Burçlar

12 Nisan – 18 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, bu hafta burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna girerken para ve değer sektörünüz hareketlenecek. Cebinizdeki tüm parayı harcamadan kişisel bakım uygulayın. Son olarak, Merkür ve Güneş burcunuzda birleşiyor. Bugün biraz fazla konuşkan olabilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta burcunuza giriyor, bu da önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinize ve başkalarına karşı bolca sevgi göstereceğiniz anlamına geliyor. Hafta sonu, Merkür ve Plüton bir kare oluşturur ve pozitif zihniyetinize meydan okur. Kaçırılan fırsatlar konusunda iyimser olmaya çalışın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ah, İkizler. Biraz kendine zaman ayırmanın zamanı gelmedi mi? Venüs, Çarşamba günü mahremiyet alanınızı vurgulayan bölgeye giriyor. Biraz yalnız zaman geçirin. Hafta sonu, tekrar sosyalleşeceksiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs Çarşamba günü sizin “değer” sektörünüzde Boğa burcuna taşınıyor. Bu yüzden, görüşmelerinizde bir kenara atılmanıza izin vermeyeceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş-Mars altmışlığı sayesinde, başkalarına yardım etmeye çok daha meyilli hissedeceksiniz. Boğa burcundaki Venüs, sevdiğiniz ile birlikte olma eğiliminde olacağınız ilişki bölgenize giriyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, felsefi bölgenizde Boğa’ya girer. Çabalarınızı, hayatınızın yeni alanlarında genişletme eğiliminde olabilirsiniz. Hafta sonu, ilişki bölgenizdeki Merkür-Plüton karesi sayesinde biraz yapışkan olabilirsiniz. Sakinleş Başak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

İlişki sorunları üzerimizde Terazi. En sevdiğin, biliyoruz. Ancak Juno geriliyor; kıskançlık ve iletişimle ilgili sorunları gündeme getiriyor. Partnerinize de konuşması için zaman verin. Neyse ki, Çarşamba her şeyi düzeltmek için iyi bir gün olacak.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendini geliştirmek isteyeceksin, Akrep . Bunların hepsi büyüme ve değişim sektörünüzde meydana gelen Mars-Güneş altmışlığı sayesinde. Ve tahmin et ne oldu? Venüs, bu Çarşamba ortaklık sektörünüze giriyor ve sevginizle büyümek ve değişmek için mükemmel bir zaman sağlıyor.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Juno, burcunuzda gerileme yaşıyor – bir sürü ortaklık aksiliklerini ve dramını açığa çıkarıyor. Sadece geldiği gibi almaya çalışın. Neyse ki, Venüs rutin sektörünüze giriyor… bu yüzden istikrarı ve sağlıklı alışkanlıkları teşvik edecek.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcundaki Venüs, önümüzdeki birkaç hafta boyunca zevk alanınızda hareket edecek. Yeni bir hobiye başlamak için harika bir zaman! Güneş-Plüton karesi evde biraz gerginlik yaratıyor. Başkalarına şefkatli ol Oğlak 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs yerel bölgenize, Kova burcuna doğru hareket ediyor. Yani, biraz bahar temizliği yapmak için mükemmel bir zaman! Hayatınızı yeniden keşfetmek için evinizden başlayın. Perşembe günü, Güneş-Jüpiter bağlantısı sizin için bazı şanslı anlar yaratır. Yararlanın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Partnerinizle iletişim gittikçe kolaylaşıyor Balık ve hepsi Venüs’ün Boğa’ya girmesi sayesinde. Güneş-Plüton karesi değerinizi düşürürken, hafta sonu ortaya çıkması muhtemel gerginliğe dikkat edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu