Astrolojik Danışmanlık

28 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Saçlarınızı bırakın ve biraz eğlenin. Bazen sıkıntıyla başa çıkmanın en iyi yolu, var gibi davranmaktır ve bugün olan şey, endişelerinizi ve sıkıntılarınızı unutmanıza yardımcı olacaktır – ki her şey düşünülürse, gerçekten endişe verici veya kederli değildir!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Beğendiğiniz tüm planları ve vaatleri yapabilirsiniz, ancak er ya da geç işlerin gerçekleşmesi gerekir. Doğum işaretinizdeki ve çevresindeki kozmik aktivite, kendinizi koymak için daha iyi bir zaman olmadığı anlamına gelir. İzin istemeyin, sadece doğru olanı yapın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin öz-analiz için bir kişi olmayabilirsiniz, ancak kendinizi bir veya iki saat boyunca yaşamın karmaşasından ve karmaşasından uzak tutabiliyorsanız, size çok iyi gelebilir. Kendinize genellikle kaçınmayı tercih ettiğiniz “hayatın anlamı” sorularının bazılarını sorun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu, yeni bir hobi başlatmak veya yeni bir ilginin derinliklerine inmek için iyi bir zamandır. Sadece size büyük bir zevk getirmekle kalmaz, aynı zamanda hayatınızın daha ciddi alanlarında ne yapmanız gerektiği konusunda size birkaç işaret verebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin kariyer sektöründeki kozmik aktivite, önümüzdeki birkaç gün içinde bazı çok önemli insanlarla uğraşacağınız anlamına gelir, ancak diğer etkiler size söylediklerini müjde olarak almamanız gerektiği konusunda uyarır. Gerçekleri ve rakamları büyük bir dikkatle kontrol edin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı bir şey yapma dürtüsü hissediyorsanız, içgüdülerinizin size yol göstermesine izin vermelisiniz. Başkalarının sizi ondan konuşmasına izin vermeyin (bilmelerine bile izin vermeyin) ve neyin yanlış gidebileceğine odaklanmayın. Senin için çalışacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür gezegeni bugün Satürn’le çelişiyorsa, düşünceniz biraz fazla dar, biraz fazla odaklanmış olabilir. Hayata bakış açısı, her şeyi kucaklayan olmasa bile, en azından daha bağışlayıcı olan insanları tanıyarak farkındalığınızı artırın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu, duygusal nitelikteki olanlar da dahil olmak üzere ortaklıklar için kolay bir zaman olmayabilir, ancak insanları anlamadığınız bir şeyi anlamaya çalışırsanız, yardımcı olacak bir şey öğrenebilirsiniz. Bilgi uyumu bulmayı çok daha kolay hale getirir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önünüzdeki gün beklediğinizden biraz daha zor olabilir, büyük olasılıkla iletişim kurmanız gereken insanlara ulaşamazsınız. Kozmik ipucunu alın ve çok denemeyi bırakın. Yarına kadar bekleyecek mi? O zaman şimdilik bırakın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sizin için yılın eğlenceli bir zamanı olmalı, ancak yine de mali durumunuz da dahil olmak üzere bazı şeylerin üstünde kalmanız gerekiyor. Eğer nakit biblolar üzerinde flaş eğer gerçekten ihtiyacınız yok daha sonra pişman olacağınızdan emin olabilirsiniz. Biraz kendi kendini kontrol et.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova, çoğu insanın duygusaldan daha entelektüel olarak gördüğünün bir işaretidir, ancak herkes gibi duygularınız vardır ve onları şişelenmemelidir. Eğer bir şey sizi rahatsız ediyorsa, o zaman başkalarına bunu bildirmelisiniz. Yine de gözyaşı yok!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün belirli insanları memnun etmeyecek bir şey söylemek zorunda kalabilirsiniz, ancak gerçeğe uygun olmasını kendinize borçlusunuz ve yaptıklarının yanlış olduğuna dair adil bir uyarı vermeleri için onlara borçlusunuz. Daha sonra dürüstlüğünüz için teşekkür edeceklerdir – belki.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu