Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
14 Aralık 2020 Yeni Ay Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi - Astrolojik.org
Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

14 Aralık 2020 Yeni Ay Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Koç Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması etrafında belirli bir niyete odaklanın. Rüzgar yelkenlerinizde olacak. Konfor alanınızdan çıkın. Hayallerin meyvesini veriyor.

Boğa Burcu  – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması’nda sevdiklerinizle olan bağınızı güçlendirmek için yeşil ışık alacaksınız. Mali konular, uzun vadeli finansman + samimiyetle ilgili belirli bir niyete odaklanın. Bir ortak girişim hızla gerçekleşebilir. Hayallerini tezahür ettir. Buna inan!

İkizler Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması’nda başkalarıyla en iyi şekilde tamamlanan projelere çekileceksiniz. İşbirliği yapmak başarınızı yükseltir. Ortaklık sektörünüzde meydana gelen tutulma ile bir ilişki odak noktası olacaktır. Aşk sizi yıldızlara yönlendirebilir. Büyük düşünün!

Yengeç  Burcu – Rutininize uyum aşılamanın yollarını bulmak, 14’ünde Yeni Ay Tutulmasında kolayca geliyor. İş, sağlık + alışkanlıkların odak noktası olması muhtemeldir. Tutulmalar, olayları bir dönüm noktasına getirir. Duygularınızı dile getirmek – güçlendiricidir. Sağlığınıza odaklanın.

Aslan Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması etrafında yaratıcı bir girişim başlatmak için ilham alacaksınız. Kendinizi ne kadar çok ifade ederseniz, o kadar çok parlayacaksınız! Tutku, yaratıcılık + kendini ifade etme ana konular. Eğlencenin hayatınıza geri dönmesine izin verin.

Başak Burcu – Sevdiklerinizle anılar yaratmak Yeni Ay Tutulması sırasında doğal olarak gerçekleşir. Daha iyi bir iş-yaşam dengesi için neye ihtiyacınız olduğunu düşünün, sonra bunu kucaklamak için kendinize izin verin. Yaşam durumunuzda değişiklikler yapıyor olabilirsiniz.

Terazi Burcu  – Arkadaşlarınızla bağlantı kurma fırsatları, 14’ünde Yeni Ay Tutulmasına ulaşır ve iletişim, ifade + fikir alanınızda bir açığa çıkmaya yol açar. Bir proje meyve verebilir. İlerleyin. Sezginize güvenin.

Akrep Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması için somut ama iddialı mali hedefler belirleyin. İlgili tüm bilgileri toplayın, sonra bunun üzerine gidin! Çalışmanızın hedeflerinizi destekleyip desteklemediğini düşünün. Tutulmalar hayatımızda önemli bir dönüm noktasıdır. Değer verdiğiniz şeye odaklanın.

Yay  Burcu – Ayın 14’ündeki burcunuzdaki Yeni Ay Tutulmasında bir niyeti netleştirmek kolaydır. Bunu gerçekleştirmek için somut adımlar atmak için ilham alacaksınız! Kişisel bakım rutininizde bazı değişiklikler yapın. Kendinizi tekrar spot ışığına koyun. 

Oğlak Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması sırasında meditasyon yapıyor olabilirsiniz. Kalbinize uyum sağlamak için zaman ayırmak, anlayışlı olabilir. Sezgisel yeteneklerinizi geliştirin.

Kova Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması etrafında heyecan verici bir grup projesi başlatın. İşbirlikçi bir ruh, başarının temelini oluşturur. Uzun süreli bir hedefe bağlı kalın. Tutulmalar dönüm noktaları getirir. Önemli yeni bir role adım atıyor olabilirsiniz. Göreyim seni Kova!

Balık Burcu – Ayın 14’ünde Yeni Ay Tutulması’nda bir projede öne çıkın. Saygı duyduğunuz insanlar çabalarınızı alkışlayacak! Pozitif olanı önünüzde olanı arayın. Yaşam yoluna sahip olun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu