilirsiniz, ancak bunu sümen altı yapmak ve daha sonra tekrar irdelemek en iyisidir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay size evde fırsatlar getiriyor. Hoş bir sürpriz alabilirsiniz (postadaki bir paket gibi) veya… planlarınız çoğalabilir. Tüm bunlar Uranüs’ün planlarla uğraşması sayesinde. Ayrıca Pazartesi günü para sorunları getirebileceğini unutmayın. Sadece bu hafta akışta kal, Yay . Zaten bu konuda iyisin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay para bölgenizde gerçekleşiyor. Kendinizi tedavi etmenin zamanı geldi mi? Kesinlikle olabilir! Merkür ve Uranüs toplantısı sayesinde Pazartesi günü iletişim zor olacak. Ancak Cuma günü, Venüs ilişki bölgenize taşınıyor – sizi duygularınızı paylaşmaya teşvik eder.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay ilk evinizde gerçekeleşiyor ! Güven, heyecan ve memnuniyet dolu bir hafta boyunca hazırlanın. Bu ay ayrıca bir süre saklanmış olan duyguları körükleyebilecek ilişki ekseninizde de ortaya çıkıyor. Bu konuşmaların Venüs’ün yaşam alanınızdaki Yengeç’e taşındığı Cuma gününe kadar beklemeye çalışın. Ayrıca yeni bir egzersiz rutini başlatmak için harika bir zaman olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay ruhsal bölgenizde, Balık burcunda gerçekleşiyor . Şimdi rahatlama, geri çekilme ve kabuğuna girme zamanı. Bu konuda iyisin, bu yüzden çok zor olmamalı! İletişim bu hafta zor olacak ve düşünmeden önce konuşmaktan kaçınmalısınız çünkü oldukça hassas olabilirsiniz. Merkür yaşam alanınıza giriyor, bu yüzden organize olmak için harika bir zaman!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu