Astrolojik Danışmanlık

20 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimsenin sizi içgüdüsel olarak yanlış olduğunu düşündüğünüz türden bir seçim ya da karar vermesine zorlamalarına izin vermeyin. Başkaları size yollarını değiştirmek zorunda olduğunuzu söyledikçe, onların motivasyonlarından daha şüpheli olmalısınız. Onlar için ne var?

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş şimdi burcunuzdan geçerken, uzun bir uyuşukluk döneminden sonra enerji seviyeniz yakında normal seviyelerine dönecektir. Kişisel olarak sizin için çok şey ifade eden bir projeye başlamak için yeni bulunan kalk ve kullan yönteminizi kullanın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlar ve aile üyeleri için gerçekten kendileri için yapmaları gereken şeyleri yapmaktan kaçınmaya çalışmayın. Grafiğinizin en hassas alanındaki Güneş, yalnızca verebileceğiniz çok şey olduğu konusunda uyarır – bu yüzden iyiliğinize dikkat edin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yılın başlarında başlattığınız bir program önümüzdeki birkaç gün içinde sonuç göstermeye başlayacak. Çünkü sıkışıp kaldığınızda zamanınız zorlaştığında vermeyi reddettiğinizde artık ödüllendirilmeyi bekleyebilirsiniz. Arkadaşlar şimdi sizin için özellikle şanslı, bu yüzden irtibatta kalın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bulduğunuz her bire bir etkinliği bir kazan ya da kaybet durumu olarak düşünmemeye çalışın. Gezegenler, biraz düşünce ile herkesin oyunun önünde çıktığı çözümleri bulabileceğinizi kuvvetle gösteriyor. Aynı taraftasın Leo!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanki gerçeklikle temasta olmayan biriymiş gibi göründüğünüzde geç zamanlar oldu, ama şimdi gerçekten neler olduğunu doğru tahmin eden birkaç kişiden biri olduğunuzu görebilirsiniz. Öyleyse bununla ilgili ne yapacaksın?

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Açıkça yapmadığınızda belirli insanları sevdiğinizi iddia etmek zorunda değilsiniz, ancak sadece barışı korumak için değil, aynı zamanda finansal olarak kaybetmediğinizden emin olmak için onlarla çalışmanın yollarını bulmak zorundasınız. Hareket etmeden önce konuşmadan önce düşün.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş şimdi Boğa burcunun karşıt burcunda ilerlerken, ortaklarınız ve sevdikleriniz için size çok şey ifade eden konular üzerinde zemin vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunu tamamen yenilgiden ziyade taktiksel bir geri çekilme olarak düşünün. Yakında geri döneceksin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde çalışma rutininizde birkaç ayar yapmanız gerekebilir, ancak uzun vadede buna değecektir. Artık ne kadar esnek olursanız, beklenmedik gelişmeler gerçekten başladıkça daha sonra uyum sağlayabileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumsuz zihin çerçevenizi aşmanız ve tekrar gülümsemek için nedenler bulmaya başlamanız gerekir. Dünya – ve özellikle dünyanız – daha parlak, daha mutlu bir yer olmak üzeredir, bu yüzden kaşlarını çatmak ve onu parlak bir gülümsemeyle değiştirmek.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkileri şimdi çok dikkat çekiyor ve sevdiğiniz insanlar söylediklerinde veya katılmadığınız şeyleri yaptığınızda daha affedici olmanızı ödeyecek. Mutluluk evde başlar, bu yüzden atmosferi hafif tutun ve çok yargılayıcı olmayın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünme biçiminizi, ani olayların ötesine bakabileceğiniz ve daha büyük resmi anlayabileceğiniz ölçüde genişletmeniz gerekir. Doğası gereği duygusal olabilirsiniz, ancak şimdi akıl ve mantık güçlerinize daha fazla güvenmeniz gerekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu