Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Dünya Yanarken Enerjinizi Nasıl Koruyabilirsiniz? - Astrolojik.org
Burçlar

Dünya Yanarken Enerjinizi Nasıl Koruyabilirsiniz?

Birçoğumuz için işler zaman zaman stresli olmuştur. Normalden beş kat daha stresli.

Dışarıda çok fazla üzüntü varken her şeyin tadını çıkarmaktan suçlu hissedebilirsiniz, ancak unutmayın: kendinize bakmadığınız sürece hiçbir şey yapamazsınız. Tıpkı başkalarına sevgi ve nezaketle davranmamız gerektiği gibi, aynısını kendimiz için yapmamız gerekir. Başkalarına yardım etmenin ilk adımı. Öz bakımdır.

Duygusal yorgunluktan muzdarip olduğunuzu düşünüyorsanız, işte size biraz metafiziksel olarak yeniden başlamanın bazı yolları.

DUŞ ALIN.

Basit bir çözüm gibi görünse de, banyolar stresli bir günün ardından dinlenmek ve güçlenmek için harika bir yoldur.

Odayı güzel ve karanlık tutun ve birkaç mum yakın (veya ışıkları kısın). Suya biraz lavanta veya gül yağı eklediğinizden emin olun – ikisi de stresten kurtulmak ve pozitiflik yaratmak için harikadır.

Banyoya girerken, vücudunuzdan çıkan ve su tarafından emilen tüm negatif enerjinizi hayal edin. İşiniz bittiğinde, fişi çekerken boşa giden enerjiyi gözünüzde canlandırın.

DESTEK İÇİN KRİSTALLERE DÖNÜN.

Kristaller her şeye cevap verecek gibi gelebilir, ama bunun iyi bir nedeni var! Çünkü enerjileri enerjiniz haline geliyor ve ruhlarınıza çok ihtiyaç duyulan bir asansör sağlıyor.

Kendi kendine bakım için bazı büyük kristaller; dumanlı kuvars (duygu durumları arttırmak, olumsuz duyguların üstesinden gelmek), gül kuvars (sevgi ve merhamet duyguları verir), ametist (rahatlatıcı enerji salmak) ve sitrin (güneşli, iyimser enerji).

Kristallerden destek bulmanın birçok yolu vardır: onları iş yerinizde veya evde masanızda tutun, mücevher olarak takın, geceleri yastığınızın altında tutun veya kendi kişisel tılsımınız olarak yanınızda taşıyın.

İşler sizin için biraz daha zor olduğunda, kristalinizi elinizde tutun, gözlerinizi kapatın ve pozitif enerjilerinin size aktığını hayal edin.

MEDİTASYON YAPMAYI DENEYİN.

Meditasyon, kendinizi topraklamak ve kendi refahınızı kontrol etmek için harika bir yoldur. Genellikle başkalarına iyi bakmaya odaklanırız, biz de bakıma ihtiyacımız olduğunu unuturuz.

Karanlık bir odaya girmek, oturmak veya uzanmak ve en az on beş dakika meditasyon yapmak için günde en az bir kez (ya da haftada bir kez daha gerçekçi) zaman geçirmeye çalışın. Gözlerinizi kapatmak kadar basit veya merkezinizi bulmaya çalışmak kadar karmaşık olabilir. Meditasyon yaparken bir kristal tutarak etkisini arttırabilirsiniz.

Ayrıca hafif bir tütsü, tercihen lavanta ( stresi azaltır, derin uyku) , yasemin ( canlandırıcı enerji ), ylang ylang ( sakinleştirici ), limon otu ( duygusal denge) veya sandal ağacı ( iyilik duygularını teşvik eden ) yararlanır.

Önemli olan, sosyal medyadan ve haberlerden uzak sadece sessizce oturmak için on beş dakika ayırmanızdır. Önemsiz görünebilir, ancak güçlüdür .

YÜRÜYÜŞ YAPIN (HATTA SADECE DERİN BİR NEFES ALIN).

Teknolojimize neredeyse zincirlenmiş olduğumuz dijital çağda, haberlerden ve sosyal medyadan tamamen kopmak neredeyse imkansız gelebilir. Ancak, farkında olmak ve bilgi sahibi olmak önemli olmakla birlikte, doğaya geri dönmek önemlidir. Telefonunuzu uçak moduna alın ve güzel bir yürüyüş yapın. Temiz havayı alın, cildinizdeki güneş ışığını hissedin. Bir ağacın yanında oturun ve topraklanmak için meditasyon yapın . Daha büyük bir şehirde yaşıyorsanız veya yakınınızda gerçekten güvenli bir açık alanınız yoksa, pencerelerinizi açın ve kısa bir süre orada oturun. Büyük bir fark yaratacağına söz veriyorum.

RENK TERAPİSİ?

Kendinizi şımartmak için zaman ayırmak önemlidir, çünkü bunu hak ediyorsunuz. Tırnaklarınızı boyamak sadece iyi bir kişisel bakım ritüeli değil, aynı zamanda büyüyü yaşamınıza dahil etmenin harika bir yoludur.

Kristaller gibi, renkler de belirli enerji ve koruma sağlamanıza yardımcı olacak özel güçlere sahiptir. Dünyanın enerjinizi tükettiğini düşünüyorsanız, telefonunuzu bırakın ve ojenizi sürün.

Orijinal ojenizi çıkarıp tırnaklarınızı düzelterek başlayın, eski ojenin silindiğini görün, stres de öyle; çok uzun zamandır büyüyen olumsuzluğu ortadan kaldırıyor.

Sonra, hayatınıza eklemek istediğiniz şeyle bir oje rengi seçin. Kırmızı güven ve güç getirir, sarı odak ve pozitiflik getirir, mavi bilgelik ve barış getirir, siyah koruma ve ait olmayanların sürgününü getirir ve gri sakin ve istikrar getirir .

Tırnaklarınızı seçtiğiniz renkte boyadığınızda, kendinizi bu özelliklerin üzerine boyayarak resmederek kendinizi koruma altına alın. Böylece pozitifliği ve enerjiyi parmaklarınızın ucuna getireceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu