Burçlar

29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç burcu, Mars genellikle sizin için harika şeyler yapmak için var! Arkadaşlarınızın ve ailenizin yardımında Mars’ın gücünü kullanacaksınız. Jüpiter ve Plüton hedef sektörünüzde sohbet ederken, birçok iş fırsatının açıldığını görmeye başlayacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter ve Plüton, grafiğinizin seyahat ve öğrenmeyi yöneten kısmı etrafında yüzüyor. Pazartesi öğrenmek zorunda olduğunuz herhangi bir şans varsa mutlaka alın! Satürn Çarşamba günü grafiğinizin maceralı bir bölümüne taşınır, bu nedenle geçmiş yapıların etrafında yeniden yapılandırmaya hazırlanın – özellikle de tutulmanın ortaya çıkmasıyla!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Plüton ve Jüpiter Pazartesi günü bağlantı kurar ve sizi tuttuğunuz bir şeyi serbest bırakmaya iter – muhtemelen bir ilişki. Uranüs sayesinde mali durum yükseliyor. Son olarak, Cumartesi günü ay tutulması sizi bu yeni hayata doğru hareket etmeye zorluyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter ve Plüton’un grafiğinizin yoğun bir kesimine bağlanmasıyla ilişkiler odaklanıyor. Hafta ortası, Satürn ilişki bölgenize taşınıyor Yengeç. Bu, ortaklığınız hakkında daha fazla hayat değiştirici kararlar verebileceğiniz bir zamandır. Son olarak, ay tutulması duyguların akmasını sağlayacaktır.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaşam alanınız yanıyor Aslan. Jüpiter ve Plüton, hayatınızı nasıl yönettiğiniz konusunda size daha yüksek amaçlı sorular sormak için bir araya geliyor. Hafta ortası, Satürn Oğlak’a geri döndüğünde, hayatınızı düzene sokmanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter ve Plüton sizden yaratıcı olmanızı istiyor, Başak . Olaylara farklı bir perspektiften bakın ve bulduklarınız sizi şaşırtabilir. Güneş ve Merkür, yaratıcılığınızı (ve bu fikirleri ifade etme yeteneğinizi) süper güçlü kılan Uranüs’e bağlanıyor.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir süredir aile meselelerinde derin düşünüyordun , Terazi . Ancak Jüpiter ve Plüton arasındaki bağlantı sayesinde, onları şaşırtan tamamen vahşi bir şey yapabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, ay tutulması sizden hayatınızı sadeleştirmenizi ve evinizi yerinden oynatmanızı istiyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür’ün birleşmesi sayesinde, bir yerden milyon dolarlık bir fikir alabilirsiniz. Al ve koş Akrep . Hafta sonu boyunca, ay tutulmasında neyin işe yarayıp neyin yaramadığını analiz edebileceksiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mali durumunuzu etkileyen her türlü şeyle, nakit akışınızda bazı olumlu değişimler görmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunlar Pazartesi günü gerçekleşen Jüpiter-Plüton bağlantısı sayesinde. Haftasonu boyunca, ay tutulması mali durumunuzu biraz da sallar, Yay . Bir iş girişimini yerden kaldırmanıza yardımcı olan yepyeni bir para planı bile hazırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta büyük bir değişim yaşanıyor. Jüpiter ve Plüton bağlantısı ve Satürn işaretinize geri döndüğünde, istediğiniz şeyleri elde etmek için hayatınızda neleri değiştirmeniz gerektiğine dair bir önsezi almaya başlayacaksınız. Şu anda size tonlarca fikir akabileceği için zihninizi açık tutun.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Grafiğinizin bu alanına Jüpiter ve Plüton bağlanması sayesinde manevi tarafınız yükseliyor. Satürn de bu sektöre giriyor. Bu, bir zamanlar ulaşılamayan birçok fikir hakkında psişik bir fikir edinmenizi sağlar.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Telefonunuz bu hafta susmuyor olabilir, Balık . Jüpiter ve Plüton sosyal bölgenize bağlanma sayesinde, aniden dışarı çıkmak ve insanları görmek isteyebilirsiniz. Ancak ay tutulması bazı duyguları ön plana çıkarmak zorunda olduğu için hafta sonlarına dikkat edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu