Astrolojik Danışmanlık

26 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki 12 ay boyunca atabileceğiniz iki yol var. Sorun kolay yolun negatif, zor yolun pozitif olmasıdır.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yüksek bir fikriniz olan biri, sizi gereksiz yere olumsuz olarak etkileyen bir şey söyleyerek sizi şaşırtacak. Benimsedikleri kıyamet ve kasvet görünümünü aşmalarına yardım et – onlara hala ne kadar harika bir dünya olduğunu hatırlat.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda bu yer hakkında birçok büyük fikir var gibi görünüyor, ancak bu büyük fikirlerden kaç tanesi iyi fikir? Zihin gezegeni Merkür, retrograd aşamalarından birini geçtiği için, size biraz şüpheci olmanızı öder.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite pozisyonunda olan biri bugün size yanlış olduğunu bildiğiniz şeyleri söyleyerek size zor zamanlar verebilir. Kendi düşüncelerinizi ve duygularınızı kendinize saklamanız ve durumun kendi kendine düzelmesine izin vermeniz önerilir. Olumsuzluklarını yansıtmayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Değerli zamanınızı diğer insanlar gibi olmaya çalışarak boşa harcamayın. Bir nedenden ötürü kimsiniz ve kaderiniz, doğanızla açıkça çelişen şeyler yapabileceğiniz gibi davranmamak için doğduğunuz yeteneklerden en iyi şekilde yararlanmaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Size iyi tavsiyelerde bulunmak için en iyi şekilde yer almayan birine güvenebilme tehlikesi vardır. Yaptıklarınızla ilgili para varsa, size söylediklerine göre hareket ederseniz büyük zaman kaybedebilirsiniz. Şüpheniz varsa, tam tersini yapın!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir partnerle veya sevdiğiniz biriyle karşılaşırsanız geri adım atmayacaksınız. Bu kendi başına iyi, ama sorun gezegenlerin hatalı mantığa dayandığınızı göstermesi. Aslında bakış açılarını dinlemeye değer olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilginizi çekmeyen bir şey üzerinde çalışmanız istenirse, “hayır” deme hakkına sahipsiniz. Ancak, “evet” derseniz ve en iyi atışınızı yaparsanız, sizi en çok ilgilendiren şeylere yardımcı olacak şekilde ödüllendirilmeyi bekleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Genelde diğerleriyle yarı yolda görüşmek istemezsiniz. Ancak gezegenler, bugün iş arkadaşlarınızla uğraşırken en azından anlayışlı olmanız gerektiği konusunda uyardı. Unutma, hepsi seninle ilgili değil.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Güneş-Merkür bağlantısı, başkalarının söylediklerini çok ciddiye alacağınız ve çatışmayı daha az değil, daha olası hale getirecek şekilde tepki vereceğiniz tehlikesi olduğu konusunda uyarıyor. Gerçek şu ki, bazı insanlar gerçekten neler olup bittiğine dair fikre sahip değiller.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi fikirler önümüzdeki 24 saat içinde belirginleşecek ve hızlı olacaktır, ancak Merkür şu anda geriye doğru hareket ettiği için, her birini test etmeniz ve hatta belki de ikinci bir görüş almanız gerekecektir. Bazen kendi aklına güvenemezsin!

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla dikkatinizi çekmiyor, ancak gezegenler bugün oldukça küçük bir şeyin size kayma verebileceğini gösteriyor, bu da çizginin ilerisinde büyük yansımalara yol açıyor. Dünyayı anlamak istiyorsanız gözlerinizi ve kulaklarınızı her zaman açık tutun.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş burcunuzda Merkür’e yakınken ayaklarınız üzerinde durabilir ve diğerleri hala zihinlerini oluşturmaya çalışırken işlerinizi halledebilirsiniz. Gereksiniminizden daha hızlı hareket etmeyin – eğer bir şeylere acele ederseniz hatalar meydana gelebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu