Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ilk başta işler biraz zor olacak Koç . Bir aşk bağını kurmaya ne kadar uğraşırsanız çalışın, Mars ve Satürn arasındaki kare sizi daha stresli ve işlerin yolunda gitmesine izin veremeyecek şekilde görebilir. Hafta sonu işler gevşeyecek. Ama hafta sonu sakin olun; Birine karşı takıntılı olabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşk bölgenizde çok fazla Başak enerjisi oluyor. Ancak Mars ve Satürn bir anlaşmazlık yaşarken, partnerinizle aranızda konuşulması gereken bazı şeyler var gibi görünüyor. Endişelerinizi bırakmanız yardımcı olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür yerel bölgelerinizde – sizden biraz yalnız kalmanızı, alanınızı yenilemenizi ve azaltmanızı istiyor. Ancak, Mars sosyal bölgenizde. Bu sizi dışarı çıkmaya hevesli hale getirir. Bu, hafta sonunu bekleyebilecek bir şey, İkizler .

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu duyguları açıp paylaşmanın zamanı gelmiş olabilir, Yengeç . Biliyoruz, favoriniz değil. Ancak açık tartışmayla, ilişkinizde büyüme fırsatları da vardır – burcunuzdaki Venüs sayesinde. Bütün bunlar bu hafta sonu bir noktaya gelebilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Enerjiler daha materyalist işaretlere akarken, harcamalarınızda daha özgür olabilirsiniz. Serbest bırakmadan önce bankada ne olduğunu değerlendirmeye çalış Aslan . Merkür, Uranüs ve Jüpiter bağlantı kuruyor ve bazı yaşam değerleriyle ilgili olayları yeni bir perspektiften görmenizi istiyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta havada çok fazla Başak enerjisi var! Bu haftanın tamamen sizinle ilgili olduğundan emin olun. Kim olduğunuzu kutlama zamanı. Mars ve Satürn burada bir kare oluşturuyor – bu, üzerinde çalışmakta olduğunuz bir projeye sönümleyici olabilir. Merak etmeyin, hafta sonuna kadar işler hareketlenecek.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, tutku ve heyecan getirerek ilişki alanınızda ilerliyor. Ancak, bu hafta Satürn ile bir anlaşmazlık ya da yapışkan bir duruma yol açabilecek bir kare oluşturacak. Hemen uzlaşmak isteyeceksiniz. Maalesef bu burada işe yaramayacak. Önümüzdeki birkaç gün içinde işlerin yavaşlamasına izin verin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haritanızdaki sosyal bölge, Akrepli benliğinizden biraz daha samimi hissetmenizi sağlıyor . Birkaç davetiyeye “evet” demeyi deneyin. Yengeçteki Venüs, özellikle yeni maceralar etrafında fırsatlar getiren bir bölgeden geçiyor. Bu hafta sonu, yolunuza çıkan veya kendinizi geliştirmenizi isteyen tüm eğlenceli davetlere “evet” dediğinizden emin olun.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ooof, şu anda nakit biraz zor mu Yay burcu ? Belki de bu yeni beceriye veya hobiye başlarken küçük adımlar atmanın zamanı gelmiştir. Uranüs sayesinde fırsatlar bu hafta ortaya çıkacak. Ama aynı zamanda şükür ki, Venüs daha doygun bir bölgede… sizi oldukça çekici yapıyor.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bazı gezegenler burcunuzda hala geriliyor – yani, hayatta nereye gittiğinizi düşünme ve anlamanın hala zamanıdır. Bu hafta, ailenizle bu yeni planlara karşı bir miktar direnç görebilirsiniz. Ama asıl soru, onların istediği şeyleri isteyip istemediğinizdir. Gerçekten tamamen sana bağlı Oğlak burcu .

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta tamamen mali durumunuzu toplamak ve onlarla nerede durduğunuzu anlamakla ilgili, Kova . Ve bunu yapmak zor olabilir… çünkü Venüs para bölgenizde Neptün ile yaşam tarzı sektörünüzde seyahat ediyor – gördüğünüz her şeye harcama yapmak istemenize neden oluyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, sosyal bölgenizde Satürn’e bakıyor. Öyleyse dikkat et Balık . Sosyal medya bu hafta senin arkadaşın değil ve işler kolayca orantısız bir şekilde uçabilir. İlişkileriniz de bu hafta vurgulanmıştır. Her şeye dikkat ettiğinizden emin olun…. Bir ilişkiyi hak ettiğinden daha fazla romantikleştiriyor olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu