Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
18 Ocak – 24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

18 Ocak – 24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş Salı günü Kova burcuna girdiğinde, arkadaşlık sektörünüze de girecek. Bu, sosyal takviminizin sıra dışı olacağı anlamına geliyor Koç ! Harcamak, harcamak, aktivitelere harcamak isteyeceksiniz. Neyse ki, Mars ve Uranüs size fazladan nakit akışı sağlamak için birleşiyor.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova sezonu sayesinde kariyeriniz hızlanmak üzere. Bu süre zarfında, itibarınızı artırmanın yollarını bulacaksınız. Hafta sonu, burcunuzdaki Mars, Uranüs ile bir araya gelerek kişisel bakımı sizin için bir öncelik haline getiriyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş artık genişleme bölgenizdeyken, gelecek ay çok daha fazla öğrenmeye ve keşfetmeye meyilli hissediyorsunuz. Bir gezi planlamaya başlayın veya iyi bir kitaba dalın, İkizler. Haftanın ilerleyen günlerinde, Mars ve Uranüs özel sektörünüzde birleşiyor, bu yüzden normalden biraz daha fazlasını paylaşmaya hazır olun.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oh, Yengeç . Her zaman hassassın. Ama şimdi daha da öyle olabilirsiniz ki, güneş önümüzdeki ay için yakınlık sektörünüzde. Samimiyet, seks ve tabu konularını çevreleyen sorunlar bu hafta ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ortaklık bölgene girerken, aşk şapkanı takmaya hazır ol Aslan. Bir rüya gerçek olabilir, en iyi arkadaş aşık olabilir. Kim bilir? Mars ve Uranüs kariyer bölgenizi harekete geçiriyor, bu yüzden bu hafta fark etmek için çok meşgul olacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş rutin sektörünüze doğru ilerliyor – bu da normalden biraz daha asi olduğunuzu gösterebilir, Başak. Artık yeni şeyler denemenin ve gerçekten sınırlarınızı zorlamanın zamanı geldi. Bu hafta sessiz kalmak ve biraz ruhunuzu araştırmak en iyisidir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi , güneş zevk alanınıza giriyor – yepyeni bir sizi harekete geçiriyor. Mars ve Uranüs bu hafta bir araya geldiğinde, parasal sohbetlere daha kolay yaklaştığınızı fark edebilirsiniz. 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir Akrep olarak , en yakın akrabanız önce gelir. Bu hafta, güneş aile bölgenize girerken bu durum fazlasıyla geçerli. Evde başa çıkmanız gereken makul miktarda dramınız olabilir ama üzülmeyin, Mars ve Uranüs ortaklık bölgenizde birleşiyor ve gerekli konuşmaları harekete geçiriyor.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay , aklından geçenleri tam olarak söyleyeceksin, değil mi? Güneş iletişim bölgenize girerken, normalden daha açık sözlü olacağınıza inansanız iyi olur. Herkes önümüzdeki aya dikkat etse iyi olur.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sezonunuz bu hafta sona ererken, daha fazla maddi konulara odaklanmaya hazırsınız. Güneş, değer bölgenize doğru hareket ediyor. Bu hafta, Venüs ve Neptün, bir aşkla bir konuşma başlatarak bir altmışlık açı yapıyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu senin doğum ayın! Güneş, Merkür, Jüpiter ve Satürn burcunuzda takılırken kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Birçok yönden, bu enerjiyi son derece üretken olmak için kullanacaksınız. Bu kozmik etkiyi kullanın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafa itibariyle Balık , rahatlama hissine kapılıyorsun. Güneş on ikinci evinize girerken, tam da bunu yapabileceksiniz. Önümüzdeki ay, kendinizi ve nasıl ilerlemek veya daha iyi olmak istediğinizi düşünün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu