Burçlar

14 Mart – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 14 Mart – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç, sizin sezonunuz Pazar günü başlıyor. Balık mevsiminde güneş bilinçsiz bölgenize düştüğü için sizi derinden hissetmiş olabilir. Duygusal olarak çalkantılı bir kaç hafta olabilir. Ama şimdi bulutlar gitti ve en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz. Yolunuza çıkan taze enerjinin tadını çıkarın ve astrolojik Yeni Yıl’ın getirdiği canlılığın tadını çıkarın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa, bu hafta işyerinde biraz düzensiz görünmekten sakının. Kova’daki Venüs’ün burcunuzda Uranüs’ü karelemesi ile, benlik algınız ile profesyonel kişiliğiniz arasında bir kopukluk olması muhtemeldir. Çalışmalarınızı elinizden kaçırmak asla iyi bir fikir değildir ve bunu bu hafta yapmak idealden daha az bir serpintiye neden olabilir. 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Başak burcundaki dolunay ile odak noktanız eviniz İkizler . İstifçi olmasanız da, evin etrafında bir şeyler yığılmış olabilir. Başak burcunun toparlayıcı enerjisi ile biraz bahar temizliği yapmak için biraz enerji bulabilirsiniz. Eviniz sizin sarayınızdır ve bu gerçeği yansıtması gerekir. Bu nedenle, mümkünse biraz toz almaya çalışın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ateşi yükseltme zamanı yaklaşıyor, Yengeç . Pazar günü, güneş macera alanınızdan kariyer alanınıza kayar. Çok çalışmaktan kaçınıyor muydunuz? Koç mevsimi, önyüklemelerinizi yukarı çekmenizi ve yapmanız gerekenleri yapmanızı talep etmek için burada. 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Venüs, Boğa burcundaki Uranüs ile kare açı yapıyor. Aslan, romantizm ve kariyer sektörlerin oyundayken, kendiniz ve eşiniz arasında biraz gerginlik olacağından emin olabilirsiniz. Belki de işkolikliğiniz onları ihmal edilmiş hissettiriyor. Bekar Su Taşıyıcılarımız için bile, kendin ve aşık olduğun kişi arasındaki enerji biraz azalmış gibi görünüyor. 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Duyguları hissetmeye hazır ol Başak. Bu hafta burcunuzda dolunayı bulun, duygusal olarak tam evinizdesiniz. Duygusallık tam olarak senin işin değil, ama hepimizin sık sık iyi bir arınmaya ihtiyacı var. Ve her şeyi salıvermek için sulu Balık mevsiminin sonundan daha iyi ne olabilir? Ancak endişelenmeyin, burcunuz düzenli, bu nedenle histerik olası değildir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Zodyak haberciniz Başak gibi, bu hafta duygusal bir arınmaya hazırsınız, Terazi . Yine de, Başak’ın aksine, biraz daha az kontrollü hissedebilir. Cuma dolunayı bilinçsiz ve gizli bölgenize geliyor, bu nedenle yüzeye gelebilecek herhangi bir duygu kesinlikle isteksizce yapıyor. Acı verici bile olabilirler, ancak Koç sezonuna duygusal olarak temiz bir sayfa ile gireceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşk bölümünde işler nasıl, Akrep ? Son birkaç aydır aşk kıtlığı yaşıyorsanız, üzülmeyin! Bu hafta Boğa burcundaki Uranüs, Kova burcundaki Venüs ile kare açı yapıyor, bu nedenle ister bekar olun ister bağlı olun, aşk hayatınızda bazı ani değişiklikler bekleyin. Şimdi, bu biraz korkutucu görünebilir, ancak olması gerekenin olacağını unutmayın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Perşembe günü Venüs-Uranüs karesi iletişiminizde ve günlük sektörlerinizde sert bir şekilde gerçekleşiyor, Yay . Ancak ondan önce bile, transitin enerjisi hissedilebilir, bu nedenle hafta boyunca dikkatli olmak en iyisidir. Bu nedenle, tepki vermeden veya yanıt vermeden önce, bir vuruş yapın ve sözlerinizin nasıl karşılanabileceğini düşünün. Bazen, bir anlaşmazlık riskine girmektense dilini tutmak daha iyidir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşaretinizin biraz kısıtlama göstermesi için uyarılması nadirdir. Bu anın tadını çıkardıysam kusura bakmayın ama bu hafta Oğlak, maddi olarak dikkatli olsanız iyi olur. Şok edici değişim gezegeni Uranüs, Cumartesi günü finans bölgeniz üzerinden Venüs’ün karesini alıyor, bu nedenle kesinlikle büyük bir mali kayma riski var. Harcamalarınız söz konusu olduğunda biraz dikkatli olmanız iyi olur.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, burcunuzda kalmaya devam ediyor, ancak bu hafta sorunsuz bir seyir izlemiyor Kova. Görüyorsunuz, aşk gezegeni, Cumartesi günü, yönetici gezegeniniz olan şok gezegeniyle kare açı yapıyor. Benlik ve ev sektörlerinizde oynayan iki gezegenle, kendiniz ve aile arasında bir kopukluk olasılığı var. Ve oyunda iki inatçı işaret varken, ikiniz de geri adım atmaya istekli değilsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ne yazık ki, Balık sezonu sona eriyor. Umarım, doğum mevsiminizin kafa karıştırıcı ve ruhsal titreşimlerinin tadını yeterince çıkarmışsınızdır çünkü Koç burcunda enerji gece gündüz gibi görünecektir. Ancak şu an için Perşembe günkü Başak burcundaki dolunayına odaklanmak en iyisi olabilir. Bu ay, romantizm bölümünüze denk geliyor, bu nedenle geçen yılki romantik çabalarınızı ve ilişkilerinizi yansıtmak için mükemmel bir zaman. Ne işe yaradı ve ne işe yaramadı?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu