Astrolojik Danışmanlık

15 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dramatik bir şey yapacaksınız, sizi tanıyanların bile oturmasını ve dikkatini çekmesini sağlayacak bir şey yapacaksınız. Bu kadar dramatik olmayın, insanlar zihninizi kaybettiğinizi düşünmeye başlar. Bir karakter olmak için deli olmanıza gerek yok!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevilen biri bugün zor zamanlar veriyorsa kişisel olarak almayın. Senin gibi onlar da son kısıtlamalar yüzünden hayal kırıklığına uğradılar ve biraz buhar bırakmaları gerekiyor. Sana çok kızmıyorlar, kendilerine kızıyorlar – ve belki de dünyaya.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Sun-Jupiter bağlantıları, aşırı uçlara gitmekten kaçınmanız gerektiği konusunda uyarıyor, çünkü çözdüğünden daha fazla soruna neden olacak. Şimdi sizden ahlaksız davranışların hafta sonuna kadar bir çeşit geri tepme kazanması muhtemeldir. Bundan kaçınmaya çalışın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için neyin daha önemli olduğuna karar vermelisiniz: arkadaşlıklarınız veya kariyeriniz. Her ikisine de sahip olabilirsiniz, elbette, ama güncel olaylar sizi en azından yakın gelecekte, diğerinden daha fazlasını koymaya zorluyor. Karar vermek.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişiklikler sizin lehinize değil, oldukları şeylerin daha büyük düzeninde çalışıyor gibi görünebilir – çok fazla. Değişim her zaman uyanışında fırsat getirir, bu nedenle ortaya çıkan yeni ve beklenmedik gelişmelerden yararlanmaya hazır olun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda biraz yüksektasınız ve Jüpiter ile grafiğinize iyi yerleştirilmiş her şeyin mümkün olduğunu hissediyorsunuz. Gerçekten de öyledir, ama hepsi bir anda değil ve hemen hemen zorunlu değildir. Acele etmeyin ve bir şeyleri acele etme isteğini azaltın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendiniz hakkında gizli kalmayı tercih edeceğiniz bir şey açıklamanız gerekebilir, ancak gezegenler zamanın duygularınız hakkında daha açık ve dürüst hale geldiğini gösterir. Herkes bundan hoşlanmayacak elbette, ama bu onların sorunu, senin değil.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi geri tutan her şeye karşı tekmelemek cazip gelebilir, ancak Güneş Jüpiter ile çelişiyorsa, düşündüğünüz kadar şeyleri değiştirme gücünüz olmadığını görebilirsiniz. Sakin ol Akrep, hepsi sonunda işe yarayacak.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkesten daha büyük ve daha iyi olmanıza gerek yok. Hiç önem vermediğin insanlara karşı kendini kanıtlamak zorunda değilsin. Yaptığınız şeyi yapmaya devam edin ve iyi yapmaya devam edin ve olabileceğiniz en iyi Sag olmak için içerik olun, başka bir şey değil.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda son derece olumlu bir ruh halindesiniz ve bu duyguyu olabildiğince uzun süre devam ettirmelisiniz. Yapılacaklar tutumunuz herkese ilham verecek ve zaten uzun zamandır hayranlar listenize eklenecek. Ancak herkesi memnun edemeyeceğinizi unutmayın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir şeyi bir şekilde yapmak istiyorsunuz ama herkes bunu başka bir şekilde yapmak istiyor. Gerçek şu ki, çok fazla sayılabiliyorsunuz ve sürünün geri kalanıyla birlikte gitmekten başka seçeneğiniz yok. Yanlış gittiğinde “Sana söylemiştim” demeye hazır olun!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şey istediğiniz gibi olmuyor, ama dünyanız dikişlerden ayrılmıyor, bu yüzden bir perspektif duygusu koruyun ve size doğal olarak gelen şeyleri yapmaya devam edin – çünkü evrenin ustalaşmanızı istediği şey budur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu