Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
21 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

21 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal bir aksilik sizi cebinizde biraz daha az parayla bırakmış olabilir, ancak bu kötü bir şey mi? Bazen biraz harcama yapabilirsin, bu yüzden belki de bu paraların ağaçlarda büyümediğini hatırlatmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız herkesle anlaşmak isteyebilirsiniz, ancak belirli bir kişi size o kadar zor bir zaman veriyor ki, bu durumda mümkün olmayabilir. Onlara Boğa ile zorlanmanız gerekir, yoksa durum daha da kötüleşir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn’ün etkisi bugün kendi ihtişamınızla taşınmanıza engel olmalı, ancak diğer insanlar sizi gökyüzüne ve iyi bir nedenden ötürü övecekler. Söylediklerinin kafanıza gitmesine izin vermeyin yoksa hafta içinde pişman olursunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık her şey sizin için mümkün, ancak buna rağmen, diğer kişilerin isteklerini dikkate almanız gerekiyor, özellikle de tüm kartları henüz tutmediğiniz çalışma cephesinde. Başkaları ile kendi başınıza yapabileceğinizden daha fazla şey yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde bir risk alırsanız, büyük bir şekilde ödeyebilir, ancak kolayca büyük bir kayba yol açabilir, bu yüzden harekete geçmeden ve nadiren yaptığınız şeyi yapmadan önce düşünün – dikkatli olun! Gerçekten o kadar zor değil Leo.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette düşüncelerinizle bir süre yalnız kalabileceğiniz sessiz bir yer bulun. Şu anda hayatınızda o kadar çok sohbet var ki, duyularınız aşırı yüklenmeden muzdarip. Kaos ve karışıklıktan kaçmanın yollarını bulun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer özel olarak farklı bir şeye inanırken kamuoyunda bir şey söylerseniz, kendinizi ikiyüzlülük suçlarına açık bırakabilirsiniz, ya da daha kötüsü. İnsanlara ne duymak istediklerini söylemeyin – onlara gördüğünüz gerçeği söyleyin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğası gereği temkinli olmanız iyidir, ancak bugünün Sun-Saturn bağlantısı söylediğiniz şeylerde sizi çok dikkatli yapabilir ve söylediğiniz veya yaptığınız hiçbir şeye değmeyecek şekilde yapabilirsiniz! Unutmayın, siz özgür doğmuş bir insansınız, bu yüzden kelime ve eylemde özgür olun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı bir proje bugün bir duvara çarparsa, onu geçmeye zorlamayın. Bir süre geri çekilmeniz gereken kozmostan bir işaret olarak alın ve düşünmek için kendinize zaman verin. Değişikliklere ihtiyaç olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Prensipten önce kâr getirecek bir tür değilsin ve bu iyi çünkü birileri seni bugün cezbetmeye çalışacak. Ününüz sizin için fazladan birkaç dolardan daha fazla bir anlam ifade eder, bu yüzden onlara bozuk olacak başka birini bulmalarını söyleyin. Öz saygı her şeydir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının sizden ne beklediği önemli değil – önemli olan tek şey kendinizden beklediğiniz şey. Yapmak üzere olduğunuz, sizi olan güçlerle sevilmemeye başlayabilir, ancak bu sizi endişelendirmeyecektir. Bu doğru bir şey yaptığınız anlamına gelir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı daha heyecan verici hale getireceğini düşündüğünüz bir şey, parlaklığını kaybetmeye başladı ve umarım bu, bir şeyin parlak ve yeni olması, değerli veya değerli olduğu anlamına gelmediğini hatırlatacaktır. Parlayan her şey altın değildir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu