Astrolojik Danışmanlık

25 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki yıl aşırı meşgul geçecek, bu yüzden önceliklerinizin ne olduğunu bildiğinizden emin olun. Yardım etmek istemediğiniz insanlara “hayır” demekten korkmayın, ancak ihtiyaçları sizi sadece yapılması gereken önemli şeylerden uzaklaştırabilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kaybetmeyecekmiş gibi davran ve kaybetmeyeceksin. En azından önümüzdeki birkaç saat boyunca güneşe güzel bir şekilde bağlanan iktidar gezegeniniz Mars ile en çok arzu ettiğiniz şeyi elde etmek için dışarı çıkın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir soruna ne kadar çok dikkat ederseniz sorun o kadar artacaktır, bu yüzden daha olumlu şeylere odaklanın ve başkalarının çözmesine izin verin. Boğa’dan kaynaklanan her bir sorunu çözmek için ileriye doğru adım atmak zorunda değilsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğanız gereği hırslı olabilirsiniz. Ego gezegeni olan Mars’a bağlı kariyer alanındaki Güneş ile kendinizi iş cephesinde kanıtlamak isteyeceksiniz. Yine de üstünden geçmemeye çalışın. Kibir nadiren çekici olur.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca Balık burcundaki Güneş, hayata daha rahat bir yaklaşım getirmenizi teşvik edecektir. Ancak, bugünün Güneş-Mars bağlantısı sizi dünyada yükselmeye motive edecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalıştığınız veya iş yaptığınız biri, üzerinde çalıştığınız bir anlaşmanın aslan payını almaya çalışacak ve bunun olmasına izin vermemelisiniz. Eşit miktarda çaba ve beyin gücü koyuyorsunuz, bu yüzden ödüller de eşit olarak bölünmelidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Senden daha güçlü ve daha iyi bağlı insanlara meydan okumaya çalışmanın bir anlamı yok. Gezegenler, şimdi sizden beklediklerini yapmaktan başka seçeneğiniz olmadığını gösteriyor – ama iyi haber şu ki, aslında çok eğlenceli olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İsterseniz rutinlerinizi ve yöntemlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz, ancak zaten çalışma şeklinizi geliştirmek daha iyi olmaz mıydı? Bildiklerinize sadık kalın ve önümüzdeki birkaç hafta içinde daha da iyi tanımayı hedefleyin. Başarı gelecek!

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcundaki Güneş sizi her zamankinden daha dinamik ve hırslı hale getirdiğinden, bu potansiyel olarak yılın en iyi zamanlarından biridir. Ve kozmik denklemde yer alan Mars ile sadece iyi Akrep olmayacaksınız, şaşırtıcı olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapmanız gerekenler konusunda kendinizi olumlu olmaya zorlamak için çaba gösterebilirsiniz, ancak buna değecektir. Aile ve finansal konular şu anda iyi yıldızların altında, bu yüzden ortaklarla ve sevdiklerinizle bir araya gelin ve farklılıklarınızı çözün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık sizi ilgilendirmeyen bir görev için zaman kaybetmeyin. Önemsiz olun ve gerçek anlamı ve uzun vadeli potansiyeli olan bir şeye geçin. Şu an için yaşamak iyidir, ancak ileriye bakmanız ve gelecekteki kendinizin ne yapması gerektiğini öngörmeniz gerekir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir sorun olduğunu düşündüğünüz bir şey bugün kendini çözecek ve bu konuda nasıl çalışmanıza izin verdiğinizi merak edebilirsiniz. Sizin bakış açınız ve ruh halinizle ilgili çok şey var. Olumlu bir tutum şarttır – her zaman.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzdaki Güneş bugün Mars’la güzel bir bağlantı kuruyor, bu yüzden yorucu bir şey varsa – fiziksel veya zihinsel olsun – şimdi tam zamanı. Muhtemelen başkalarını korku ile deprem etkisi yarattıran durumlarla ne kadar kolay başa çıkacağınıza şaşıracaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu