Astrolojik Danışmanlık

17 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcı bir şey yapma dürtüsünü alırsanız, bunu görmezden gelmeyin. Bir şeyin ne olabileceği ikincil öneme sahiptir – önemli olan, sizi düşünmeye iten bir şey yapmanızdır. Küçük gri beyin hücrelerine ihtiyaç duydukları antrenmanı verin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer dünyaya kullanılmasını önemsemediğiniz izlenimini verirseniz, o zaman, elbette, dünya zorunlu olacaktır. Bununla birlikte, birisinin sizden faydalanmaya çalıştığı anda hızlı ve kararlı bir şekilde tepki verirseniz, tekrar olma olasılığı daha düşüktür.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyada ilerlemeye devam etmek için desteğinize ihtiyaç duyacağınız insanlara değerinizi kanıtlamaya kararlısınız. Ancak bu, açıkça olmadığınız bir kişi veya bir şey olmaya çalışmanız gerektiği anlamına gelmez. Kendiniz olun – fazlasıyla yeterli olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendi ilgi alanlarınıza dikkat edin, çünkü rakiplerin önünüze geçmesine izin verirseniz, daha sonra eşit şartlara geri dönmek için çok zor bir zamanınız olacaktır. Böyle bencil olmak zorunda değilsiniz, ancak hak ettiğiniz şeyi almanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş bugün kendileri için biraz yer açmak istiyorsa, bunu yapmasına izin vermelisiniz. Artık sizinle etkileşime girmek istemedikleri için değil, düşünebilmeleri gerektiği için – ve gürültünüz biraz dikkat dağıtıcı Leo olabilir!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizin onlara yardım edebilmek için kurduğu duygusal savunmalar yoluyla yolunuzu kesmeniz gerekebilir, ancak bu çabaya değecektir. Yardımınıza ihtiyaç duymadıklarını söyledikleri gerçeği söyledikleri anlamına gelmez.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz gibi yapabileceğinize inanıyorsanız, o zaman evren size yanlış olduğunu kanıtlayan bir durum kurar – ve bu acı verici olabilir. Terazi dengenin işaretidir, bu yüzden tüm insanların siz uç noktalara gitmenin asla iyi bir fikir olduğunu bilmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca zorluklar ve fırsatlar eşit ölçüde ölçülecek, ancak bunlar gerçekten ayrı şeyler değil, aynı kozmik madalyonun sadece iki yüzü. Unutmayın, her zorluk aynı zamanda bir fırsattır ve her fırsat yeni zorluklar getirir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu ya da bu tür anlaşmazlıklar bugün kaçınılmaz ama gerçekten önemli değil. İnsanlar kişilik bakımından çok farklı olabilirler, bu yüzden farklı görüş ve görüşlere sahip olmaları şaşırtıcı değildir. Bu farkı kutlayın, küçümsemeyin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parayla ilgili konularda çok daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Gezegenler finansal olarak çok fazla şey beklediğiniz konusunda uyarıyor ve bu kaçınılmaz olarak hayal kırıklığına yol açacak. Hiçbir şey beklemeyin, o zaman her ekstra dolar bir servet gibi hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İmzanızdaki Satürn sizi hedeflerinizin peşinden düşünceli ve planlı bir şekilde gitmeye çağırıyor. Kendinizi arzularınıza atıyorsanız, ya onları özleyeceksiniz ya da daha da uzaklaşacaklar. Akıllı olun ve onları sürünmenin yollarını bulun.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hak ettiğinizden daha fazla bir durum yapmayın – tekrarlamayın – yapmayın. Mevcut gerçeklere ve rakamlara sıkı sıkıya bağlı kalın ve gökyüzünün düştüğü konusunda sizi ikna etmeye çalışan insanlar tarafından sallanmanıza izin vermeyin. Gökyüzü asla düşmez, sadece parlar!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu