Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
28 Aralık – 03 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

28 Aralık – 03 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Odaklanmak için en iyi haftalardan biri Koç – özellikle de Salı günü Yengeç burcunda dolunay varken. Hafta sonu, Ay Jüpiter ve Satürn’e karşı çıkıyor ve bu da biraz heyecan getiriyor.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay iletişim bölgende gerçekleşirken başkalarına nasıl hissettiğini ifade etmelerine olanak tanımalısın. Merkür ve Neptün hafta sonu bir bağlantı kurduğunda, biraz meditasyon yapın ve “eski sizi” nasıl geride bırakabileceğinizi düşünün.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ay, Jüpiter ve Satürn’e karşı çıktığında, bu durum sizi bir ortamı canlandırmaya teşvik ediyor! Bolca dikkat çekeceksiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcundaki Dolunay, hayatınızdaki bazı ciddi sorunları ortaya çıkarıyor. İç dünyanıza kapanmanıza ve hislerinize dalmanıza izin vermenin zamanı geldi. Hafta sonu, ertesi gün kendinizi sıkıcı hissetmenize neden olabilecek eğlenceli bir geceyle karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay, gizli, daha özel dünyanızda gerçekleşiyor. Perşembe günü parti havanınızı serbest bırakmaya hazırsınız! Biraz egzersiz yapmak Yeni Yıla mutlu girmenize girmenize yardımcı olabilir. “Eski” ilişkilerle “Yeni” başlangıçlar olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta “hayır” deyin Başak . Senin için zor olduğunu biliyoruz. Ancak dolunay sizden bir tavır almanızı ve sınırlarınızı oluşturmanızı istiyor.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi ! Dolunay sayesinde kariyeriniz bu hafta fazladan yükselebilir! Yılbaşı Gecesi’nde tamamen tatmin olmuş hissedeceksiniz. Ancak 2021’den itibaren kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Hafta sonunun iyileşmesine izin verin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta fazladan “hissedin” Akrep. Bu dolunay, hayatınızı yeniden düşünmenizi sağlayacak şekilde sizi etkiliyor. Hafta boyunca, yolunuza iyi hisler getirmek için meditasyon yapmayı düşünebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mali durumunuzu yeniden hesaplamak için harika bir zaman, Yay . Dolunay, para konusundaki bakış açınızı aydınlatıyor – bu da gelecek için daha iyi bir plan yapmanıza yardımcı olabilir. Hafta sonu boyunca, Yeni Yıldan keyif almak için etrafınızı size değer veren insanlarla kuşatın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hızlanmak yerine yavaşlama zamanı Oğlak burcu. Sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman ayırın. Size yakın olmak istiyorlar. Hafta sonu, bir rüyadaymışsınız gibi hissedeceksiniz! Tadını çıkarın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova olmak, her zaman bir şeyleri merak ettiğiniz anlamına gelir. Bu hafta, haritanızın bu bölümündeki dolunay sayesinde merakınız fitness ve sağlık hedeflerinize dönüyor. Yeni bir rutine başlamakla ilgileniyorsanız, bu hafta sonu başlamak için iyi bir zaman olacaktır!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kurtarıcın olacak Balık. Son olarak, dolunay eğlence ve zevk sektörünüzde size yeni fırsatlar getiriyor. Yaratıcı olun veya eğlenin. Hafta sonu boyunca, “yeni siz” in ortaya çıkabilmesi için “eski siz” in akıp gitmesine izin verin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu